Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7331/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, nem is biztos hogy a cigielvonástól szédülsz :)))Jó nem akarom beléd magyarázni a gyereket, de nekem minden (5 terhesség)terhességem jele ez volt, erős szédülés, forgás, kapaszkodás, mintha vinné a fejem valami.

Mikor is tesztelsz? Milyen teszted van?


Vica

2014. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7332/9202 A kérdező kommentje:
Vica koszonom h.irtal haaat ok terhessegi jel is lehetne csak a bibi az h.a 9.DPO-n vagyok...tehat nem tudom ilyenkor is ervenyes lenne-e tunetnek...mindenesetre remiszto.10-es tesztjeim vannak tudod a netes olcso one step tesztek.Holnap.10.DPO...kellenee tesztelni,ha merek.Majd meglatom hogy ebredek...mereszen vagy betojva :)
2014. márc. 29. 22:04
 7333/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti nagyon szoritok hogy ez jó jel legyen :) mint Vicának :)

Nekem a hormon változások miatt volt gyakran D-s most a klion kup tesz ra :( úgy utálom :((((

Kezd néha kememyedni a hasam remelem nem jon semmi front :(

Ha így marad jöhet a konyak :)

Csinaltam estére finom almás palacsintát és jó lett a cukrom :) pár napja kezd beállni erre az adagra szerencsére :)

Megyek aludni :) szep estet nektek :)

Évi

2014. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7334/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Kriszti lehet baba miatt szédülsz!!! :)Remélem. :)

Nem szedtem semmit (Clostyt sem) ezt írtam is és úgy voltak ilyen eredményeim. Csak nekem az volt a fura, hogy minden inszemessel kapásból szedetik az utrot vagy a duphastont, és szerintem azzal zavartalak össze, hogy inszem után kérdeztem itt a csajokat ettől függetlenül azért beszedjem-e saját szakállamra:) Nekem van itthon, mert régebben 1 éve indokolatlanul normális kivizsgálás nélkül szedették velem :d :( de végül nem szedtem be. :-)

Szegénykém ez a teszt kemény dolog én is nagyon féltem :(

Na mindegy sikerült és kész.

Viszont a One stepről sok rosszat olvastam mert nekem ugye nega volt , és reménykedtem, h talán nem mutatja a teszt, és akkor olvastam más lányok kérdéseit, írták egy csomóan, hogy a kimaradás napján az még nega volt, mikor egy 25-ös x-epil már halvány pozitív. Szóval ha meg is csinálod el ne kenődj!! :)

Biztosan a menzesz napján tudsz úgyis. :)

Csináld meg reggel lécci lécci lécci <3

Vica cuki a kis mami hasad :-) <3

2014. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7335/9202 anonim ***** válasza:
72%

Én is várom a kétcsíkot :))))))))))))))))))))))

Hajra :))))!!!!!!!!!

Évi

2014. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7336/9202 A kérdező kommentje:

Csak egy csik lett.:( Lilla nagyon aranyos vagy!!!♡De sztem ki kellene mar h.mutassa a 10-es.Ugyh ennyi volt.Ha a terhessegtol szedultem volna tegnap akkor sztem mar ki kellene h.mutassa.-plàne:(Meg egy inszemet megprobalok.Aztan endodoki.Koszi Evi h.vartad a tesztem!!♡Sajnos ez van.Orulok h.beallt a cukrod!:-)

Puszi Csajok!!:-*

2014. márc. 30. 09:25
 7337/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehet hogy korai volt???Latod nek is később lett pozitív

Haragszok ezekre a tesztekre :((

Neked a párod spermai rendben vannak???Nem lehet hogy ott a gond mert a te progid szep volt..vagy nem lehet hogy 21.nap utan leesik a progiszinted??Nekem így volt.Kovetkezo inszemnél kérj megis progit es ha ez lenne a gond biztosan segit.

Párod szedjen C vitamint 1000,e vitamin 300mg,calcium,magnezium,szelen,q10,folsavat és az segit mert nekünk tudod rossz volt az eredmény szedte 3 hónapig es letette a cigit es pont mikor 1 ho szunetet tartottunk akkor sikerült

Nagyon szoritok nektek :)

Puszi

Évi

2014. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7338/9202 A kérdező kommentje:

Koszi Evi!Paromnak nagyon jok a spermai...de inszem elott szedettem meg vele sok viamint is folsavat is h meg jobb legyen.Igen arra majd rakerdezek a Proftol hogy hatha leesik hirtelen a progi szintem kaphatnek-e megis progipotlast...allitolag nem art es tuladagolni nem lehet ugyh.a biztonsag kedveert adjak mindenkinek.

Lilla jol emlekszem 3 tuszod volt... de closti nelkul????!Azt hogy csinaltad???

Mindegy kedden megyek az SZTK-s dokimhoz(mar bejentkeze

tem reg direkt mostanra.Az elozo akit ugy szerettem sajna nyugdijba ment :(

Szoval Sztk-s dokival csinaltatok ultrahangot es feliratom a metformint.Amugy lutealis alapjan szerdan kell nem megjonnie.Kivancsi vagyok majd mit lat elotte egy nappal...Na mindegy.Dogmeleg lesz ma is elvezem a videki levegot a madatcsicsergest Csajok!:))

Imadom :)

Puszikak!

2014. márc. 30. 10:29
 7339/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Kriszti ne kenődj el tesztelj megint 3 nap múlva. Nincs veszve semmi.

Inszemnél természetesen szedtem Closty és tüszőrepit is adtak, hát ezért is lett cisztám.

A legelső normális kivizsgálásomnál a meddőségi központban is 42 körül volt (amikor nem szedtem semmit!) És további ciklusokban is amikor szintén nem szedtem semmit , én ezt így értettem.

Viszont nem árt, ezért gondolkodtam én is anno, hogy talán szedném majd a következő inszemnél.Úgy látszik a SOTE-n nem szokás adni, ha jó a 21.napi progeszteron. De tényleg mi van akkor ha a leesik? Hát nem tudom.

Én azt furcsállom, hogy tüszőrepit miért nem adott neked?

2014. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7340/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, szerintem nagyon korán teszteltél, 10. dpo-n korán van, ismételd meg legalább 3 nap múlva és vegyél facelle tesztet a rossmanba, az a legjobb :)


Vica

2014. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!