Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7791/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi megy a drukk ezerrel :))))))))

Igen itthon vagyunk :) teljesen más az élet mint előtte..ő van ugye a központba :) en kicsit apánál hatra csúsztam de sebaj ...majd lesz jobb is :)szívem szerint én maradnék ezen az oldalon ;) szeretem EU-t a gyakoris oldalt :) veletek egyutt :))

Klau reméljük jól vagy..en tegnap olvastam el a zárót és kiderült praeclampsia toxemia kezdődött nálunk plusz a baba nyakára bolt tekeredve a koldokzsinor...szóval jobb hogy kivették :) féltem nagyon..szülőszobán a lábam le se allt..annyira remegtem..nehezen tudtak gerincbe szúrni ...na de túl vagyunk rajta :) őszinte leszek hogy iszonyat fájdalmas az utana levő órák ahogy a hasam nyomkodtak :(( az elso felállás es utana vagy 2 napig de egyre jobb volt utana...akkor azt mkndtam nekem több gyerek nem kell..aztan mikor varratot szedett a doki megkérdeztem mennyi időt kell varni ha kis tesót szeretnénk??:))

Már el is felejtettem :))) pedig pont 1 hete lesz ma este:)))

Hoányzik a pocakom:(( olyan jó érzés volt mikor bent mocorgot.

AZT KÍVÁNOM HOGY ITT MINDENKI ÉREZZE ÁT EZT AZ ÉRZÉST :)

Évi

2014. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7792/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ilyenek voltunk 1 naposan :) Hát rajtam látszott a verveszteseg de sebaj..

Évi

2014. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7793/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Évi kész vagyok tőletek!!! Annyira jó rátok nézni, hát komolyan mondom könnyes lett a szemem:) <3

Klaudia remélem jól vagy és rendben a vérnyomásod, tarts ki már nincs sok!!!:)

I drukkolok nagyon! Erősödik remélem a csíkod!

Krisztikém talán most sikerült neked is nekem is!! :) Áhhh nem talán.... biztos és kész. :D

Én pont egy héttel vagyok inszem után, és már kezd elkapni a tesztelgetős őrület, főleg h vettem egy csomót a fastestről :) Dehát tudom korai még. ki kell tartanom legalább keddig :)

Puszi Csajok

2014. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7794/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évike nagyon szépek vagytok :)))) Én holnap töltöm a 24. hetem :)

Ma végre apa is látta hogy hullámzik a pocakom, és mikor rátette a kezét a hasamra, végre érezte ahogy mozog, meglökte párszor a tenyerét :))

Akkor maradunk csajok, ennyi. Egyébként engem sose szokott zavarni a nyílvános topik, csak kellemetlennek éreztem hogy az én ruhám miatt kezdték ki a topikot :)

Jajj I, nagyon drukkolok, úgy megnézném az összes teszted :)))) Krisztikém, neked is hamarosan csíkosod lesz, meglátod!!!

Itt egy kép rólunk, kinőttem ezt a csíkos felsőt

[link]

Vica :)

2014. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7795/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönjük :)

Vica cuki a pocakod :)

Lilla szoritok hogy 9 hó múlva te tegyél fel ilyen kepet :)

Mindenkinek megy a drukk

Évi

2014. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7796/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Évi :)

Úgy is lesz 9 hónap múlva;-)

Vicus hogy megy az idő, döbbenet.:)Nagyon csini vagy:)

2014. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7797/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom olvasni Irszi blogját:(

Miért?Nem vagyok megivott:(

Irsziiiiiiiiiiii,én ugy szeretném olvasni:)

Szilvi

2014. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7798/9202 anonim ***** válasza:
57%

Írta nem olyan régen hogy mi az oka annak hogy nem fogjuk tudni olvasni...én is szomorú vok mert szerettem :)

Évi

2014. jún. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7799/9202 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok


Most jobban vok szedek vérnyomás csökkentőt. rem jobban lesz:)

Csütörtökön megyünk NST-re...alig várom már :)

A küldök zsinor miatt parazok naon... de csak nem lesz semmi baj...

Évi tiszta jó neked h.tul vagy rajta.:)

2014. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7800/9202 anonim ***** válasza:
57%
I, mi újság ? teszt??
2014. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!