Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7411/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj Lilla most adtál nekünk egy hétvégi izgalmat :))))mar alig várom ;)

Érezd jól magad :)

Lehet jó lenne egy füldugó :) szegényke a horkolas se jobb....

Ádám pár napja teljesen be van indulva :) lehet hogy próbálkozik a befordulsssal szegénykém :) de hogy ilyen nagyra nőtt nem tudom mi lesz :)

Na megyek horgolok egy kicsit :)

Évi

2014. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7412/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla légyszi tedd fel, én megszakértem neked :))) Én kislányt szeretnék legbelül, de igen, ahogy mondod mindegy csak kezembe legyen :) Mivel a doki látott "valamit" a lába közt, így most inkább a fiús cuccok felé húzok :))))))


Vica 17+0 :)))

2014. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7413/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! ♡♡♡

Kismamák tundokloen, gyönyörűek vagytok! Le a kalappal elottetek. Nincs már sok hátra. Után meg aztán lehet ám surogni-forogni ;-) DE az édes kín lesz hehe.

Vica nekem soha senki nem csinált semmilyen cukros vizes cukor mérést. Mondtam a dokinak ez kell, mert erről olvastam es már nyomtatta is a receptet. Miden tiszteletem a Tiéd , ugye tudod! Jól érzem magam. ..

Lilla soha sem adjuk fel!!! Irszi kívánok minden erőt és kitartást Nektek.

Kriszti hogy vagy? ??


Most pedig ezt figyeljetek :O

Ma egy foggal kevesebbel jöttem haza a dokitol. Úgy néz ki (a barátnőm által) belekezdunk a fogaim kezelésébe. Sőt a fogon volt egy CISZTA le vagyok dobbenve. Ilyen van, létezik? Kb gyulladasba fordult volna hamarosan. Lehet ez is oka volt a sikertelenségnek. Na nem tudom.

Úgyhogy így jártam csajok. Elmentem "állapotfelmérésre" és CISZTAS foggal jöttem haza. Nem térek magamhoz.


Pusszancs mindenkinek♡♡♡

2014. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7414/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri igen elvileg a fog beleszólhat :( bár en megcsinaltattam teherbeesés elott majdnem egy evvel de addigra a tomes egy része kijött :( most meg ezaz iny gyulladás is itt van...lent is faj alig tudok mozogni :(( ma mar nyilalt is hat kivi leszek szerdán mit mondd a doki...

Megyek pihenek mert ma rendeztük a szobát igaz en csak ültem de az is nehezen ment:( holnap rakjuk össze a kisagyat :)

Évi

2014. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7415/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Huuu Lillaaaa!!:))))Akkor most mi van vagy lesz ayyyy de varom h.hetfon pozit tesztelj!!!:)))Milyen izgalmas!:))Remeljuk nem szaradasi volt az nem lehet hanem pozitiiiiiv!:)

A fulsugos tipp nagyon nagy igy fogok aludni nyaron tenyleg itt pesten hetvegente!!:)))Egyszer mar aludtam vele es tok sokaig tudtam aludni :)Jo otlet!

Melikem es Vica kitartast nektek es forduljanak meg a babak szepen!Olyat is hallottam h.szules elott 1 nappal fordul be a baba!!Hajra!!

Vica mar 17 hetes vagy :)))♡Mocorog mar igaz?De jo de jooo!;)

Irszikem hogy vagy Dragam neha irhatnal...♡

Kicciri tok jo h.rendbe teteted a fogaidat!Nagyon helyes!Ez is kozbeszolhat a sikertelensegbe igen!!En is elkezdtem a Szentkiralyi utcaba van mar kiskartyam es voltam diagnosztikan is de meg varnom kell kb.majusig mert minden foglalt addig.Majd hivnak.Nem faj semmi nincs panaszom ugyh.nem baj.Csak ez ingyenes a videkieknek is es ezert jarom majd oda.Fogko leszedes lesz meg vannak lyukas fogaim amiken csak icipici lyuk van de nyilvan szeretnem h.az se legyen.Az osszes fogam meg van kiveve a4 bolcsesseg(azt kioperaltaltak kb.14 eves koromban mert rontgen szerint szetnyomta volna a remekul megfogszabalyozott fogsoromat) na szoval nem akarom elvesziteni a fogaimat azert kezdtem bele en is :)

Uristen mennyit irtam :))

Megyek csinalok reggelit :)♡

Ja Lilla szerdan megyek ultrahangra :)

Puszikak!!

