Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7821/9202 anonim ***** válasza:

Meliii, csodaszép Fecus, nagyon édes :)))

Mi is jól vagyunk, Csabikánk egyre többet és erősebbeket rúg, kinyomja magát, és már apukája is érzi :))

El sem hiszem, hogy a 25. hétbe lépünk szombaton. Minden rendben van, július közepén pedig elkezdjük beszerezni a babakelengyéket :)))) El sem hiszem, ez maga a csodaaa :)))

Épp most néztem meg a szülés felkészítőt, meg az újszülött első napjait a youtobon, holnap jön a szoptatás rész, nagyon sok minden kételyt eloszlatott bennem :)


Lia, ha bármi kérdésed van csak kérdezz, én is Pcos és IR-es vagyis én már 2-es típusú diabéteszes vagyok.


Kriszti, sajnálom hogy megjött, de meglátod hogy megtalálják a hibát nálad is hogy egészséges kisbabád szülessen :))


Lilla, drukkolok nagyon hogy Irszikénk kismami párja legyél :))


Vica

2014. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7822/9202 anonim ***** válasza:

Szó Meli :) nagyon szép baba Fecó :)) apa hogy érzi magát ???Biztosan nagyon örül :) túl vok én is igen de szerencse nekem nem maradt olyan rossz emlék :) lehet ha sima szülésem is lett volna es össze tudnám hasonlítani akkor en is ilyen véleménnyel lennek...a nővérek os sokat segítettek..egyetlen bajom az volt hogy orvosok terén nem volt oly annyira odafigyelve mknt kellett volna... Mindegy az a lényeg túl vagyunk rajta :)

I. Merre vagy???Jujjj mesélj mar mit érzel :) :)

Évi

2014. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7823/9202 anonim ***** válasza:
Na akkor látom maradunk! :) I.,tegnap a hatásod alatt voltam,sírtam is,mondtam neked :)))))))Egyszerűen az van hogy erőt adtál!Sokat!!!!!Kriszti mi jövünk :) Lia,üdvözlet köztünk.24-én műtét csajok,para van,de kibírom!!!!Évi,ne aggódj,minden rendben lesz a kis Ádámmal.Melikém,ismét meggyönyörködtetett a kis éde babácskád!Ezer puszi mindenkinek.Lilla!Izgulok!!!Holnap várunk a hírekkel! Puszi lányok! Livi
2014. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7824/9202 anonim ***** válasza:

Hajrá Lilla:))))

Pozi lesz az a teszt:)

Nekem is az volt,igaz über brutál halvány és kinevetett a férjem is,de mégis nekem lett igazam:)

Örülök,hogy én jutok eszedbe:))

Mert igy lesz neked is:))

Köszi!Tök jól esik!!!!

Irszi!!!Jelentkezz!

Kriszti:<3

Évi!Az AR tápszerek bukós babáknak vannak,vagy a milupa fermentált,az is hasfájós és bukós babáknak!Megköt a gyomrukban és nem jön vissza...biogaia csepp egy nagyon jo dolog,olvass utána,recept nélkül lehet kapni!

Szilvi

2014. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7825/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:)

Lia udv nalunk!:)Babasodj!!!:))Tudod a regi szlgen (bar nem tudom miota olvasol minket)de itt mindenki babas lesz!!:))-meg en is csak kicsit kesobb :-D;-)

Melikem Fecus baba olyan edes!!Nagyon alszik a kis draga:) megenni valo :)<3

Lilla gyere a pozi teszttel!!varjuk nagyon!!:)Drukk!Nekem is mindig Szilvus jut eszembe a teszteknel..h.neki hogy volt...sztm mar vagy 10* visszaolvastam h.mi volt mikor babas lett :-D

Szilvi <3 :-)

Evikem mi az h.bukos egy baba?Ahogy irtok rola nagyjabol sejtem csak ezt a kifekezest meg soha nem hallottam.Puszi a kis Adamunknak :)<3

Vica boldogsaaaaag :) minjart 25.het!:)olyan jo lehet latni a parod arcat amikor erzi h.rug a bebi :))biztos nagyon orul :)Kelengye vasarlas :)<3

Livi drukkolunk majd a mitetre utana sokan egybol teherbe is esnek!Neled is igy lesz!Hajra!:)

Megyek verevetelre csajok odamegyek mar fel 7-re h.a 20.legyek a sok oregasszony utan :) amugy tisztelem es szeretem az idoseket -ezt csak azert irtam mert teny h.ott lesznek :-) Puszikak!!!<3<3<3

2014. jún. 5. 06:09
 7826/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Negatív:((

Hát ez van, de tudom amíg nem jön meg van remény persze:)

Drágák vagytok köszönöm a drukkot :) <3

Most rohannom kell.

Puszi Mindenkinek!

