Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7911/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, Fecus igazi kis pasi; álomszép cuki srác!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

De várom én is hogy már a kezemben legyen! Persze előtte minden pillanatát ki akarom élvezni a terhességnek :-)

Bő két hét múlva megyek az orvosomhoz; akkor megkukkoljuk hogy mi a helyzet; és a terhesgondozáson így nem akarom hogy piszkálják; mivel az pár nappal később lesz. Talán legközelebb :-) A háziorvosom megpuszilgatott; a dokimat én ölelgettem :-) Mindenki nagyon örül :-) Elmondtuk a nagyszülőknek is; persze ettől függetlenül még titok szélesebb körben:-)

Kérdeztétek hogy lányt vagy fiút szeretnénk-e, mindegy; de teljesen komolyan! :-) Nagyon izgatott vagyok; most egy kicsit elhiszem.............

Meli; szedem még 6 hétig az Aspirin Protectet; az 1.5 folsavat; és én szedek napi 2 magnesium Citricit (olyan mint a Magnerot; csak jóval olcsóbb. ÉS a progeszteronokat is dugdosni kell addig. Veled is így volt? Hogy hagytad el a progikat? Crinont és Utrót használok. Köszi!

2014. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7912/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Meli de jó hogy írtál, Fecus baba egyszerűen tökéletes, nagyon szépek vagytok:-) Elhiszem, hogy nem tudod letenni<3

Irszi nem is tudom mit mondjak, olyan jó látni a boldogságodat! Te és Meli erőt adtok nekem, hogy ne féljek a lombiktól, egyre inkább azt szeretnék:) Bár még 3 inszem hátra van azt hiszem.:)

Lívi gondolok rád szerdán, írj majd, amint tudsz. Sajnos attól, hogy a cukor rendben van, még lehet IR:( és a magas inzulinnak nincs tünete. Látod Krisztinek is rendben a cukra, és az inzulin pedig rossz. Az IR alattomos nagyon:(

Lia jobbulást neked.

Puszi Csajok

2014. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7913/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó drága Lívi nagyon fogok rád gondolni szerdán :) Minden rendben lesz!!

Drága Meli, nagyon szép a kisfiad, kényeztesd amennyit csak bírod, én is ezt fogom :))))

Óóó Irszikém csodaszép a kis hangyócád. Bizony a 7. héttől kezdődik a hányinger, elég ha csak valamilyen szag megcsap :D Picike még, de hatalmasra nő majd meglátod milyen gyorsan!!

Kriszti remélem jó kezekbe kerülsz és rendesen kezelik majd az IR-ed.

Én jól vagyok, holnap lagzi, be fog fagyni a seggem :/ Csabikám hatalmasakat rúg, kidugja valamijét, valószínű a talpát, és ilyenkor megsimogatjuk neki és behúzza, előbb majdnem arrébb lökött olyan virgonc :D 27. hét lányok, el se hiszem!!!!

Puszi: Vica

2014. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7914/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla hamarosan neked is sikerülni fog!!! Drukkolok és Kiccirinek is meg mindenkinek, őszintén!!
2014. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7915/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi, én csak utrot szedtem, a 12. hét után kell csak elkezdeni fokozatosan leépíteni.
2014. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7916/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, ne félj a lombiktól. Én hülye végig csináltam 7 inszemet, nem sikrült és utána a 2.lombik sikerült!


Kár volt húzni halogatni inszemmel az időt! A lombikkal hatalmas esélyed lesz! Bízzál benne! Látod, Irszikének is és nekem is sikerült!


Bár nem az első, de a második!!!!!! Soha nem szabad feladni még akkor sem, ha nem azonnal fog sikerülni a baba! Ha kitartó vagy, úgyis megkapod a picikédet!


Mint Irszi is :) Látod, ott a pocijában a kicsi életkéje :)



Irszike, a progit szigorúan csak fokozatosan hagyd abba, mert nálam az volt a baj, hogy a napi 3x2 progit azonnal átmenet nélkül hagyatta abba a 11.héten a doim és két nap múlva megvonás miatt levált a méhlepényem egy része!


Vigyázz erre, és semmi de semmi gondod nem lesz! Napról-napra csökkentsd majd az adagot és jó lesz!!! DE mindenképpen érdemes a 12.hétig szedegetni a progit!!!!! Illetve dugdosni :)


Meli

2014. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7917/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-) Köszi!

A lombiktól nem kell félni; nem harap! :-P

Melivel segítünk! 3 inszemnél lehet hogy én sem csinálnék többet; bár ha muszáj, akkor muszáj.

Előbb -utóbb baba lesz belőle :-)

Rosszul írtam lányok; pont 6 hetesen voltam szívhangon! Hogy lehet ezt így elszámolni... :-) Puszi! I.

2014. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7918/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli tündéri a kisfiad :) jah tenyleg :) ebbe a hibába nem nehéz esni hogy elkapatjuk őket mert annyira cukik és jó az illatuk és imádom nézni mikor alszik a kezembe es közbe nevet :))

Irszi gyönyörű a babad :))) és elso sorban ügyes :))) mekem 6.hsten kezdődött a rosszullét szóval hajra :))

Vica Istenem mar 27.het :) gondolj bele nekem 11het múlva a kezembe volt :))

Szoritok mindenkinek ezerrel :) Livi veled vagyunk :)

Puszi

Évi

2014. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7919/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Meli hat Fecus baba egy tunderi gyonyoru kibaba :)) koszonjuk a kepeket mar nagyon jo h.kuldted mert kivancsiak vagyunk mindenre :) latom nagyon boldog vagy!ugy orulok!!:)Babazz szeretgesd csak amennyit birod!;)

Irszikem a kep amit kuldtel olyan csodalatos ahogy ott van a mehedben a kincsed <3 :-) en is akarok ilyet!:)Boldogsagos hanyinger is meglatogatott latod megy ez rendben :) de ne legyen tul sok!:)Kismamaaaaaa vagy!!!!!:)))) Uristen olyan nagyon buszke vagyok rad es olyan ugyi vagy es kitarto es legfokepp KISMAMA :))

Vica az eskuvon ne reszegedj le ;)) jo szorakozast!vigyazz magadra csak ovatosan tancolj az asztalon!;))

Lilla en is ogy vagyok mar a lombikkal egyre jobban megbaratkozik vele az ember.

Koszonom a vervetelrrol a velemenyeket Csajok!

Gondolom most megemeli a metformin adagot a dokim.Gondolom nem ehetek mar olyan jo "egeszsegtelen"dolgokat amit eddig ...vagy nem tom milyen szankciok lesznek...Jon az onofolic es d vitamin ezerrel gondolom...

2014. jún. 21. 07:13
 7920/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica!

Nagyon szuper volt a lagziii :)) Még táncoltam is , lightosan csak. Minden szupi, betöltöttem a 27. hetet :) Jövő hét csütörtökön UH :D

2014. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!