Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7751/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!;) Evi nagyon izgi lehetett elhiszem h.remegtel-en is remegtem lapar elott a mutobe...azert csak megmutik az ember lanyat!:/ :))nagyon orulok nektek!Mikor mentek haza?Van tejcsid?Milyen erzes amikor eszik a Kicsid?es mit csinal (jo tudom nem focizik-de akkor is):)) milyen gyakran viszik 3 orankent?vagy ott van veled?:))mindent tudni akarunk :-D:-*:-)

Lilla koszi akkor kerek idopontot.De a mensi lehet akar kiszamithatatlan is...csak ha mar megjott akkor tudom h.mikor leszek a 3.,4.-napon.Te melyiken voltal amugy?nekem ezt mondta a "bu*nko doki.Tehat meg annyit kerdezek h.nem kell ehy hettel elotze odopontot kerni,ugye?Ja es h.BKV- val hogy talalom meg persze pontosan :)

Az eredmenyeidet ha van kicsi idod leirhatnad igen :)koszi elore is majd kiirom es osszehasonlitom :)

Kicciri szeded a mehpempot?Hajra babasodj te is mar!:)

A vasarlok meg...elhiszem h.nezez :(( en is dolgoztam ilyet hat nekem nem jott be de ha te szereted akkor jo.Ha elkoltoznetek ott is lennenek idiotak...azt azert tartsd szem elott.De ugyanakkor meg a kornyezet valtozast sztem lehet j.jot tenne!Drukkolok!:)

Vica nem tom megnezni a kepeket olyan duhitooo azt irja ki h.error...majd nezem kesobb is hatha beadja a telom nem tom mi baja van.

Nekunk ugy van a babavonzas h.van egy kis rugdallo -amit meg regen vettem egy babanak(vki szult a csaladba asszem es arra vettem-csak annyira tetszett h.masikat vettem helyette azt meg megtartottam)es a kis rugdallo ki van teve a szobankba a hazassag-gyermekek "oldalra" -(Feng Shui) es ott vonza a babat.Aztan kertem tavalyelott Karira a Pocakmese cimu konyvet es azt majd a babanak fogom olvasgatni esti mese-kor :) ♡Az is ott van.De egyeb dolog nem igazan van...egyenlore...ja!!!de most Karikor vettem egy babatakarot :)edes puha szines azonnal megakarom erinteni anyagu takaro :))nem birtam otthagyni.:)Gondoltam Karira babas leszek es odaadom a Paromnak "ajandekba"

Pfff almodik a Kiralylany...mar lassan fel eve volt...meg mindig semmi...de majd lesz.

Lilla es I-kem mit ereztek?????Irjatok!;)

2014. máj. 26. 10:14
 7752/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi vok de lanyok sajnos nem a legjobb hírekkel jövök :((

Ádám eddig jól volt de elkezdett sargulni mert ugye tejem semmi :(( tapszert nem kaphatott csaj cukros vizet es rosszak is voltak a cukrai :(((( ám a gyerek orvost ismerem aki itt van és rendes volt azonnal engedte hogy kapjon tapszert..előtte mindig szoptatok :) nagyon ügyes :) ki se áll a bimbóm és megis ügyi :) csak en vok béna :((

Elkapott a depresszió :(( tegnap este sírtam mint a zápor mert kepzeljetek el hogy itt dolgozok van fogadott orvosom és minden oldalról le vok szarva :(((

Nem jó a verkepem es este ugy hívtam fel az orvosomat aki azt mondta kapok akkor vert..mkndtam nem szeretnek de nem e lehetne hogy inkabb infuzioba kapjak vmi verkepzot??Betelozott az osztályra es hoztak is..2 napja mondtam rosszul vok azt mkndtak kimerültem es Hogy mar nem kell az inzulin..erre tessék..na de most jon a legjobb....este az is kiderült hogy a gyulladási értékem 11szerese a megengedetnek..es 1hete hagytam abba az augmentint..akkor vajon miert??Jah es hozzáteszem hogy senki meg nem nézte a sebemet vagy a hasam hogy szépen visszahúzódik e...azt hittek színészkezdek a rosszullét miatt...fejem teteje lezsibbadva...fülem bedugul..leizzadok...foltokat látok..szóval minden finomság előjött :(( kah es mondtam az újszülöttes nővereknek erre mondja de jó hogy szóltam mert a kicsinek is igy meg kell nézni..ahh mondom ez mar nem igaz.

