Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7921/9202 anonim ***** válasza:
57%

képet nem tudok feltenni, nem jó az oldal, ha valaki szeretné dobjon email címet küldök :)))

Vica

2014. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7922/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Livi, gondolok majd rád szerdán, de biztos minden rendben lesz és jó híreket kapsz majd. Szerintem is lehet attól még magas az inzulinod, hogy a cukrod jó, csináltass egy terhelést és kiderül, én mindent amit ki tudtam zárni, annak nagyon örültem, hozzáteszem nem nagyon volt ilyen, szinte csak a férjem értékei.

Meli, gyönyörű a kisfiad, megértem hogy miért nem tudsz betelni vele :)

I, nagyon jó olvasni az örömödet és hogy már kiskönyved is van, szuper! Meglásd elröppennek a hetek és hamarosan már a kezedben is tarthatod a kis babszemedet! :) Én is most állok át a diétára, eléggé beleástam magam, ha tudok én is nagyon szívesen segítek neked.

Vica, örülök hogy jól érezted magad, biztos nagyon szép voltál!

Nekem a nátha ráhúzódott az arcüregemre, így muszáj volt elkezdeni az antibiotikumot, pedig nagyon el akartam kerülni, de legalább végre jobban vagyok. Viszont sajnos tegnaptól Bendi is csupa takony, itt elég szeleburdi az idő sajnos. A diétázás egész jól megy, kezdek belejönni és tegnap találtam a boltban teljes kiőrlésű tönkölylisztet is, ami nagyon finom, boldogság. :) a sportot kicsit hanyagoltam a nátha miatt, de újra neki kell veselkednem, hogy használni tudjon.

Lia

2014. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7923/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sikerült :)

[link]

2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7924/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok,Itt Livi!Már benn vagyok a korházban.Holnap műtét.Kaptam valami folyadékot,amit délután meg kell innom.Hát én nem vagyok az a semmittevő tipus,halalba unom magam.holnap azt ki kell birni,csütörtókön irány haza.puszi mindenkinek.Livi
2014. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7925/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívikém nagyon drukkolok, nemsokára túl leszel rajta és sikerülni is fog :)

Vica

2014. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7926/9202 anonim ***** válasza:
57%
Úgy legyen Vicám.Hallom néha ahogy sirnak a kis picikék.Mondtam férjemnek hogy jövőre a mi picikénk is itt fog sirni. :)
2014. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7927/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi rendbe lesz minden es tavaly ilyenkor a Balatonon láttam egy pici babát a strandon :) akkor olvastam azt a lknyvrt amit Vica küldött at :) vmi ilyasmi As neve törődj bele úgyis terhes leszel :))

Na mondtam is hogy jövőre a babánkkal fogunk menni :)))) be is jott hogy itt van de nem fogunk tudni menni :(( na szóval hidd el igy lesz :)

Kitartás..

Ádámnak megy a hasa..kapott egy csepet ami felborította a bélflóráját :(( annyira sajnálom :( nagyon faj neki :(( remelem nem tart sokáig

Évi

2014. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7928/9202 anonim ***** válasza:

[link]

Ádi :))

2014. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7929/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Livi drukkolunk!<3

Adikanknak hatalmas puszi es jobbulast!!<3

Vicank orulok h.jol erezted magad a lagziba :-) <3

Voltunk endodokinal.megemelte a metformint 3*1-re 1*1-rol fokozatosan.D vitamint irt fel majd holnap kivaltom.amugy kiakadtam mar ott mert 12-re volt idopont es 13 ora utan jutottam be hozza...mutoben volt mar mindenki ki volt akadva.

Kellett volna clamidia meg mittomen milyen plazma vizsgalat is...majd szuper csinaltathatom azt is.Az a Soten 9.000 Ft- de megkerdezem hatha megcsinaljak a nemibeteg gondozoba ingyen.Inofolicot kell szednem...Lilla legyszi ird mar meg h.honnan kell rendelni azt a port es rendelek en is.Azt mondta ra a doki h.OK.ugy olcsobb.

Amig vartam az ajtoba beepulve h.kijojjon egy no az endodokitol olyan sirhatnekom volt...h.nem erunk oda a Sote Aro-ra...mert 13:30-ra volt idopont.Telefonaltam h.keshetunk-e...hat igen...amugy rohantunk nem sokat kestunk de kb.fel 4-ig varattak.Akkor feltettek ugyanazokat a kerdeseket mint az 5 oldalas lapon volt amit elozoleg toltottunk ki...:/ aztan kozolte a no hogy csak akkor lehet kezelniuk ha hazasok vagyunk v.hivatalosan elettarsak...ugyhogy nem jo.2 hete csonaltaltattam 25 fele vervetelt es nem jo ...mert ugye a sajatjuk kell...mindegy persze megertem mert ez a torveny blaabla de en ezt most nem.Taadasul a no megvizsgalt es azt mondta lehet h.folyadek van a bal pezevezetombe es ki kell venni.menjek el a kezeloorvosomhoz es ha o is ugy latja fekszek be az Uzsokiba es kiszedik :/// na amugy se volt a szivemcsucske a zombino de most plane.Remelem nem lesz igaza.Mehetek most a sajat dokimhoz hatha csak remeket latott.

A terv;Doki az Szkban-igazolja vagy nem mitet vagy nem.Ha semmi akkor pihi.Hatha a metformin+dieta+mozgas+inofolic segit spontan...

Ha nem 3 honap mulva inszem 3,4,5,6.Ha ez se akkor lombik egy meddosegibe -es akkor lesz papir is arrol h.ossze tartozunk...7 eve ...ezalatt masok elvalnak 2* :-) na mindegy ez a torveny letojom csak most egyaltalan nincs kedvem ehez.

Majdcsak lesz vmi.De most rossz volt ez a nap nagyon.

Majd pihenek es ujult erovel belevagunk valamibe ha mast nem egymasba :-D

:-(

Puszi Csajok!Lia szurkolok a diezahoz most mar en is belevetem magam :/

2014. jún. 24. 21:01
 7930/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok,lezajlott rendben a műtét.Átjárható vagyok,nem volt gond.Egy ciszta volt az leégették.ennyi nagyvonalakban,majd hétvégén irok többet.puszi Livi
2014. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!