Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7461/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti ez jó :) komolyan mondom en is vok ezzel hogy nem igaz hogy nem tudnak mar mit kezdeni...

Nekunk a vitaminok jók voltak de alaki es gyorsasági probléma volt..feherje nem

Hajra csajok :) sikerülnie kell

Évi

2014. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7462/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!:)Igy van Evi sikerulnie kell!!!Hogy van Àdàmunk?♡

Csajok ha vki szedett utro tabit irja meg legyszi h.jol csinalom-e!Koszi!!

Nem erzek semmit!:)

Puszi!

:-D♡

2014. ápr. 24. 07:08
 7463/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Irszikém fel a fejjel, tudom hogy a balfék orvosok mennyire dühítőek, borzasztó, hogy ennyire lesz...ják az embert. De ha jól értettem, akkor végül is az asszisztens nő megírta a beutalókat nem?

Kriszti nem tudom biztosan, hogy jó-e így, de szerintem ne aggódj!

4 óra késéstől még nem esik le a progiszinted :-) Van aki csak 2 bogyót használ naponta :-), és közöttük eltelik 12 óra, szóval ebből kiindulva sztem nem baj:) de javítsatok ki, ha tévedek.

Puszi Csajok

2014. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7464/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti nekem mikor utrot szedtem reggel es delbe szájon keresztül kellett...este csak hüvelybe,de azt tudom hogy az időpontokat nagyon tartottam mert a progi szempontjából úgy tudom fontos..

Meli merre van???Szilvi nem tudsz vmit???Mostanaba nagyon eltűnt :((

Lehet meg is szült hisz mar mi is 34 hetesek vagyunk :)))

Ádám jól van :) tud olyanokat rúgni hogy a könny kijön a szememen :))) tegnap vmit ki nyomott es láttam ahogy a hasamon végig húzta :) majd vissza...ide Ida cikazik :) érdekes mert a közelébe nem sok kismama volt csak nővérem de neki nem mozgott ennyit..

Évi

2014. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7465/9202 anonim ***** válasza:
57%

Még egyben van a Meli:))

De ha ugy van,egyből irok nektek amint megtudok valamit,igérem:))

Még melozik,valószinű nehezen jut gép közelbe,szóval nem mindig sikerül nekem sem utol érni,de eddig még nincs baba:)

Ha beindul rögtön irok nektek:))

Szilvi

2014. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7466/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó hogy írtál :) biztosan izgul..

Azt hittem mar otthon lesz,na de szoritunk neki :)

Várjuk a híreket :)

Évi

2014. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7467/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, itt Vica!

Kriszti, én is szájon át szedtem 3x2-t mindig ugyan abban az időben, hüvelyen keresztül nem tudom hogy megy.

Holnap megyünk a 4D-re lányok, drukkoljatok!!! Kis békucim olyan sokat mozog már, remélem aktív lesz holnap is, viszek kis kólát :))

2014. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7468/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, megvan az AFP-m és szuper :)))))Holnap pedig UH. már nagyon várom :))))


Vica

2014. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7469/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ok koszi az infokat Csajok!Hat azt hiszem igy marad akkor mindegy...amugy gondolom ugyse sikerult de mindegy.

Vica szuper h.jo lett az eredmeny!:)Varjuk az elmenybeszamolot majd a 4D-rol :))

Szilvi jo hogy irtal!♡Melikenk kegyetlen Csaj meg a szuloszoban is dolgozni fog telefonon :-D pedig mar igazan atadhatna magat a nyugalomnak a lelki felkeszulesnek...arra is kell kis ido.De o tudja :-) lenyeg h.nem sokara jon az ujabb Babank :)))♡

Evi akkor Adam nagyon kis aktiv Baba lehet h.elsportolo lesz!Meg van az uj leendo olimpiai bajnokunk :-)

Lilla holnap inszem nagyon szoritunk!!!!Sok puszi legy eros okos szep es foleg KISMAMA!;)

Puszi Mindenkinek!

2014. ápr. 24. 16:58
 7470/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla :) hajra holnap

Kriszti,tuti vmi tornász lesz ;)) most is majd kiszakitja a pocakom....nem gondoltam hogy ilyeneket csinálnak ezek a lurkók :))

Vica :) jo lesz az Uh :))) majd írj mi volt:)

E

Igen Meli szerintem is túl hajtja magát..vmiert ugy emlékeztem hogy betanított egy vkit de hogy azt mondta mar nem fog dolgozni...na de ő tudja.

Évi

2014. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!