Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7501/9202 anonim ***** válasza:
70%

Irszi szoritok hogy végre mondjanak mar vmit..

Kriszti :) lehet ennek igy kellett lennie :) szoritok holnapra :)))

Évi

2014. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7502/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Evi!!:)
2014. ápr. 28. 10:40
 7503/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Kriszti hatalmas drukk holnapra!!!!

+++++++ lesz !!!

2014. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7504/9202 anonim ***** válasza:
70%

Ó Lilla most ahogy bejött az oldal még a szívem is megdobbant hogy ott a sok ++++ jel :)) na hatha :))

Nekem tegnap este óta Ádám csak úgy feszít..nem tudom műt akar...megfordulni lehet na de hat nincs hely es hiába mondom :)) szegeny :(( közbe ez mar faj amit csinál.. Na de kibírjuk:) lábával a combomat nyomja a hátával pedig fel egyszerre :)) érdekes :))

Ma voltam vérvételen es végre a vizeletembe sincs genny :) csoda ez a kúp amit utoljára kaptam :))))))))

Évi

2014. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7505/9202 anonim ***** válasza:
70%

Kriszti, drukkolok a pozitív teszthez :)))

Lilla neked is drukkolok. Irszikém olvastalak, örülök hogy megint van egy kis remény amibe lehet kapaszkodni.

Évi örülök hogy nincs a vizeletedbe semmi :)

Én is most jöttem a védőnőtől, nálam is tiszta a vizelet, a Monural csodákra képes, meghallgattuk Csabika szívhangját is :))))))imádom!!!


Vica 19+2

2014. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7506/9202 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a drukkot Csajok!:)Remelem hat!:))

Evi Vica tok jo kupot kaptatok akkor orulok h.nincs semmi oda nem illo a pisiben :)

En is akarok szivhangot hallgatniii :)) :-D

Na reggel jovok a hirrel.Most nem felek.Total rajtam van az eselytelenek nyugalma.

2014. ápr. 28. 16:47
 7507/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi :))))) tudtam én hogy vki csak elkezd mar vmit :)))

Évi

2014. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7508/9202 anonim ***** válasza:
64%

Csabikát megnéztem a blogon is, és a kukacos képet félreértettem!!!!!!!!!!!!! A kukac előtti valamit (kéz???) néztem orbitális méretű kukacnak!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDDDDDDD


Ott is cuki!!!!!!!!!!!! :-) Mármint a blogon; csak ott ügye rengeteg a képecske Róla!


Kriszti, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

most sikerült, még nem igazán emlékszem rá hogy ilyen higgadt voltál, de pozitív! Sikerült!!!!!!!!!! :-)

Várom a híreket!!!!!!!!!!!


Mi voltunk andrológusnál, szerencsére azt mondta, nem lesz sem donáció, sem örökbefogadás, meggyógyul (DE MIKOOOR???????????), és lesz egy szép gyerekünk végre!

Továbbküldött Pestre infektológushoz............

Nyáron visszakérjük a fagyinkat; mert a köv. stimu leghamarabb tavasszal lesz (számításaim szerint...).

Puszi lánykák! Irszi

2014. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7509/9202 anonim ***** válasza:
64%

Évike, most írtam én is pont!!!!!!!!!!!!!!!

Úgy örülök!!!!!!!!!! Nagyon fel vagyok most dobva!!!!!!!!!

Végre, végre végre! CSak most már ne szakadjon meg ez a lánc, és legyen végre vége!!!!!!!!

Férjecském már arról álmodozik, hogy rendbeteszik, és nem is kell majd lombikoznunk:-) Kis csacsi! :-))))))))))))))))


Te jól vagy? Pocibababa?

2014. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7510/9202 anonim ***** válasza:
64%
Megint 3 oldalon felpontoztam mindenkit! :-) Irszi
2014. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!