2014. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7827/9202 anonim ***** válasza:

Hajra csajok :) tenyleg mindenkinek pozitív lesz :)))

Szilvi köszi :) bio gaiat adom kb.3 napja..a dokinő vmiert nem akart váltani tapszert inkabb adott Nutrilon nutriton sűrítőt..valamivel jobb..kevesebbet bukik...Este alig akart elaludni...nem tudom mar mi fajt vagy sem..ugy csinált mint aki éhes..ma többet adok neki és meglátjuk..

A bukás azt jelenti hogy gyakran vissza jön a kajcsi a gyomorból:( ha sűrűbb akkor nehezebben tud..

Évi

2014. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7828/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lilla, hátha még csak nem mutatja magát; mint Évinek! :-) Még ne add fel!

Livi, Kriszti, Lia, Kicciri: hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jönnek a babák sorban! :-)

Meli, gyönyörű Fecó is, olyan igazi kis pasi!!!!!!!!! :-)

Évike, sok-sok türelem kell hozzá, az biztos. De hát miért is lenne bármi egyszerű, nem? :-) Nem lesz semmi baj, pár hónapot kell kibírni valahogy, és szépen kinövi.

Krisztike, most mi lesz a következő lépés? A kivizsgálás után. Régen arról volt szó, hogy nem is lesz inszem, hanem rögtön lombik; de az óta nem hallottam róla.

Persze jobb lenne ha enélkül sikerülne; nyilván.

Én jól vagyok; semmit sem érzek :-)

/A blogot újra gondolom:-) De most nem írom amúgy sem. ÉS már nem is fogom:-)) /

Igazából annyi, hogy "dolgozik a hasam", nem tudom máshogyan megfogalmazni. De semmi görcs. :-) Itt szúr, ott szúr; feszül, ég, ilyesmi. Meg izomlázszerűen fáj néha.

Tegnap is arra ébredtem reggel, mintha egész éjjel felüléseket csináltam volna.. aztán egy óra múlva már semmi :-)

Rengeteget iszom, és rengeteget pisilek :-) A mellim kb egy hete fájogatnak ( a vérvétel előtt alig egy héttel kezdték) ugyanúgy, mint ovu után szoktak.

Még alig merjük elhinni...... Reszketve várjuk az első terhes ultrahangot! :-) Úúúúúúúúúúúúúúú, az első terhes ultrahangom!! :-)

Teszteket csináltam, de azt láttátok a képeken. Az utolsó a vérvétel napján volt; 94-es hcg-vel...........

Enyit a 25-ös tesztekről :-)

Egyébkénr X-epil

Úgy vannak, hogy a legalsó aznapi, felette egy nappal korábbi, felette egy nappal korábbi.........

De én szúrtam ügye Ovitrellt is, amitől lehetett volna halvány pozi; bár állítólag az már 5 nap után nem látszik; de a betegtályékoztatóban 10 nap van.

Lányok, én annyira boldog vagyok, és annyira félek hogy csak rendben legyen minden, hogy azt el sem tudom mondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, bár csak már ott tartanék mint te! Vagy inkább már túl lennénk a szülésen; mert akkor már kézzel fogható a baba! :-)

Igyekszem csak arra gondolni, hogy eddig végre eljutottunk, és most már minden rendben lesz! :-)

Mondom, semmi tünetem amire vártam volna, a hasamon kívül :-) Semmi hányinger, semmi mellfeszülés (inkább fáj ha hozzá érek), semmi kívánósság, semmi szagundor. Annyi hogy fáradt vagyok, ez igaz. Tök jókat szundizok nap közben :-) Fél órát; vagy kettőt. Mikor mennyi időm van.

De lehet hogy itt sincs még összefüggés, amúgy is aludnék; ki tudja :-)

Imádlak titeket, ölelek mindenkit, anyukákat, babákat, kismamákat, leendő kismamákat! :-))))))))

Millió- millió puszi, és igyekszem többet jönni :-))))))))))) Csak még a szívhangig kérek kis türelmet :-)

Irszi


Ui: mindjárt teszek fel meglepit :-)

2014. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7829/9202 anonim ***** válasza:
51%

Annyira lassú a gép megint, hogy majd lehet hogy legközelebb :-) Azt az ultrahang képet akarom feltölteni egyébként, amit akkor adtak, amikor visszakaptam a fagyibabámat; de nincs is a gépen úgy látom, ráadásul lassú is a teknika :-)

Akkor majd a következő ultrahang képével együtt érkezik :-) Puszi! I.

2014. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7830/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!!en is szoktalak titeket olvasni meg az elejen vmelaik oldalon irtam is csak sajnos az elmult hobapokban nem igazan volt lehetosegem net kozeleben lennem.ha itt mindenki babasodik akkor en is reszt szeretnek benne venni:-)

Sajnos ma egy hete volt egy spontan vetelesem es jo lenne ha lelkileg tul tudnek lenni rajta 5 eve vartunk ra.nekem is pcom van amivel mutottek azota minden rendben csak fogynom kene ami nem egyszeru.a doki azt mondta veteles utan nqgyobb a lehetoseg ra hogy hamarqbb teherbe sessek szerintetek vqn benne igazsag?

2014. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!