Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7901/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszikém ez csodálatos, szívből örülök nektek!!:-) <3 A kicsi babád tökéletes lesz:)(Xena vagy Herkules) :-) :-D

Kicciri írj ha van kedved és időd. Ne bánkódj sokat:(.

Kriszti a hormonok milyen mértékegységben vannak? mU/ml? Az LH és az FSH szerintem abban van. A prolaktin?

Az inzulin magas :-(( De majd a lányok leírják, mit gondolnak. Évi már alszik Ádám éjszaka? :) Milyen a sebed szépen begyógyult? Mekkora a vágás egyébként, hány cm?

2014. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7902/9202 anonim ***** válasza:
57%

IRSZIKE, SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!! és szerintem is fiúcska lesz :)


M.

2014. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7903/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Évi vok

Kriszti szerintem az inzulin ami nem vmi jó de a cukrodat úgy látom rendbe van

Sajnos ez az inzulin rombolja a progeszteront így itt lehet gond.

Kicciri fel a fejjel,remelem nincs nagy baj

Kedves I.

Olyan jó olvasni a boldogságod :)) mondtam hogy most kell jöjjön egy uj kismama :))))) rendbe kell legyen :) fiúra tippelek :))

Persze hogy segítek a diétába írj nyugodtan bármikor :)

Megírom a nevem privatba es ha gondolod Facebookon is el tudsz bármikor érni :)) jajj ugy orulok nektek :))))

Klau merre vagy????Szerintem mar baba van az ügybe :))

Ádámka nagyjából alszik este mióta a tejcsibe es tapszerbe rakok colief cseppet :) kezd kialakulni a hiszti nála :( egyik nap hogy fürdött es nem azonnal a kaja jott addig sírt hogy mar kékűlt egy picit..nagyon megikedtunk...a kifogóba csavartam fürdés utan es ugy adtam enni neki :)) szépen növöget :) 3200-al született 3020volt mikor haza jöttünk tegnap pedig 3750 ;) érzem is az izomlázat :))) hihi

Most nagypapa kint sétál vele:)

Puszi mindenkinek

Évi

2014. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7904/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irsziiiiiiii, libabőrös vagyok és nagyon nagyon gratulálok!!! Pulzál a pici szive! Én is lányra tippelek, már a legeslegelső gondolatom is ez volt.

Vica, én náluk voltam pont 4 éve :) [link] és nagyon nagyon meg voltam elégedve. Mindenkire egy óra van, nem sürgetnek, nem kapkodnak, nagyon kedvesek és tényleg mindent megtesznek, hogy a legjobb képek készülhessenek.

Emerencia, nagyon szép pocid van! :)

Lilla, remélem majd ebben a 2 hónapos szünetben fogan meg a pici babátok! :)

Évi, hogy vagytok? Mikor mész kontrollra?

Kriszti, az alaphormonok szerintem mind jók, D-vitamin hiányod van, én ezt megpróbálom napozással feltornázni picit, az enyém is pont ilyen, azt olvastam, hogy napi 10 perc a napon elég a napi d-vitamin szükséglethez, az összes többi meg elraktározódik, remélem ez tényleg így is van. :) Én vettem külön d-vitamint, de nagyon szédültem tőle, így abbahagytam, lehet a méhpempővel együtt már sok volt. A cukor és inzulint én is még csak most tanulgatom, de az éhgyomori inzulinnak 5 alatt kellene lennie, azt írják 8 fölött érték már gyanús, a terhelésnél meg a 120 percesnek el kell indulnia vissza, alacsonyabbnak kellene lennie mint a 60 perces. És a 120 perces nem lehetne több mint az éhgyomori 5-szöröse, de maximum 25-30 mIU/L. Én ezeket írtam ki magamnak a vérvételem előtt, és ezek alapján inzulinrezisztenciád van :(

