Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7871/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én azt hiszem teljesen összezavarodtam lisztek terén :) Bár sejtettem, hogy az eleje nem lesz könnyű. Évi, le tudnád írni, hogy mik a lassú lisztek? Tegnap én is vettem gyorsan durum lisztet is, mert azt írtad hogy az lassú, bár erre rájöhettem volna, hisz csak durum tésztát lehet enni, gondolom épp ezért. Meg akkor a reggeli kenyérben nem is lehet semmi gyors liszt, pl. nem tehetek hozzá pici tönkölylisztet, vagy csak az a lényeg, hogy a nagyobb hányada legyen lassú? Jaj de nem egyszerű... :(

Mi most indulunk az eperföldre, itt még csak most érik, csinálok a fiúknak dzsemet, kár hogy én már nem ehetek belőle. :( De majd eszem nyersen amíg van.

Én ma elkezdtem barnázni, pár napon belül meg fog jönni, de erre most számítottam, mivel középidőben már két külön országban voltunk a férjemmel és ennek a ciklusnak az elején volt a hsg is és ott azt mondta a doki, hogy amúgy is hagyjuk ki ezt a ciklust a nagy röntgensugár miatt. De majd a következőben... :)

Lilla, sajnálom. :(((( Szerintem azért menj el az uh-ra, hogy meggyőződj, hogy nem lett ciszta és minden rendben és ha azt érzed, hogy most pihenned kell, akkor hagyj ki egy ciklust az inszemmel. Nálatok miért javasolták az inszemet?

Lia

2014. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7872/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica!

Mi ma megyünk UH-ra, alig várom már :)))))Szombaton már a 26. hetet töltjük, egyszerűen csodálatos. :)))

Meg fogom ismételni a vérvételt, egy 0 percesre és egy szabadon választott reggeli elfogyasztása után :))))Képzeljétek kiderült hogy itt tőlünk 4 km-re csinálnak bármilyen vérvételt, csak beutaló kell hozzá és 1500 ft, a leletet meg beadják a patikába, hát nem csodálatos??? :)))Még azt nem tudom, hogy akinek ilyen reggelizős vérvétele volt, reggeli után be kell venni a merckformint, vagy semmit? Csabikát nem tudom nektek felvenni ahogy hancúrozik, ahogy bekapcsolom a kamerát, egyszerűen leáll, de még nem adom fel :)))))))))

Irszi mikor lesz UH?

Kriszti mi újság veled?

Lívikém azért olvasol minket?

Lilla a fene hogy megjött :( de szerintem jól teszed ha most 2 hónapot pihentetitek az inszemet, vérvételeket, élvezzétek a nyarat, és legyetek együtt amikor csak tudtok :)

2014. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7873/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica Ádám ugyan így volt :) ha épp kinyomta magát úgy maradt azonnal :)) de nem mozdult...kb.3szor sikerült elkapni de azon is szinte csak én látom ;) pedig elobe jó volt :)))

A teljes kiorlesu liszteket lehet enni meg a durumot...en sokszor kevertem őket de nagyrészt durum volt mert a többinek nekem sütés utan volt vmi furcsa íze :( fehér tönköly is vmivel lassúbb de azt csak végső esetbe használd..reggel csak lassú szenhidratot lehet enni,10 órai ra 10gyors 10 lassu vagy mind a 20 lassu..ebédre nekem mikor hogy volt :) uzsonna mint a tízórai es vacsorára lehet kevés tejcsi ha bírja a szervezet...mióta megszültem bírom csak lehet az inzulinom jól megemelkedik..de terhelt nem tudtam inni hamar 7folott volt a cukrom:((

Lilla sajnálom :((

Puszi mindenkinek

Évi

2014. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7874/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok megjöttem itt Vica :))))

Hát minden nagyon szuper a kisfiam tökéletes :)))

BPD: 67,1 mm

HC: 230 mm

AC: 184 mm

FL: 45,9 mm

Becsült súly: 750 gramm :)))))

Méhszáj teljesen zárt, ki volt akadva hogy mi a fenének csináltak cukros lötty terhelést, és nem kell megismételni semmit, felejtsük el, meglepődött volna ha jó a cukrom :))) Tartsak mindent úgy ahogy eddig, csak igyak többet, megdicsérte a súlyom. A napközben mért cukor értékeim nem érik el a 7-et. Szóval minden szupiii, és ásított a kincsem :)) Méretei tökéletesek, szervei is.

