Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7721/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti na ez jó :) nevettem egy jót hogy 4szer :)

Akkor mikor Ádám sikerült mi az egyik map kétszer másik nap egyszer voltunk egyutt es kb ennyi :) szóval sose lehet tudni..raadasul én kívántam ami a terhesseg alatt is megmaradt :))) szegeny férjem azt se tudja hogy kerüljön mert fel nehogy baj legyen :) na nem pont ugy voltunk egyutt mert attól félek én is de ugye vannak praktikák :))

Mindig nézem I. Blogodat aztán rájövök hogy nem nyit ott semmit az oldal :(( nekem nagyon hiányzik :(

En kicsit jobban vizesedek a napokba de ami érdekes hogy a vérnyomásom meg lement..jelenleg 100-as es mellette a cukrom is lement 3,7re :( derekam néha kezd fájni de amugy ha front nem lenne semmi bajunk se lenne :)

Szep hétvégét mindenkinek

Évi

2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7722/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
64%

Sziasztok :)

Kriszti inkább 4-szer, mint egyszer se:)))

Milyen hamar kaptál időpontot az endokrinológiára, ez tök jó:)) Kíváncsi vagyok mit mondanak.

Évi nincs sok hátra :) <3 Jaj de jó, örülök neked :)))


Puszi Csajok, remélem mindenki jól van.

2014. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7723/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!


Tegnap.voltam uh on. Fannim befordult rendesen :) rem ugy is marad erre a pár hétre :)

1800grammos a drága a doki szerint szépen nő. A súlya is.megfelelő...

Még mindíg zárt vagyok...a placenta is jó.

Amit nem értek h.eddig a palcentám hátsó falon tapadt...most meg melső falon van. Hogy került oda vmi tipp??? :D

De a doki azt mondta h.minden jó a babával :)

Pont uh közben mozgolodott.Fanni és láttam miket csinál.... annyira édes volt :)

Ami rossz hír vacakol a vérnyomásom... tegnap a varoban rosszul lettem..majdnem elájultam.Ugy segitettek be a.dokihoz.Ahol a doki 149/90 et mert 120 as pulzussal. Utánna pár p.fekvés után mért egyet megint. 139/87 és111es pulzust. Azt mondta és a leletre is rá van írva még egy ekkora emelkedés és sajna korház :(

remélem nem kerülök be ilyen hamar...

2014. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7724/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!Rászántam magam,tegnap megbeszéltük,ma hívtam a profot...és jövő hónapban műtét,átjárhatósági,altatásban.Izgulok.Valaki akinek volt,kicsit mesélne róla csajok?Köszi.Livi voltam

Miért kell most vérvétel?mit néznek?Soha semilyen műtétem nem volt még,úgyhogy minden érdekelne. Puszi

2014. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7725/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia igen ez a vérnyomás nem jó :(

Ma voltam NSTn minden rendbe es megis befektetett a doki :( kicsit el vok keseredve mert semmit se tudok hogy most akkor meddig?mokor??csaazar lesz mert nem fordult..holnap vervetel ,cukor profil,altatos doki es beszélek a dokival :)

Évi

2014. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7726/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Na Klau tok jo h.befordult a Kincsed :))Remeljuk nem lesz magas a vernyomasod!Drukk hogy jo legyen!:)

Evi akkor mpst mar be vagy

2014. máj. 21. 10:42
 7727/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Évi bent vagy már? Hogy vagy? Mit mondanak,mikor lesz a császár?

Klaudia vigyázz magadra, szegény nővérem is magas vérnyomásos kismama volt, de kihúzta, nem fektették be előbb.

Lívi örülök, hogy tovább lépsz:) Altatásban gondolom laparoszkópiás műtéted lesz. Esetleg HSG? Bár azt nem altatásban végzik. Minden altatásos műtét előtt kell labor, EKG, mellkas röntgen, aneszteziológiai vizsgálat.

Nekem volt mindkettő, ha tudod milyen lesz szólj és leírom, és Kriszti is tapasztalt, neki is volt mindkettő.

Én voltam ma reggel vérvételen, de vissza kell mennem UH-ra, délután, mert doktor úr műtőben van. Ma kiderül mikor lesz az inszem.