Egyetlen ami erőt ad az a fiam :))))) es itt befejezem a panaszkodást..

2014. máj. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7753/9202 anonim ***** válasza:
61%
Fehér ruha eskuvore vendégként????
2014. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7754/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi sajnalpm:( mi nem sz**unk le!:)itt vagyunk neked panaszkodj csak nyugodtan elhosuem h.ki vagy ezek miatt bukva :((kiarzas!Adamnak nem lesz semmi baja majd vissza sargul :)en is besargultam a korhazba a szuletesemkor megis itt vagyok :)probalj meg pozitiv lenni es kibirni amig ott vagytok.Ha lehuzod magad akkor csak meg rosszabb lesz!Csak a Kisbabadra gondolj!!Kis Draga!:))

Utolsot ki irta?:)))Vica te mesz eskuvore nem?Ha te irtad akkor a valaszom:sztem tok mindegy milyen szinu a ruhad.

Puszi Mindenkinek!!!:))

2014. máj. 27. 08:01
 7755/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Sziasztok Csajok!

Évi sajnálom, miért nem foglalkoznak veled???? Főleg ha a gyulladás faktorod olyan magas, dühítő de komolyan, ne hagyd magad, vizsgálják meg a sebedet!!!

Panaszkodj....mi szeretünk és ha másban nem is tudunk segíteni legalább meghallgatunk.

Krisztikém én terhelésen voltam arra nem emlékszem hányadik nap volt, a progi meg a 21-en volt. A SOTE-n a 3.napon kellett mennem első LH FSH stb-re:) Lehel téri metro megállónál van a Viktor Hugo utca. Váci útról nyílik a páros oldalról :) Én mindig úgy szoktam, ha ismeretlen helyre megyek, hogy belövöm a Google maps-ot és megnézem, hogy pontosan merre is kell mennem, az mutatja az épületeket is.

Csajok ha pozi lesz a tesztem veszek valamit én is a babának:), de lehet már ma veszek valami apróságot, felbátorodtam:)

Nem Vica írta a fehér ruhát, csak a %-ból gondolom:-) de sajnos azt kell mondjam nem illik fehér ruhába menni, az csakis a menyasszony priviléguma azon a napon, és lehetőleg pirosban sem, mert nyilván pirosba öltözik éjfél után. Annyi szép más szín van, abból kell választani. Az én esküvőmön volt egy csaj hosszú!! fehér ruhában, és fekete vastagtalpú csizmában!!!! :-D Borzalmasan nézett ki, és a rokonaim egyfolytában azt kérdezgették, ki ez a suttyó csaj fehér "selyem" ruhában?? :) A férjem egyik haverjának barátnője volt egyébként :)aki már ex.

Szóval fehér ruhát ne.

Puszi Csajok

2014. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7756/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Ja igen a sétálós terhelésem értékei:

Cukor:

0' 5,4 mmol/L

60' 4,7 mmol/L

120' 6,6 mmol/L

Inzulin:

0' 8,6 mIU/L

60' 14,6 mIU/L

120' 37,2 mIU/L

Ti mit gondoltok?

2014. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7757/9202 anonim ***** válasza:
100%
Csak olvasni szoktalak benneteket, írni nem, de a fehér ruha eskuvore kiakasztott. Hacsak a menyasszony nem valami mas színben esküszik vagy kifejezetten megkért arra, hogy fehéret viseljen a vendég, akkor a világ legnagyobb pofátlanság fehérben odallitani egy eskuvore. N
2014. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7758/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
71%
Kedves N! Teljesen egyetértek veled!!!! :-)
2014. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7759/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica!


Évi majdnem minden baba besárgul, és remélem hogy te is rendbe jössz.

Nem én írtam ki a kérdést, nálunk is lesz ugyan lagzi és az én ruhám majdnem hogy fehér, ez van, ezt kaptam semmi más szinűt nem találtam, már így is rosszul voltam a vásárlás alatt. De mielőtt megvettem, felhívtam a menyasszonyt, nagyon tetszik neki, és egyáltalán nem zavarja hogy a fehér árnyalata lesz rajtam. Drapp szandállal és táskával.

Az én esküvőmön is voltak fehér ruhába meg pirosba, engem se zavart, akkor is a menyasszonyt nézik , mondjuk max azért leszek feltűnő mert nagyon szép kismama leszek :))))

[link]

2014. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7760/9202 anonim ***** válasza:
6%
Ha a menyasszonyt nem zavarja, akkor oké, de alapból nem illendő. N
2014. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!