Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7511/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi :) simán lehet valóság hisz ha rendbe jönnek a spermak nem lehet akadálya hogy spontán sikerüljön :)))) annyira jó lenne :)))

Pocaklakó tegnap óta kicsit furcsa helyzetbe fekszik igy mikor lefekszek az oldalamra a labaival ott lent melyen rugdos es ez nagyon faj :( most reggel is elkezdte...remelem napközben arrébb megy ...nem hiszem azt hogy megfordult volna..

Évi

2014. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7512/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztiiiiiiiiii!!!!Drukkolok,várlak a hírekkel:)))

Siess!!!

Szilvi

2014. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7513/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Negativ lett :(( ajhhhhh.nem lepodtem meg.

Koszonom a drukkokat nektek is Szilvus es Irszike!♡

Jo lehet h.korai volt meg minden remelem nem jon meg es megis sikerult.

Irszikem orulok h.haladni kezdtek valamerre es ha az andrologus azt mondja akkor tegyen is erte es legyen ugy!!!Eleg volt mar ebbol a korhintabol irany a hullamvasut!!;) -azaz a terhesseg :)

Nalam a kovetkezo lepes az endokrnologus lesz.Most befejeztem az inszemet azt hiszem.

2014. ápr. 29. 07:21
 7514/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti ne add fel.....sose felejtsétek el nekem 28. Napon negatív volt es 38. Mar erős pozitív ......

Évi

2014. ápr. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7515/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kriszti nem mondok semmit, csak azt, hogy remélem nem jön meg, és szerintem is korai volt. Úgy emlékszem Szilvinek is a 13. dpo napon lett pozitív, és ne felejtsük Évit sem :))

Ha van Utrot abba ne hagyd !! Szedd még legalább a nemvártig! ez fontos oké??

Irszi hidd csak el, hogy lesz saját babátok, és ha meggyógyítják a férjed, akkor természetes úton is összejöhet, miért is ne?

Juj Évike szerintem Ádám már nagyon szeretne kibújni hogy helyezkedik a kis drága. Szegény nem lehet egyszerű neked. El sem tudom képzelni milyen érzés :)

Puszi Lányok!

2014. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7516/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja tényleg abba ne hagyd az utrot :))))

Kepzeljetek egy baratnőm pcos mint en..elkezdte a dietat fogyott 10 kg-ot de kiderült hogy a férje soermaja rossz 5 millió alatti..vettek vert es kepzeljetek el a prolaktinja magas a férjének... Na ezt se hallottam hogy pasinak is lehet....

Évi

2014. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7517/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, még van pár nap, lehet korai volt a teszt. Utrot tényleg szedd! Jó ötletnek találom, hogy ha ez most nem sikerül, látogass el egy endokrinológushoz.

Irszi, hát persze hogy lesz kisbabátok,és akár spontán is lehet, úgy tűnik még nincs itt az ideje. Nem te vagy az első aki félrenézte a képet :)))))Az a keze!!!!!, mivel a dvd-ről mentettem ki és ez tök spontán sikerült :))))))imádom!


Vica

2014. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7518/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszi Csajok!♡Jo lenne ha korai lenne :) Mar nincs is itt tesztem.Otthon van meg egy Anyaeknal.Ha nem jon meg megcsinalom.Penteken max szombaton kell nem megjonnie.Viszek egy rakas tampont :(

Kerek majd idopontot aaz Sztks dokihoz h adjon beutalot mert a haziorvoson azt mondta nogyogyaszhoz menjek beutaloert.Milyeb aranyos...:// Majd jol otthagyom a p****aba :)

Multkor kerdeztem ra amikor nagy kegyesen kiirt az inszem miatt.

Ma megyek haza :))))Szerelmem meg este jon utanam munka utan :))en meg ellogok delbe :-D

2014. ápr. 30. 07:48
 7519/9202 A kérdező kommentje:
Ja es persze hogy szedem az utrot koszonom!!!
2014. ápr. 30. 07:51
 7520/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kriszti azért én csak drukkolok neked, hogy ne jöjjön meg!!:-)))

Az én háziorvosom pont ez ellenkezője, mindig ki akar írni minden sz...ért , mindent felír, és megír:) de ugyanakkor nagyon jó orvos is, egy hátránya van rengeteg betege van, és mindig sokan vannak nála:(

Szép hosszú hétvégét lányok Mindenkinek!

Puszi

2014. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!