[link]

Itt a kisfiam :)))

[link]

2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7875/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vicus de drága a mi kis Csabikánk örülök, hogy jól vagytok, és jók az eredmények:)

Évi köszönöm én is a lisztes tippeket:)

Csajok mikor tornáztatok inkább este ugye?

Lia mennyi inofolicot javasolt a dokid? 1-2? én azt gondoltam reggel-este is iszok egy adagot:) Kaja előtt, után, közben? Erről nem írnak sehol. Tegnap este már gyártottam is egy koktélt:)

Lia kérdezted az inszemet. Nálunk sajnos nincs ok, h miért nem sikerül, vagyis biztos van de nem derült ki. Mi a SOTE ARO-ra járunk 1 éve, és ott ez a protokoll,kivizsgálások, vérvételek után először kaptam Bromociprint bár a normál tartományban volt mindig a prolaktinom, de inkább a felső értékhez közelített, (ezt most is szedem), és 3 hónap probálkozás itthon. Nem jött be, utána 3 stimulált ciklus (closty, tüszőrepi, UH) hát ez sem jött be:(, és utána inszem, ez a protokoll, mindig továbblépünk, ha nem sikerül, előbb-utóbb lombikot javasolnak majd. Azt hiszem 6 inszem után.

Krisztikém mi van veled? milyenek az eredmények? Jól vagy ugye?

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7876/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, szuper hogy Csabikával minden rendben és persze hogy Veled is és nem kell ismételni a vérvételt. Nagyon helyes pocid van már! :)

Köszi Évi, lassan kezd a helyére kerülni minden fejben nálam. Azt olvastam valahol, hogy durum liszttel pizzát is lehet csinálni, na majd kipróbálom valamikor. :) Hogy van a kis Ádám? Milyenek az éjszakáitok?

Lilla, én vagy délután vagy este tornázok, de elég nehezen veszem rá magam, sosem mozogtam rendszeresen, elég távol is áll tőlem minden sport, de hát ha muszáj akkor muszáj. Ti heti hányszor mozogtok? Én még mindig nem vettem szobabicót, keresem a legjobbat ami árban is tűrhető.

Azt mondta a doki, hogy reggel este 1-1 adagot igyak, én reggeli előtt szoktam és vacsi után.

Én is szedek Bromociprint, mert nekem is magasabb egy kicsit a prolaktin, Te mennyit szedsz rá Lilla?

