Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6661/9202 anonim ***** válasza:
57%

Miért nem ajánlják??Igaz még mem nagyon olvastam utana csak Facebookon vannak felrakva ilyen receptek és olyan jól néznek ki:))

Évi

2014. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6662/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lánykák...

Hogy vagytok???

Én végre panasz mentes vagyok... de ez is zavaró :)

Lenne kérdésem. Amikor hirtelen megnőtt a hüvely váladékom a doki.azt mondta szedjek napi 3x1 Magne b6 ot... én ezt már naon soknak.tartom.. ha 2x1 et szednék naponta baj lenne. Igy is.szedem a.napi 1Gravidát. Meg a vérszegénységemre vmi.fura nevű bogyot.. napi.egyet..de hétfőtől.2x1 et naponta. Picit aggaszto ez a sok.bigyo.....felek neh.ártson a.picinek.

Sztetek baj ha csökkentek legalabb a magne b6 on?

2014. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6663/9202 anonim ***** válasza:
57%

A nagne b6 elvileg nehezebben szivodik fel..nekem ezért adta a doki a magnerotot..raadasul a 13.hettol 2*2 szedek es mellette ket naponta az elevitet..szerintem nem sok

Nyugi nekem is egyik nap van jel másik nap szinte semmi..tegnap össze vissza mocorog ot csuklott ma pedig alig éreztem

De ezt szokta csinálni :)

Évi

2014. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6664/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja es vasat is szedek folsavat D vitamint
2014. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6665/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szerdán leszek 15 hetes és nekem még nem mocorgott.. pedig ugy figyelem :(

Akkor megnyugodtam h.nem adagolom tul magam a bogyokkal

2014. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6666/9202 anonim ***** válasza:
57%
En gyengén érzem de néha van hogy erős eddig ez a ritkább ...17+4 naposan éreztem meg elsőnek
2014. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6667/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Kicciri itthon vagy mar?Vagy mikor jossz?:)Paleorol mar hallottam annyi fele dieta van ...nem tom pontosan az melyik de te mar tudsz valamit ha utana olvastal...mindent kitalalnak mar csak az ember fizessen!:)Nagyanyaink meg ettek a fustolt szalonnat kint a foldeken kapalas kozbe piheneskepp es kopkodtek ki a gyerekeket :-D Lehet nekunk is kapalni kellene :)

Klau sztem ha azt mondta a doki h.ugy szedjed akkor legyen ugy...csak nem mond butasagot mert orvos.Nem toooom.En ugy szednem ahogy mondtak.HA megbizol a dokiban!Ha nem akkor kerdezz ra legkozelebb h.csokkentheted-e a bigyokat

2014. jan. 12. 07:28
 6668/9202 A kérdező kommentje:

bogyokat :) bocsi elkuldtem veletlen.Csak most egyik ismerosom mukormozni tanul es tegnap gyakorlaskepp felepitette nekem aztan most benazok az irassal.

Na szoval dokit kerdezd meg Klau sztem.

Irszikem mikor lesz mar februar?:))

Csinaltam tesztet tegnap negativ lett persze...Ha megint 28 napra jon meg akkor meg van hatra 2-3 nap...ugyh.gondolom nem sikerult.Mindegy mar nem tesztelek...ilyen szurkakat erzek a petefeszkeimnel meg tegnap meg is szedultem par mp-re hat szurkakat mindig erzek ...szedulest ilyen nem volt meg mint tegnap de biztos mastol volt.(azert annak orultem :-D:-D) hat majd meglatjuk.A mellem elkezdett erzekennye valni kicsit agaskodni mint mensi elott ugyh.nem vagyok elorebb a "tunetekkel" :) De most csalodott leszek ha megjon,tudom.Nem tudom megmagyarazni h.mirt talan azt hittem most sikerult...a lapar annyi remenyt adott.

Tobbiekkel mi ujsag Csajok?!Irjatok :)

2014. jan. 12. 07:42
 6669/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
51%

Sziasztok Lányok!

Jól vagyok sok a meló, de már csak jövő héten megyek utoljára, elegem van. Szeretnék valami nyugisat, ahol nem kell 14-15 órát dolgozni :(

Picit aggódok, már most, hogy nem lesz munkahelyem utána, de jobb lesz így.

Majd csak találok hamar valami mást.

Krisztikém még nincs veszve semmi, de megértem mit érzel, én is így éreztem.

Kicciri szerintem a paleo nagyon jó, csak rohadt drága. Mármint a lisztek, amikből sütni lehet kenyeret vagy sütit (mandula, gesztenye stb). Én csináltam, de nagyon hiányoztak a tejtermékek, na azokat tilos! Kivéve a sajt, de az is csak kompromisszum. Amúgy a szalonna is paleo :-)


Irszike olvasom a blogodat nagyon várjuk a februárt :-))

Húsvétra terhes leszel:)

Puszi a Kismamáknak , és Miindenkinek:)

Bözsike

2014. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6670/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :) Jól vagyok, sok a munka de minden nap egyre közelebb kerülök a célunkhoz :) Ha fent maradok, akkor jan 16-án fogok először tesztelni :)))

[link]

Mindenkinek megy a drukk, hajrá!!

2014. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!