Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7531/9202 anonim ***** válasza:
70%

Lányok kicsit elvagyok keseredve :( kijött rajtam vmi gennyes kiutes igaz jelenleg 3 van de mire 1 elmúlik jon a másik.. Minden tavasszal mikor a nap mar erősebben süt allergiás leszek rá de most vhogy baci is jutott a ebbe vagy nem tudom :(((( olyan rossz... Igazából Bőrgyógyászatra nem szívesen mennek... Nektek volt vmi ami bejött???hidrogenperoxidozom,volt mar rajta betadin,tetran bionet Balzsam es most a bepanthen plusz kb gondolkozok meg a Kamilla tean... Biztos a cukrom is rátesz egy lapáttal hogy nem akar gyógyulni :(((

Hétfőig ha nem lesz jobb megyek dokihoz de addig hatha tudnék vmit kezdeni vele...

Évi

2014. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7532/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Szilvus szepel a babakocsik!Mindenkepp praktikusat kell valasztani Csajok :) hat en meg nem igazan mertem nezegetni...

Evi fogalmam sincs mivel lehetne kezelni a bajt en azt mondom doki.Mi ugyse ertunk hozza legalabbis en tuti nem.

En mar nagyon erzem h.meg akar jonni...a progit ma meg nyomom azert de ha nem jon meg akkor teszt es ha nega abbahagyom.

Puszi Mindekinek:)

2014. máj. 2. 09:42
 7533/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Sziasztok Csajok!

Évi nem tudok mást mondani, mint hogy veled vagyunk és kitartás, nincs sok hátra :)

A Bepanten plusz jó lehet, az én házi csodaszerem az Alsol kenőcs, ami rovarcsípéstől kezdve allergiás kiütésik mindenre jó. Érdemes tartani egyet otthon tűzoltásra kiváló:)

Kriszti ha tényleg érdekel a dokim priviben megírom a nevét, és a rendelő számát :) Amúgy itt a 13. kerületben van. Hatalmas arc egyébként, ja és simán letegez bárkit ( Ő 60 év körüli talán). Nekem egyszer azt mondta, amikor nagyon beteg voltam, és meggyógyultam, újra laborba küldött(mielőtt visszaengedett dolgozni),persze azok az eredmények már nagyon jók lettek. " Persze h jó! mi bajod lehetne fiatal gyerek vagy! és meggyógyultál! " :-D

Sokáig nevettünk rajta férjemmel, még tudnék cifrábbakat is mesélni, nagyon szókimondó, de a trágárságszűrőn fenn akadnék:-D Szóval mi szeretjük nagyon egyébként, de nem az a tutujgatós fajta, kimondja amit gondol. Mondjuk én az olyanokat nem is bírom, akár nőgyógyász akár másmilyen orvos.

Huh de jó lenne már babakocsit nézegetni :(

Nagyon drukkolok neked a pozitív tesztheZ. Szoritok nagyon :)

Puszi Csajok

2014. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7534/9202 anonim ***** válasza:
70%

Köszi aki válaszolt :) vettem bepanthen plusz krémet mert meg érdeklődőtük hogy beutaloval lehet menni holnap délelőtt a Bőrgyógyászatra :( beutalot meg a sürgősségi adja es nem hiszem hogy most 35 hetesen ott akarok ülni órákat :( hétfőn kerek a házi dokimtol és ugy megyek be...

Meli merre vagy????Jujj te már közelítesz :)))

Évi

2014. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7535/9202 anonim ***** válasza:
22%

Sziasztok!


Meli neked már naon nincs sok hátra :) jujj naon kivi.vok a kis drágádra :) naon sok erőt :) ezt már kibírod valahogy....


Évi én azt olvastam a napokban h. sok kismama szenved a 34.héttől.feljebb a kiutesektől. Azt nem tudom mit lehet kezdeni vele.. de ha naon vèszes kérdezd meg a dokit... már csak 5 heted van...aztaa de jo :)

Gondolom már neked is elég kellemetlenek a napok...


Én 30 hetes vagyok de már enyhén vizesedek :(

Igaz a.derekam fájása és a vizesedésen nincs más bajom...de már nehéz a hasam..főleg forgolodásnál :)

Minden vizsgálatnál közlik velem h.kislányom lesz :) ahh nem.birom ki ezt a 10 hetet :)


Naon sok erőt és kitartást mindenkinek!!!

2014. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7536/9202 anonim ***** válasza:
64%

Krisztike...:( Hátha, hátha még....

Hű lányok, ennyi kisbabát! Azta!

De jó lenne már szenvedni valami jó kis hányikától, vagy kiütéstől (tudom Évi hogy neked nem olyan jó most), vagy akármitől....

Majd legközelebb! Szilvi, én is emlékszem hogy Lilike a 38.-on fordult be!

Nekem is lassan megjön, már pötyög kicsit.....

NEm tudom, lehet hogy mégsem kéne ez fagyi, olyan kicsi az esély......... :-((((( Ez a r...........adt pénz állandóan!

Na mindegy csajok! Puszika nektek! Irszi

2014. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7537/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi hatha pont a fagyi baba lesz erős :)

Klaudia akkor sorba babazunk :)

Egyre nehezebb..most is rugdos es hat hogy mondjam érdekes helyen :(

Nekem a dokik es a 4ds Uhos mondta hogy aki elsőnek szül annak utolso honapba mar nem fordul be..igaz nőveremnek se fordult :(

Na majd meglátjuk

Évi

2014. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7538/9202 anonim ***** válasza:
72%

Hát Évi az én babám se naon akar befordulni. 28. héten azt mondta a doki.h.befordult... rá egy hetre mentem a védőnőhöz aki szivhang nèzésnél közölte h.megint átfordult. És folyamatosan èrzem ah. fordulgat.... rem azért befordul rendesen.

Neked is azért naon.szoritok...hisz te is cél egyenesben vagy :) lassan te is babázol :)


Irszi ne add fel...hátha sikerül :)

2014. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7539/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Melusom kórházban van 2 napja már:)

Ne kérdezzétek hogy miért,de valami trombocita ami vérzékenységre utal nem lett jó neki,olyan alacsony lett hogy rögtön kórházba küldték...

Vizesedik nagyon és nehezen viseli már,tegnap hivott...

Szegénykém,már fullad is a viztől mikor bezsél,hallom a hangján!

Lassan megszületik Fecus,drukkoljatok neki,sztem már a jövő héten babázik otthon:)

Betöltötte a 37.hetet,a baba is elérte a 2500 gr-ot,tüdőérlelőt is kapott,szóval a babával minden ok:)

Már nem lesz koraszülött ez a lényeg:))

Na meg hogy Melit megszabaditsák végre a tehertől:)

Ennyi idáig,amint megtudok valamit rögtön írok:)

Szilvi

2014. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7540/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
72%

Szilvi de jó hogy írtál, köszönjük!

Drukkolunk szorítunk, és Melivel vagyunk! :-)

Már nagyon várjuk a babás képet :-)))

2014. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!