Nem gondoltál még rá, hogy egy másik orvossal is megnézesd az eredményeidet? Nekem nagyon régóta ugyan az a nőgyógyászom, aki endokrinológus is és elég nagy szakmai névnek számít, mindig minden eredményre azt mondta, hogy rendben van. Ősszel költözés miatt pár hónapig magyarországon voltam és mondtam neki, hogy ott már több mint egy év próbálkozásnál tartottunk, hogy vizsgáljon ki teljesen, azt mondta ez nagyon kevés idő hozzá és egy vérvételig jutottunk, még a terheléses cukrot sem csinálta meg, mert még ráérünk vele. Akkor 3 hónapig én is szedtem clostit, persze akkor sem sikerült. Aztán miután visszajöttünk nagyon összetörtem, hogy otthon nem tudnak segíteni, itt meg nem is akarnak, így meg csak megy az idő. Rengeteget olvastam utána és nekem nagyon sok cukorbeteg van a családban, így egyre inkább azt gondoltam, hogy ez valószínű IR lesz. Kitűztünk egy időpontot tavaszra, hogy hazamegyünk pár hétre és mindent megcsináltatunk amit csak tudunk. A mens mentisben voltam endodokinál, mert róluk nagyon jókat olvastam és ugyebár elég sok hibát találtak nálam, jópárra gyógyszert is kaptam és voltam náluk diétás oktatáson is, hogy beállítsák a helyes diétámat. Aztán gondoltam egyet és elmentem a régi dokimhoz is, vittem az összes leletemet, de nem mondtam el neki, hogy van már diagnózisom, kíváncsi voltam ő mit mond rá. Szépen átnézett mindent, beírogatta a gépbe és közölte velem, hogy az összes eredményem jó, a Tsh-m picit lehetne alacsonyabb, de még arra sem ad gyógyszert, szedjek szelént. Rákérdeztem külön az anti-tpo-ra mert ugye az a hashimoto és nekem 232,0 IU/mL volt, a referencia felső határa 34,0, azt mondta hogy ezzel külön nem kell foglalkozni, még azt sem mondta hogy kerüljem a jódot, mert azzal picit megfogható a dolog. A diétás oktatáson pesten külön foglalkozott emiatt velem a csaj, a régi dokim meg említésre sem méltatta. A végkövetkeztetése az volt, hogy nem érti miért nem jön lassan 2 éve a baba és hogy picit engedjem el a témát, mert testi oka nincs a teherbeesésnek! Ez kicsit hosszúra sikerült, bocsi, csak azért írtam le, hátha nálatok is van valami olyan probléma, amit az egyik orvos még jónak tart, de közben nem biztos, hogy tényleg az is.

Lia

2014. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7877/9202 anonim ***** válasza:
71%

Lia, sajnálom.

Vica, tündér a kisfiad! :-) És a pocid is!

Lányok; nem tudok most visszaolvasni; csak bejelentkezek: szerdán ultrahang; kezd erőt venni rajtam a para; hogy nem is fognak látni semmit.......... Igyekszem megemberelni magam! Hihetetlen hogy terhes vagyok; semmi különöset nem érzek! Hányni akarok végre!!!!!!!!!!!!!!! :-) Puszi csajok; és drukkoljatok nagyon, szerdáig már el se engedjétek a kezem!!!!!!!!!! Érezni szeretném hogy szorítjátok mindnyájan!!!!!!!!!!!! :-) Most jobban kell, mint eddig bármikor! :-) Imádlak titeket! Puszi! I.

2014. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7878/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
64%

Sziasztok Csajok!

Irszikém hát persze, hogy ott leszünk gondolatban, nem lesz semmi baj:) És hamarosan hányhatsz is:)

Tegnap futás után lefotóztam a Margitszigeten a mentett gólyákat, és megmondtam nekik h menjenek mindenkihez. AZ egyik majd feléd tart:)

[link]

Lia én este szedek fél szemet a Bromo-ból. Te mennyit?

A Mensmentis-ről én is sok jót hallottam, és tervezem is, hogy elmegyek hozzájuk, lehet itt a ragyogó alkalom, mert most nincs stimulált ciklus.

puszi Mindenkinek

2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7879/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica!


Irszi nem kell hányni, én se hánytam, a többivel igen, de Csabikával nem. Néha kis rosszullét úgy kb 7. héttől. Gyönyörű petezsákot fognak látni, vagy lehet már embriót szívhanggal, nem tudom pontosan hányadikán volt a beültetés.

Köszönöm lányok mindenkinek bókot Csabika nevében. :))))

Ilyen lett a hajam fodrász után

[link]

Mindenkinek jut ebből a gólyacsapatból hajráááá :)))

2014. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7880/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most tudtalak hamar elolvasni titeket :)

Kedves I. :)) en se hanytam :) oklendeztem es a 6.hettol 8.het végéig tartott :))) enni vajas kenyér vagy piritos vajjal almával es húsz ne is lássak :)) ez volt

Most megyek Ádámnak faj a pocija

Fogjuk a kezed :) puszi

Sok sok gólyát csajok

Evi

2014. jún. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!