Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6671/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok :)

Mi jól vagyunk :) babám szó szerint két naponta duracell nyuszit játszik :))) ma épp ilyen napja van :) mindegy ülök vagy fekszek :)

Lehet megint sikerült felfaznom :(( na de kezelem magam

Pénteken megyünk a genetikai Uh-ra igaz mar 19 hetesek vagyunk se hatha jobban látnak mindent így hogy nagyobb :)

Ti hogy álltok ???

Remélem mindenkinek sikerül minél hamarabb hogy babázhasson

Irszi drága mar nem sok van :)) jujj de izgi lesz a február :)

Sok sok puszi mindenkinek

Évi

2014. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6672/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Édeseim! Olyan kis cukik vagytok hogy így várjátok velem a februárt! :-)

Én is nagyon várom! :-)

Már most szúr a petefészkem, és nem éreztem a repit; izgulok nehogy most legyen valami gebasz.... :-( Csak nem!

A paleo nekem is tetszik, de én úgy csinálnám, hogy néha ennék paleos kajákat is. Ennyi. Amúgy ha csak azt eszi valaki, az durva!

Bözsikém, szorítok neked nagyon! Nem csinálnak veled semmit a dokik????

Vicus, én fújom felfelé a hődet ezerrel! RAjtam már nem múlik hogy ott maradjon 16.-ig, és tovább! :-)

Kismamák édesek! Olyan jó olvasni titeket!!!! :-)

Krisztike, szép lett a körmöd???? Ha ez a hónap sem sikerül, akkor a helyedben mennék lombikra... Úgy látszik, nekünk ez az utunk vagy mi... Bár hozzáteszem hogy én egy inszemet kisírnék előtte! :-) Azért mondom, mert emlékszem hogy írtad, hogy azt mondta a dokid hogy pár hónapot kapsz, és ha semmi., akkor egyből lombik! Ez a 2. ciklus volt???? VAgy a 3.?

Gina, Szilvi, hiányoztok! Tessék írni! :-)

Irszi

2014. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6673/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla vegre akkor nyugisabb leszel lehet emiatt is nem jott meg a baba!Pihenj egy kicsit es majd lesz masik mhely.

Vica megy a drukk termeszetesen :) varjuk a 16.-at!Uzenem a hodnek hogy maradjon magasan (ettol majd betojik es ugy marad)!:)

Evi csak nem faztal fel!Faj a pisiles vagy mi a baj?Penteken kerunk jelentest ;)

Irszikem nekem ez lesz a 2.sikertelen ciklus meg csak...mar tegnap elkezdtem erezni lent a hasamban olyan megjovos erzest ezt valoban a mensi elotti nap vagy inkabb csak aznap szoktam ugyh.gondolom ma vagy legkesobb holnap jon a Piroska...

en meg varok aztan inszemet akarok en is persze.Hatha...

Puszi Csajok!Keszulnom kelllll

2014. jan. 13. 07:15
 6674/9202 anonim ***** válasza:

Jó reggelt lányok itt Vica! Irszi, Kriszti köszönöm a fújást eddig bejött szépen fent van :) Jaj nagyon izgulok!!!!!!

[link]

2014. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6675/9202 anonim ***** válasza:

Szoritok mindenkinek :))))

A pisiles mindig fajt mióta kismama lettem...azt irtak zsúfolva bakteriummal de a tenyésztés sose ad kő semmit igy nem értem mi a fene van..de védőnő azt mondta van akinek faj ez van...

Most megyek vervetelre mert kiváncsi vok a vasamra es akkor mar ezzel megyek a dokihoz.

Vica csak fel es fel :))

Puszi mindenkinek

Évi

2014. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6676/9202 anonim ***** válasza:

Évike, akkor ez legyen a legnagyobb baj!

Kérdezz rá a dokidra hogy ihatsz-e kamilla teát, hátha belűről segít amikor átmegy a veséden és a hólyagon!

Vica: hő-fel! hő-fel! FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! :-)

Kriszti, mikor kell lejelentkezni a dokinál? Az kevert meg, hogy a lapar után várni kellett gondolom...

Tudod, amíg nem jön meg.. :-) Irszi

2014. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6677/9202 anonim ***** válasza:

Na megint egy újabb baj :( rossz lett a veralvadasi vervetelem :( ezt is csak ugy tudtuk meg hogy tesóm mondta nézzük meg leveszi nekem ért eddig senki se mondta hogy ellenőrizni kell raadasul mikor terhes bolt neki gyakran volt megnézve...szóval fele a normális értek alsó határának is :(( holnap keresek egy dokit aki emel a szurimon..

Évi

2014. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6678/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Ah Evi fura h.tegnap epp rakerdeztem a felfazasodra mert reggel meg semmi bajom nem volt.Aztan mielott indultam munkaba es egesz delelott is kepzeld el ugy fajt mikor pisiltem h.nagyon.De csak a vegen...nagyon belenyilallt a holyagomba aztan megallt a pisi is.Ereztem h.meg kell de annyira fajt h.nem birtam kipisilni a veget.En tudatosan sokat iszok meg reggel 2 kave ami vizhajto es delelott orankent pisilek minimum.Mindannyiszor ez volt ugy fajt.Aztan egyszer ugy pisiltem h.gyorsan "kinyomtam erovel az egeszet a veget is es ugy nem fajt.Aztan elmult!!!Megmeztem a neten ez holyaghurut vagy mi.De mar azota nem jelentkezett szinte csak delelott.Fu de rossz volt.Az egesz also hasam olyan volt mintha kest forgatnanak benne.://// Hat gondoltam dokihoz rohanok de hat mar nem faj...

Irszikem hat ugy konkretan nem beszeltunk meg idopontot a dokimmal sztem majd nem soka bejelentkezek hozza mert kell metformint iratni...de meg varok a tobbi reszevel.Marciusban (ha addig nem jon ossze)csinalni akarok egy closti+tuszorepi ciklust vagy inkabb kettot harmat.Aztan ugye hsg es inszem.Vhogy igy tervezem...

Vica drukkkk :))

Evi jaj szegenykem amugy mindenfele bajod elojon :/ remelem minden jo lesz a Kicsid jol van es az a lenyeg!Te meg majd biztos kapsz ra valamit.Nem lesz bajod.

Lehet h.szolidalok veled azert fajt nekem is a pisiles :-D <3:-*

Pusszancs Csajok!Legyetk jok!:)

2014. jan. 14. 07:05
 6679/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti :) mikor ndm kéne megjönnie ???

Nekem mondom az elejétől fogva faj a pisi es van benne baci...hozzáteszem sose voltam felfazva :(

Ma voltam a haematologushoz es vetetett le ujra vert holnap kell visszamennem hozza,bár volt egy fura mondta hogy ilyen APTI értek mem is szokott lenni ....valami hiba történt

Hat azonnal apummal egymásra néztünk milyen hiba is??Na a lényeg ma jobban lejött a ver es vagy 3csővel vettek le..szóval biztos több mindenre neztek..

Hasam ma feszülget nem tudom miért raadasul a sok folyadektol mar lassan a wcrol le se kell szállják annyit pipilek :))

Evi

2014. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6680/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi ugy lesz ahogy a blogodba írod :))))

Jujj a fogászatot nagyon nem szeretem :(((

Évi

2014. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!