Puszi Lányok:)

2014. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7728/9202 A kérdező kommentje:

Na csak javitani akartam erre elkuldte :-D

Szoval Evi most akkor be vagy fekudve????es most mi lesz???mikor lesz a csaszi??jajjj fe ideges lettem...olyan jofajta izgulos idegesseg :))Hat meg te,mi? :))

Livi nagyon ugyes vagy!nincs mire varni!buszke vagyok rad!!sajnos nekunk a sult galamb nem repul a szankba ezt el kell fogadni.Menni kell utana eleget es szenvedni de meg lesz a gyumolcse!nekem nagyon jo volt a mutet foleg mert tul kellett elnem a hsg-t ugye es mivel altattak az maga volt a kanaan :))nem fajt semmi karoba is huzhattak :-D az a lenyeg h.ne fajjon.Vervetel az minden mutetkor kell tudod altalanos...altatas miatt.Kell elotte vmi cucc amit doki ir fel fosato mert igy elkerulheted a kellemetlen beontest.Altatoorvoshoz is menjajd elotte konzultalni.Amikor mutottek voltak tobbem akik nem mentek altatodokihoz elotte es emiatt sokkal kesobb kerultek sorra mutetre.Ha meg mar az ember a vagohidon van :)jobb tulesni rajta hamar.En 2.voltam.Kell vercsoport meghatarozas -ezeket a doki ugyos kiirja neked.es EKG!mellkas rontgen is!

Utana picit fajni fog a seb mint altalaban mutetek utan de loturo!:)

Kell majd trombozis elleni injekcio utana szirnod kell magad az meg nem faj.Hajraaa jo lesz nagyon!Foleg a szivedben az erzes h megcsinaltad es ha jo minden akkor tutira jo mert megneztek a szemukkel vizualisan tenylegesen!!ha meg vmi nem jo kijavitjak!Kerjel mehtukrozest is (nem emlekszem lehet h.irzad h.lesz az is bocs)de ha nem akkor kerjed.Van akinek kulon azert csinalnak lapart de te igy egybe letudod!!!

Hu remelem tudtam segiteni vmit :)

Na voltam tegnap az endodokinal!nagyon normalis volt.Monden eddigi leletemet elolvasta nagyon korultekinto volt elveztem h.ennyire figyel ram.Joverzes volt jo kezekbem ereztem magam.Hat kiirta a verveteleket.Mensikor kell mennem majd.Egy resze maganlaborban lesz majd mert az Sztk-ban nem mindent csinalnak meg ugye.Lesz terheleses cukor vizsg.is.Voltam tegnap meglerfezni h.mely vizsgalatokat csinaljak meg az Sztk-ba aztan a no a betegiranyitonal felkuldott egy dokihoz.Hat mar megint az volt aki a multkor felidehesitett.Most is ugyanolyan bunko volt.De mivel amit az endodoki irt neutalo nem jo ebbe az Sztkba irt oda valo beutalot.Aztan alahuzattam vele azokat amiket maganlaborba kell csinaltatni.Megkertem h.ultrahangozzon meg...h.mi van a tuszommel.Huuuuu nagy nehezen masodik keresre...mint akinek fizikai fajdalmat jelent h.fel kell allnia a szekebol...megultrahangozott.

Azt mondta a tuszo meg mindig ott van es ugyanakkora.De a papiromon az volt h.13.7mm primer tuszo van bal oldalon.Mnyhartya 13.1 mm.Duglasba nincs folyadek minden ok.Hat erdekes.Kerdeztem h.miert nem nott a tuszo.Azt mondta h.azert mert az semmi.Mar nem tudom hogy fogalmazott pontosan de ugy mondta h.arta utalt h.az a tuszo egy nagy sz*r.Ultrahang kozbe meg se mukkant...a dokijaim mindig mondtak h.mi micsoda...ez meg csak meregetett meg fotozgatott.Adott kepet rola aztan eljottem.Uristen ez egy olyan gyoker orvos!A hideg kiraz tole.Semmi empatia vagy kedvesseg nem szorult bele.Marpedig ha azt akarom h.ultrahangozzon meg akkor megtegye mert azert van ott.En meg azert fizetem a TB-t.Jajjj kiakasztott.

Mindegy is.

Remelem tobbet nem visz hozza a sors.De megsporoltam magamnak egy utat a dokimzoz jovohetre...megvan a beutalo.14.cnapon vagyok ma...remelem azert vmi tortenik a tuszocskemmel.

Jocvastag a nyalkahartyam ez viszont szep.

2 het mulva jon meg ugye akkor aktualisak a vervetelek.Utana vissza kell mennem az endodokihoz az eredmenyekkel.

Legyszives ha tudtok Budapesten olyan maganlabort ami jo olcso ajkor irjatok mar le!Koszi Csajok!

Ja Klau a kerdesedre valaszolva a placenta miert kerult oda ahova kerult...en nem tudom.Gozom sincs!De a lenyeg h.a baba jol van!es te is !;)

Puszi Csajok!

2014. máj. 21. 11:12
 7729/9202 anonim ***** válasza:
57%
laporaszkopiás műtét lesz,altatásban.Vért ma vettek.Jövő hétre kaptam időpontot az altatóorvoshoz,és juni 24-én lesz a befekvés,25-én a műtét!Parázok! :D Livi
2014. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7730/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, mi is jól vagyunk :)Rugdosás megy állandóan. Mindenkinek szorítok mert kell most már pozitív teszt!!!

Évi szerintem bent van, mert nem ír.

Vica

2014. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!