Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6691/9202 anonim ***** válasza:
32%

Sziasztok!

Ma elmentem a nődokihoz alairatni az AFP s papirt és megvizsgalt :)

Csajok 9cm a.babám :) kis drága naon kiélvezi a sok helyet... fejjel lefele.volt :D

Aztan a lepény a hátsó falon van. A doki szerint barmikor.érezhetem a mocorgást :)

Annyira drága volt... Legközelebb csak.az AFP eredménnyel kell visszamennem. Amit naon rem.hamar megkapok.majd.:)

Már 15 hetesek.vagyunk. De gyorsan repülnek.a napok.:)

2014. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6692/9202 anonim ***** válasza:

Klau, de kis cuki, 9 cm a babuckád :) az enyém 29-30 cm körül van, mert 1 hete volt 28 cm.


Én hétfőn megyek UH-ra, most vagyok a 22.héten :)


M.

2014. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6693/9202 anonim ***** válasza:
Meli.neked aztán gyorsan nő az a kis.drága :) Ahh azt hittem lassan megtudom a nemét.Szted kb hány hetesen lehet látni h.fiú v.lány lesz???
2014. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6694/9202 anonim ***** válasza:

Klau van akinek mar 12 hetesen megmondják :) főleg ha fiú :) nekem 14 hetesen nem lattak igy remelem most 19 hetesen a genetikai uhon csak látják mar :)))

Bizony hamar nőnek :) nekem kb 20cm most :)

Na voltam a dokinal..ez a ver se érte el az alsó határt igy emelt a szurin...plusz egy eredmény ami fontos jovohetre lesz meg..

Tegnap lusti volt a babónk :) ma a rendelőbe olyat rúgott majdnem leestem a székről :) megijedtem :) hehe :) kis drágám :)

Este haza jon a férjem es csinálunk kepet ígérem felrakom :)

Évi

2014. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6695/9202 anonim ***** válasza:
Évi már naon nagyok vagytok ti is :) ahh már ugy érzed a babát h.megijedtél mikor rugott??jajj de jo neked :) Mar az enyém is csinálhatna ilyeneket :)
2014. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6696/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Itt egy elveszett Bárányka :)

Van egy pici időm, gondoltam bele olvasok, kivel mi úsjág van :)

Évi: én tavaly június 4-re voltam kiírva. 2 nappal korábban született meg a kislányom!

Remélem, hogy minden rendben van Veletek Lányok...


Kini voltam :)

2014. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6697/9202 Emerencia76 ***** válasza:

Sziasztok! Most értem haza dokitól, és ver a szíve :D olyan boldog vagyok :D és már 10 mm es a drága :D jihhhiiii :D

Vica, Krisztike szerintem teszteljetek ! :D

2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6698/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megcsináltam a tesztet este mikor hazaértem, megéreztem, nem bírtam magammal POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!

[link]


Vica

2014. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6699/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok Vica!!!!!! :))))


Meli Drága!!!! Most olvastam vissza!!!! Kismama vagy!!! Pocaklakóval???? De jóóóóó!


A kislányom 7.5 hónapos, nagyon imádom. Ha kíváncsiak vagytok rá, akkor teszek fel képet.

Szilvi!Nagyon édes Lili Baba :)


Kini voltam.

2014. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6700/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica Gratulálok! Annyira átérzem amit érzel... Én is pont ennyire.örültem h.Pozitiv lett a teszt :D

Ugy látom az éven mindenki babás lesz :) 2014 naon jol kezdődik ;)

Kini mutatsz képet?Hát jó rég hallottam felőled...de örülök h.jol vagytok.:)

Emerencia naon örülök a kis drágádnak :)

2014. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!