Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7281/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi sajnos én sem tudom, de talán a pasik félnek, hogy megijesztik a babát:) Nem lehet, hogy ő csak fél nehogy baj legyen? Próbáltál erről beszélni vele? Talán jót tenne.

Puszi

Szép hétvégét Csajok!

2014. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7282/9202 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem inkább csak félt nehogy valami bajotok legyen.

Vica

2014. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7283/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet igazatok van...ezek a hormonok is érdekes hatással vannak az emberre:( na de mar nem sok van hatra :) most főzök neki vmi finomat :))) régóta egres levest akart enni :)) most megcsinálom :)))

Szep hétvégét nektek is

Évi

2014. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7284/9202 A kérdező kommentje:

Yahhhhhrrrrbbb 3.dpo ...

Milyen lassan telik most az ido.Hihetetlen...Lilla te hogy birtad ki?:-)

2014. márc. 23. 10:02
 7285/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi ne aggodj. Bizti csak fél a párod.ne legyen semmi baj. Az én párom is pont ilyen :/ annyira aggodik h.neh.bajt csináljon... sztem ez igy a normális
2014. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7286/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!

Krisztike, nagyon drukk neked! De jó hogy megint dpo napokat számolhatsz!!!!! <3

Évi, teljesen normális amit érzel, sok nő mondja hogy a férje egyre furább ahogy nő a poci :-) És vele együtt az édesanya is egy kicsit :-) De a gyermeked a testeddel táplálod; majd ha már nem szoptatsz, akkor csinálsz magadból bombázót! :-) Nyugi, biztosan nekik fura ez; egy emberben még egy ember; és nem akar kárt tenni a babában; főleg hogy ennyi nyavaja van veled... A maszit meg kérni kell :-)

Az élet legyszebb dolgát teszed, világra hozol nemsoká egy új életet, a szerelmetek gyümölcsét! Maga vagy a csoda! :-) NYugi! :-)


Vica, Beus, édik vagytok! Én sem tudom hogy merre tovább; mindenesetre Kopához bejelentkeztünk; de most az államiba....... később is jutunk be, de nem érdekel. HA annó tudtuk volna hogy egy évig kell járnunk; nem a fizetősébe megyünk, az tuti! :-)

Felvettem a kapcsolatot egyéb orvosokkal is; de szinte mindenki Kopához irányít; vagy egy új dokihoz, mondván hogy ő nem tud ebben segíteni. VAn egy Gynevac nevű szuri, ami a makacs gyulladásokra jó, ezt is javasolták, de állítólag egy lombik ára kb, és mindkettőnknek kellene..... Majd kiderül. :-) Nem adjuk fel, és ez a lényeg!

Sőt, most megbeszéltük hogy visszakérjük a kis fagyibabánkat a nyáron - ha van értelme; szóval van egy cél előttünk, van értelme küzdeni.:-)

Puszika, jók legyetek addig is! Meli, Évike, mikor szültök??? Vicus, jól vagy? :-)

Emerencia hozzászólt egy blogbejegyzésemhez: jól van ő is és a pocaklakója is :-) Puszi! Irszi

2014. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7287/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Irszike Vica vagyok!

Köszönöm kérdésed jól vagyunk, nemsokára csinálok nektek 15 hetes pocakfotót bizony :) 14. hetet elhagytam, néha érzek bugyborékolásokat a pocakomba, de lehet csak a belek mozgása:))))Minden esetre figyelni fogom, mert már tudom mire kell figyelni :) Holnap délután megyek a védőnőhöz.

Remélem tudtam neked segíteni , dönts úgy ahogy a szíved diktálja :)

2014. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7288/9202 anonim ***** válasza:
57%

Koszonom mindenkinek :) végre most magához tért a férjem :) mar érdekelte a baba is ahogy kinyomja magát és igen valószínű hogy félt minket.. Ahogy kivettem a szavaiból :)

De végre olyan volt mint régen :)

Erről a szuriról mintha régen hallottam volna a pcos oldalon hogy külföldön sok párnak segitett :) nagyon szoritok hogy mostmár vki tényleg tudja mar a dolgát es rendbe menjen minden:)

Kár hogy Emeremcia ide mem ír :(

Jah tényleg június 4re vok kiírva de lehet hamarabb jon...32hetes Uh lesz 3 het múlva es akkor dől el hogyan alakul a lepény:) ma 15 perc szunetett se tartott a fiam :) ide oda nyomta magát :)))

NA SZÓVAL AZT AKARTAM ÍRNI MINDENKINEK SIKERÜLNIE KELL!!!!!!!TUDOM

Jó éjt :)

Vica jól eltelt az idő :) nemrégen láttuk a teszted most meg :)) de jó :)

Évi

2014. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7289/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, megjöttem a védőnőtől, és eltűnt a fehérje a vizeletből. Közben felhívott az orvosom, meglepődtem és le a kalappal imádom, szóval a hüvelyváladék tenyésztésem negatív baktériumra és gombára :))))Holnaptól csökkenthetem az utrót :)))

Most találtak pici nitritet benne, úgyhogy vizelet tenyésztés lesz, de ne aggódjak szerinte mert fehérje és genny nincs :) Megnyugszom, szülés ideje szept 20 :)


Vica

2014. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7290/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Vica mindjart szept 20 lesz ha igy haladsz ;)) Nagyon gyorsan telik az ido ;) Nalad a legszembetunobb lehet azert mert mindig irod h.hany hetes vagy en meg mindig meglepodok h jaj mar ennyi ido telt el??:-D<3:-*

Evi orulok h.a Parod aranyosabb lett :-) ilyenkor a feltese tul ott van sztem a nagy felelosseg is ami szinten minden normalis embernek legalabb egyszer egy hajszalnyit felelmetes...kinek igy kinek ugy :) Orulok Adam orokmozgo nincs mese!!;))<3:-*

Irszikem hogy van a kis lelked Dragam?Egyre jobb es jobb lesz es ontunk beled hitet meg minden!!Azt az injekcio kurat akarjad!!Mar en is nezegetgem.De az olyan draga?!Allitolag "csodaszuri" ;)es ha igy van minden penzt meger!!!<3:-*

Ezt a gocot legegsziveseben az andrologusotok feje tetejere raknek egy nagy gocot aztan racsapnek lapattal.Bocsi Csajok de en erre ugy haragszok.Nem igaz h.nem tudnak mit csinalni ...

Irszikem kitartas es puszi!!<3:-*

2014. márc. 25. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!