Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7841/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is megnéztem már, szerencsére angliában is van ilyen netről rendelős lehetőség és ugyan ennyibe kerül, így nem kell innen vinnem, én a méhpempős kanalat használom majd hozzá, az 1 grammos. Azt mondta nekem a doki, hogy úgy igyam, mintha reggel este meginnék egy tasak inofolicot. Remélem segít és hamarosan babások leszünk! :)

Lia

2014. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7842/9202 anonim ***** válasza:
57%

Üdv mindenkinek :)

Éjszaka ugy kelt fel hogy tiszta víz voltam :( at kellett öltözni :(

Ádám megint nem akart aludni este :(szemesbaglyost játszott :) bár akkor nem nevettem..2 nap alatt annyit hízott mint előtte 1 het alatt ;))

Utol értük a születési súlyt :))

I. Veletek marad a baba az biztos :)))) Neki most kellett jönnie :) igaz hogy most nem hittem hogy sikerul??Inkabb az első lombikba hittèl..nem igaz???

Nekem a sport nem nagy dolog volt..szobabicikliztem minden nap

Évi

2014. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7843/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia elfelejtettem írni a colief cseppre..en most a bio gaiat adom nem tudom nem e hasonló ahoz..

Elvileg 1 het múlva hat..remelem fog is

Évi

2014. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7844/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi egy nagyon fontos, a merckformint abba ne hagyd legalább a 12. hétig, de akár végig is szedheted. Mérést étkezések után 1,5 vagy 2 órával kell. Ha eddig nem sportoltál akkor most ne tedd jó? Nálatok nem lesz semmi baj oké?

Holnap írok meg olvasok csak ezt gyors le akartam írni neked Irszikém

puszi

Vica

2014. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7845/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem úgy kellett hogy evés előtt és ahogy befejeztem utana 1 óra múlva kellett mérjem a cukrom....a lényeg hogy ne legyen 6,5 fölött ha lehet de 7felett semmiképp..na nekem 26. Hetre ez romlott :( állandóan 7kpzelebe vagy fölötte volt :(( ezért jott az inzulin

Évi

2014. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7846/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Vera babasodj!!:)Ezuttal minden rendben lesz hamar jon a baba es a progi segit megtartani!Tok jo h.kaptal!Csak pozitivan;)!

Lia koszi ha leirod az eredmenyeidet :)

Nekem kedden kuldik emailben...meg akkor lesz meg az Sztk-s vereredmeny is.

Lilla megtalatam a helyet ugyesen :) 22030 FT-ot fizettem jo sokat ott voltam a terheleses cukor miatt ugye 3*vettek vert...harmadikra tobbszor szurt meg mert vakuum keletkezett nem jott a ver...aaaaa akkor kicsit megizzadtam :/ de tul vagyok rajta.Olyan a karom mint egy drogosnak :-D:-D:-D faj is de majd elmulik :) D-vitamint is neztek meg liszterzekenyseget is kortizol...megy ilyeneket.

Irszikem hatalmas puszi a pocakodra!Minden a legnagyobb rendben lesz csodalatos kisbabatok szuletik majd!:))Jaj milyen jo lesz amikor kuldod majd a kepeket rola :-):-) varom mar nagyon :))meg addig is az ultrahang kepeket meg mindent!:)

Amugy Csajok nekem is azt irta a papirra az endodoki (el is felejtettem irni nektek)h.Inofolic szedese javasolt...de majd csk akkor szedjem ha megvagyunk az eredmenyekkel es visszamentem hozza es azt mondja h.akkor szedjem.Mondtam OK :) De ez a gazdasagos megoldas engem is nagyon erdekel termeszetesen...majd rakerdezek en is...h.akkor abbol hogy ,mennyit szedjek.

Evi puszilom a kis Adamot :)) orulok h.hizik a kis draga!!Ez nagyon jo!:)

Vica puszi a pocodra!:)Novogessetek szepen :)

Lilla akkor most mi van?Remelem pozi lesz a teszted ss csak nem mutatta ki a franya teszt csak kesobb!Drukkolok nagyon!!

Kicciri mi ujsag?:)

Szilvus & Lili <3<3<3

Meli & Feco <3<3<3

Emerencia puszillak!!Jo h.irt a multkor!Gyere tobbet :)<3<3<3puszi a pocakodra!:)

Livikem ugye nem felsz?Hajra mutet aztan rogton sikerulni fog!;)Drukkolok!

Remelem mindenkinek irtam akinek nem bocsi :)de mindenkit imadok olyan jo h.vagyunk egymasnak :')

2014. jún. 7. 09:30
 7847/9202 anonim ***** válasza:
57%

Egy pcos baratnőm mielőtt en kismama lettem korai szakaszban elveszítette a babáját...utana szedte az Inofollicot es kb Vicával egy idős kismama :) a dokim rendelőjébe is olvastam róla :) szoritok hogy nektek is sikerüljön :)

Évi

2014. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7848/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica :)

Emerencia, megcsinálták, de szerintem nem kellett volna :( Megmértem a cukros terhelés után 2 órával és 13,2 volt, úgyhogy hasonló eredményre számíthatok. Amint megvan az eredmény megírom a dokinak, de szerintem hátast dob hogy megcsinálták a terhelést. Védőnő ragaszkodott hozzá. Minden étkezés előtt és után mérem magam, éhgyomorra 4,2-4,3 között szokott lenni, reggeli 1 zsemle vagy kifli után 5,6, tehát tökéletes. Ebéd előtt szintén 4,6 és ebéd után max 6,5-6,8. Szerintem ez lenne a fontos hogy mennyi az étkezések után. Lehet ismételni kell reggelizős mérésre.

Lia, én a Báres Alexandra legjobb formádra tornáztam, imádtam :) Ezen kívül nagyon is beindította a fogyásom. Hallottam az inofolicról, állítólag sokaknak segített, sokaknak nem, de én azt mondom, hogy mindent érdemes kipróbálni, ha bírod anyagilag, mert sose tudni kinek mi válik be :)

Klau, reméljük nem mindig ennyi a vérnyomásod és nem lesz gond.

Vera, képzeld van olyan vitamin amiben eleve van omega 3, jód, szelén,vas, folsav és minden, csoki ízű picit nagy, Pharmaton Matruelle a neve, de ha külön veszel folsavat és Omega 3-at az is jó, és nem fognak hülyének nézni, nagyon sokat vesznek :)

Én a femibiont szedem, abban is van, igaz csak a 13.héttől van benne ilyen, de így is jó nekünk. :)

2014. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7849/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vettem pár ruhadarabot tegnap :)

Nézzétek mekkora a hasam, mint aki dinnyét nyelt :))))

[link]

[link]

Ez a ruha nagyon tetszik, még lehet ebbe megyek lagziba mert annyira könnyű :)))

Aztán vettem tappancsos felsőt :))

[link]

Meg egy csíkosat

[link]

Csabika is kapott egy szettet

[link]

2014. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7850/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica akkor neked ahoz kepest hogy milyen a terhelt cukrod teljesen jó étkezések utan :)) ugye te szeded a Merkformint??Nalam ez volt a baj szerintem hogy nem engedte a doktornő :((

Na de sebaj..

Ádám mellet nappal bombát lehet robbantani :)))

De este...hajajjjj

Évi

2014. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!