2014. ápr. 13. 08:54
 7416/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Lányok!

Sajnos megjött ma reggelre, éjjel olyan görcsökre ébredtem, mint még soha. Most is nagyon fáj,ez sem jellemző rám. Hétfőn hívom az ARO-t és kedden biztos mehetek is vizsgálatra meglátjuk mit mondanak. Lányok köszönöm a drukkot nagyon :)

Egy gyerek hisztizik az utcán már tíz perce visít-sikít, mint egy nem is tudom mi (anyu meg ordít neki egyfolytában: Fejezd már beeee!!), ez némi vigaszt nyújt most :-D :-D

Vica biztos szép tündéri kislánykád lesz. Én mindig fiús anyukaként képzeltem el magam,pedig szőke, szoknyás, shoping- mániás, kencés nő vagyok, semmi fiús vonásom nincs:), és mégis .

Évi , Meli kitartás! Mindig írom, biztos nem lányregény az utolsó hónap. Nővérkém is májusra van kiírva, és nagyon szenved. Magas a vérnyomása, nem tud aludni fáradt..3. gyerek már korábban írtam nektek, hogy becsúszott (illetve lecsúszott az óvszer náluk) , (én meg kínlódok). De legalább kislányuk lesz 2 fiú után :D Ja és Vicus az orvos kezdetektől fogva látott valamit a lába között, és tessék most már biztosra mondják, hogy kislány lesz.

Kicciri a fogakban is lehet góc, nagyon jó, hogy megcsináltatod.

Kriszti neked most újra inszemed lesz ugye? Most kapsz tüszőrepit?

Sztem nekem is az lesz most ebben a ciklusban, bár az Inofolic-ot is szívesen kipróbálnám. Majd meglátjuk.

Irszikém azért néha tényleg írj :)

Puszi Csajok

2014. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7417/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!


Igen Krisztikém, 17 hetes, tegnap pedig egy erős határozott rúgása volt este fél 11-kor, még a könnyem is kicsordult örömömbe :))))))Jól vagyok, meg voltam ijedve 4 napig emiatt a húzó szúró fájdalom miatt, de ma reggelre elmúlt, úgyhogy nagyon örülök :))))))A fog csúnya dolog, okozhatja a sikertelenséget főleg a ciszta. Én is terhesség előtt rendbe rakattam őket. Alig várom április 25-t mikor meglátjuk őt 4D-n :)))))))))

2014. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7418/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla nem akarok ünneprontó lenni de Barátnőmnek igy ment el a baba :(

Remelem hogy inkabb nem ez:(

Vica olyan jó a 4dn látni :)

Mi most rakjuk össze a kiságyat :) ha sikerül :)

Tegnap pedig rendeztük a szobát :)

Mem bírok állni mert nagyon nehezen kapok levegőt:( hajnalba megint kukorekoltam mert mar zsibbadok de nagyon :(

Nem baj kibírjuk már

Irszinek olvastam a blogját...bár en is örülnék ha ide is írna :)

Pihengetek mert a lábam egyre jobban dagad :(

Évi

2014. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7419/9202 anonim ***** válasza:
57%

Attól hogy erősen görcsöl és nagyon megvan, még nem valószínű, hogy terhesség volt, az olyan alhasi kiszakadás fájdalommal jár. Szerintem csak vastagabb volt a nyálkahártya a megszokottnál. Lilla az inofolicról eddig csak jót hallottam :)

Amúgy remélem kiderül a 4D-n a neme, de lehet hogy kisfiú :))imádom, most is hullámzik a jobb oldalam tőle :D

2014. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7420/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi, képet kérünk a babaszobáról :)))
2014. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!