Én megfáztam hét elején, nagyon fáj a torkom, de egyelőre gyömbérteázok, és alternatívan gyógyulgatok, nem szeretnék antibiotikumot. Képzeljétek igényeltünk kiskertet veteményesnek és tegnap kaptunk is, lepapíroztuk és megkaptuk a kulcsot. Mellig ér a gaz egyelőre, meg idén már lemaradtunk a vetésről, de bőven elég lesz rendbe tenni. Viszont van rajta eper és málna, tegnap 4 kiló epret szedtem le róla, még jó hogy egy hete voltunk az eperföldön :) Idén rengeteg dzsemünk lett, kár hogy én már nem ehetek belőle :(((( De a fiúk nagyon szeretik. A málnáig tegnap nem jutottam el, talán ma abból is sikerül leszednem. Mostantól amennyit tudunk kint leszünk, szívjuk a sok sok d-vitamint, már amennyit itt süt a nap :)

Lia

2014. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7905/9202 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerre írtunk Évi :) örülök, hogy Ádám jobban alszik és hogy kipróbáltad a coliefet és szerencsére használ is, mindkettőtöknek jó, hogy tudtok este pihenni

Lia

2014. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7906/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti, az inzulin nagyon nagyon nem jó, inzulin rezisztenciád van. D vitamin is alacsony, szükséges pótolni azt is. Pajzsmirigy rendben. Szerintem kezelni kell az IR-ed és tök szupi lesz minden. 3. napi volt?
2014. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7907/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica voltam :))


Irsziiiii szuperjó hírek!!!Dobog bizony és erős szív, jönni akart nagyon már hozzátok, hidd el ott van!!! Amiben csak tudunk segítünk neked, ez nem is kérdés :))))

2014. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7908/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!Ó Irszi,annyira szuper hogy már dobog a picike szíve.Lányra tippelek!Ők nagyon erősek :)Kriszti nem értek az inzulinhoz,olyan vizsgálatom nem volt még.Viszont ha már itt a lányok mondják hogy mi a helyzet,végre jó hogy ez kiderült.Egyébként az hogy nekem a vércukrom rendben van,attól még lehet az inzulinom magas?Van valamilyen hatása,amit ilyenkor érezni lehet?

Annyira jó hogy egyre többen kismamák lettetek.Belehúzunk mi is! :D

Kicciri aggódom hogy mi a gond,remélem megoldható!!!!

Évi a kisfiad csodálatos. :)

Nekem szerdán műtét,kedden fekszek be.Hát nem várom,de így egy lépéssel közelebb kerülünk a célhoz.

Drága lányok vigyázzon magára mindenki.

Mindenképpen fogok jelentkezni hogy mi volt.


Puszi mindenkinek!

Livi

2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7909/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok drága kismamák és leendő kismamák!


Sajnos nincs időm írni, mert Fecus állandóan sír (elkapattam, mert annyira imádom, hogy nincs szívem nézni és hallgatni, amikor üvölt, inkább felveszem és cipelem és imádom és csókolgatom és felfalom és és és képtelen vagyok betelni vele és még mindig nem hiszem el, hogy itt van velem :)


DE! Olvaslak Titeket és nagyon drukkolok nektek!!!!!


Itt van pár kép rólunk :)


Puszillak Titeket!


Meli



[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7910/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Itt van az első sztárfotó a kis tündérünkről! :-)

Az a kis fehéres, babszerű valami amit nézni kell!!!!!!!! :-)

Hat hetes, négy napos voltam. CRL: 0.5cm (ekkora hatalmas a mi gyönyörűségünk!!!!!!!:-) Fél centiméternyi boldogság! Mint egy fél hangya! :-) Tüneményes volt; kb a fele pulzált (legalábbis mintha úgy láttam volna).

Ma délelőtt azt hittem elhányom magam a zöldségesben; de inkább a gyomromban éreztem; és 10 perc alatt rendeződött. Remélem ez az első igazi hányinger volt! Iszonyú rossz volt :-) Úgy örültem!!!!!!!!!!!!!!

Voltam vésőnőnél (lehet hogy már írtam), megvan a kiskönyvem; voltam terhes gondozáson; és már a labort is megjártam :-) Puszi lányok; örülök hogy így örültök:-))))))))))) ÉN OLYAN NAGYON BOLDOG VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) I.

2014. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!