Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7471/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kismamák! Szuper hogy a babák jól vannak :-) Örülök a jó AFP-nek :-)

Melike hamarosan szül? Vagy mi? Vagy csak a kiírt időpont jött el??? Miért dolgozik?????????? Én a 7. hónapban már tuti nem fogok :-)


Krisztike, nem kell érezned semmit, nyugi!!!!! :-) Én mindig érzek, és látod, hiába! :-) NYugi!!! :-) Mikor is derül ki????????


Lányok, köszi az együttérzést!

Jól esik nagyon! Engem nem a lombik visel meg (imádom :-)))))))))))), hanem ez a sok.... vacak!

Én is azt gondolom, hogy vagy egy évig (!!!) kéne szednie valami durva erős antibiotikumot, az talán segítene. Nem tudom. :-( Féltem, nehogy baja legyen.. :-( Ennél az is jobb lenne, ha nem lenne spermája, komolyan...:-(

Igen, nem hogy megírták a beutalókat, hanem levettél a vért lymera és bi..valamire. Két hét múlva eredmény!


Évikém, a blogon írtál, de kérlek írd át úgy, hogy Irszi helyett Szamócát írsz; mert az Irszi a nevem szójátéka, és a blogomon nem szeretném ha ott lenne ez miatt! Köszi!

Így kitöröltem azt a hozzászólást; de mivel ez örörk darab, kérlek írd ki még egyszer, csak az Irszi helyett írj Szamócát! Köszi, puszika csajok! Irszike :-)

2014. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7472/9202 anonim ***** válasza:
0%

Irszi Meli lassan a kiirt idő ponthoz közelít :)

Kb.36-37 hetes ha jól tudom mennyi köztünk a különbség..

Én biztos nem tudnék dolgozni mert most is a pulzusom állva vagy sétálva az egekbe van es fulladok...

Na de meg az is lehet egyszerre szülünk Melivel...:)))

Évi

2014. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7473/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
72%

Kedves Kislánykák, köszönöm a drukkot, igen holnap inszem. Reggel 8-ra megy apa leadja a cuccot, én meg megyek a srácokért délben :-) Kicsit vicces :-)

Vica gratula az AFP-hez szuper!!! :)

Hát Meli tényleg sokat dolgozik szegény, köszi Szilvi, hogy írtál. Már alig várom, hogy lássam a babát, és persze Ádámot is :) Már nincs sok hátra lányok.

Kriszti tényleg nem kell érezni semmit, úgy szeretném ha sikerülne neked, meg persze nekem is :)

Irszi az a lényeg h megcsinálják a vizsgálatot! KIt izgat hogyan viselkednek, a lényeg h meglegyen, ne törődj senkivel, ezek az emberek nem számítanak neked. Ha azt kívánom h pozitív legyen valamelyik teszt az jó? Mert akkor megvan az ok és lehet kezelni. Remélem meglesz az a ronda baci most.

puszi Csajok

2014. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7474/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem meg egy het mire kiderul :-\ ma volt 1 hete az inszemnek.Drukkolok en is h.tenyleg valamelyik pozitiv legyen mert akkor meg lesz az ok es tudjak kezelni vegre!!Igy kell lennie!!♡

Lilla szurk szurk szurk mara!:)))

Puszikak!

2014. ápr. 25. 07:57
 7475/9202 A kérdező kommentje:
Lilla na mi volt?:-)
2014. ápr. 25. 15:30
 7476/9202 anonim ***** válasza:
72%

Naaaa????Engem is érdekel :))))))

Évi

2014. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7477/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, minden oké és kisfiúúúúúúúúú:))))Holnap jövök a részletekkel :)))))


Vica

2014. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7478/9202 anonim ***** válasza:
70%

Gratulálok Vica :)))) üdv a fiús csapatba :))

Évi

2014. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7479/9202 anonim ***** válasza:
70%

Ó Irszi :(( nagyon elszomorodtam amit írtál :(((

Tényleg en se értem mar ezt az egészet :(((

Azt se hogy a hinivarsejtek közül miert nem tudjak kiválasztani azt amibe nincs feherje vagy hogy mondjam...azt ami Tuti jó....

Remelem vki mondd mar vmit hogy ki legyen mert igen ezek az évek :(

Baratnőm nővére 40 éves...nagyon sokáig nem akartak hallani a gyerekről...pár éve megis szerettek volna de nem jott..most jutottak el oda hogy a petevezetőnél volt baj...elkezdtek végre a lombikot de nagyon rosszul van a szuritól es igy is csak 3 petesejt lett amiből 1 túl nagy es a doki nem sok esélyt ad nekik:(( el van keseredve... Következő alkalommal meg többet kell szúrni ...na de mkndta igy is komoly összegeket hagyott ott :((( utolso próba es ha nem akkor feladják :(( annyira sajnálom őket is :(

En hiszek Istenbe es imádkozni fogok hogy megadasson nektek a csoda :)

Megyek alszok hatha sikerul :)

Évi

2014. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7480/9202 Kicciri ***** válasza:
70%

Sziasztok!

Vica,

GRATULÁLOK! Csak így tovább!

Kriszti? Meli? Lilla? Ugye jól vagytok?

Évi Drága nem sok van már ♡


Nálam semmi extra eszem s mehpempot és ez most nem kapszula! Ma voltam dolgozni is 1hét után :-/

Puszika

2014. ápr. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!