Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7441/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Uhh most olvastam!

Durvaaaa, szegény :)

Csak lenne már meg a kórokozó.

Most elgondolkodtam, nekem is volt szivárványhártya gyulladásom, meg izület meg stb, de melyik volt előbb nem tudjuk, ki tudja nálam is mi okozta?? És ki tudja miért nem leszek terhes ??

2014. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7442/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mekem anno egy doki ezt a boreliat levetette fül ott gegen mert azt hitte ezért szedülök...volt bennem gyerek koromba de szerencsére apumek kihúzták bár mentolos vmivel bekentuk mert akkor meg azt mondtak:( szóval nem volt semmi piros a helyen szerencsére pedig jól meg is szívtam magát a kis ......

Évi

2014. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7443/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én szeptember 22-re vagyok kiírva :)

Vica

2014. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7444/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én június 4-de lehet május közepe esetleg vége lesz...meglátjuk

Este direkt húztam hogy nem feküdtem le hamar...erre hiába hajnali 1-ig voltam fent alig aludtam...remegtem reggel meg Szedultem a faradtsagtol :( szerencsére el tudtam 9korul aludni es most ebredtem...de amiket álmodok...remelem túl leszünk mindenen hamar...

Évi

2014. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7445/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Meg volt az inszem.Amugy furan vagyok...meg hoemelkedesem is volt vagy mi 37.2 volt de tuzforro volt a homlokom.Olyan 2-3 oran at...Az inszem hamar ment 9-kor mar metron voltam.Utana rogton elkezdett fajni a hasam a lepesekkor...na gondoltam lehet h.ki is pukkadt a legnagyobb tuszo vagy nem tudom.Az inszemes doki Gyimes Dr.volt (Banhidy mutott) Nem centrifugalta a spermakat...csak ki lett valogatva allitolag...aztan felnyomta.Kicsit feltem h.most faj majd de nem :-D Aztan adott egy receptet Utrogestan huvelkapszula 2 dobozzal napi 3* nyomassam.Ok.Kivaltottam ma este felrakom az elsot.:)Szoval mindent kaptam repesztot,utrot ennyi.

A hcg-tol boghetek?mert nem olyan jo a hangulatom...es a lazas erzes is azert van a szuritol?

Mondjuk mar az elmult.

Lilla 11 rugot fizettem a choragonert a Nagyvarad teren az Ulloi uti patikaba.Ebbe benne volt a 3 vastag,3vekony tu es 3 fecskendo (15 Ft darabja)

Ti hihetetlen aron vettetek uristen!!Hol van az a patika??Tok joooo!!

Mindenkit imadok puszilok Csajok!Csak most morcos vagyok mindenkinek irni egyesevel :)

De Lillam nagyon orulok am az inszemednek!!;))♡

2014. ápr. 18. 20:39
 7446/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti hajra :)))

Ma en is morcos voltam :)

Évi

2014. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7447/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Kriszti pihenj sokat! Örülök, hogy minden rendben ment. A fúk a lányokkal a metrón randiztak!! :-D Azt nem tudom, hogy a hőemelkedés a szuritól van-e, nekem attól mindig hányingerem volt csak. Lehet az utro, vagy/és a saját progid dolgozik, csak maradjon is fent jó sokáig!! ;-) Én borzasztóan hisztis, ingerült vagyok a Closty-tól most :(

Kiderült a Choragon "akció" :-) Szóval beszerzési áron számlázták a férjemnek, de tegnap mikor elment érte sűrűn elnézést kértek, és ki kellett fizetni a különbözetet, és így 11200 körül van, gondoltam h ekkora különbség nem lehet. Megvan a Fostimon is:-) azt Húsvét hétfőn reggel kell beadatni, megint mehetek az ügyeletre:(

Gyimes dr nem a Vica helyes jóképű orvosa? Mintha tőle rémlene ez név.:)

Évi döbbenet, hogy mindjárt szülni fogsz!! :-) Hamar túl leszel rajta! :) Faros a babád ugye? Ilyenkor nem császároznak rögtön? Mármint a szülésnél majd. Én nem értek hozzá, de ha faros a baba hogy fér ki természetes úton?

Puszi Lányok!! Kellemes Húsvétolást, sok locsolót!!

2014. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7448/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok :)


KELLEMES HUSVETI UNNEPEKET KIVANOK MINDENKINEK! <3


Kriszti biztos sikerult a baba! Miert ne?

Igazabol ha jol gondolkodok, Kriszti,Irszi,Lilla,Katica meg talan en vagyok hatra?! Mivel uton van a kovetkezo babo,igy ez csokkeni fog :)Csajok hamarosan itt a szules es sztem akinek faros a baboja miert nem gondolkodnak eleve a csaszarozason. Evi egyaltalan nem fordul a Adam?

Meli izgulok erted is mint a fene.....

Irszi,remelem jol vagy?!

Vica nagyon cuki a zsiraf!


Huuu lanyok amiota szedem a mehpempot azt veszem eszre h simul az arcom,meg 1 hettel elobb jott meg a mensim.Gyorsan rendeltem is egyet a netrol,amit remelem max szerda delig hoznak vagy kulonben Apukam fogja megenni.Nekisem fog artani az biztos. Ugye a remeny hal meg utoljara...Ki vagyok akadva erre a kakkanto idore ,epp csak tegnap tudtam picit napozntatni az arcomat.Igy kb a bogracsozas is nagy kerdojel. Nagyon jooooo itthon a szuleimmel.Atikam,meg otthon elvezi,hogy csak Cicoval van es nincs otthon a hazisarkany (en) Kell ez a kis frissesseg. Osszegezve a MEHPEMPO az amire ra vagyok most kattanva.

Millo puszika es vigyazzatok magatokra!

2014. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7449/9202 anonim ***** válasza:
57%

En is ettem tavaly juniusba a mehpempot :)

Nem akart eddig megfordulni..mar lehet nem is baj mert felkészültem a császárra...elvileg el is altatnak mert mondtam szédülök vizszintesbe :(

Azt mkndta a dokim ajajjjjj elküld altatos dokihoz es meglátjuk...3 het múlva megyek hozza akkor nstt is elkezdjük..

Nagyon szoritok nektek lányok :)))

Hatha ahogy mi megszülünk nektek meg baba költözik a pocakba :))) <3

Évi

2014. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7450/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Évi :)

2014. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!