Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7861/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kivancsi leszek mekem is előjön e a hasimoto..reménykedem hogy nem de...majd meglátjuk...

Szerettem volna orvos lenni :))) de az a baj nincs türelmem annyi hülyeséget tanulni aminek haszna később nem lesz..igy maradtam gyermek ápoló :)) na de igy is tomtek olyannal amivel ndm kellett volna...

Ezeket az eredményeket meg saját magamon is tapasztaltam :(

Május közepén kerestem meg egy híres dokinot aki adott Merkformint,elmondta a dietat,beállította a pajzsmirigyem es mellette kentem a womens kremet:))) október másodikán teszteltem pozitivat :)) addig se clostylra se repesztő szurira se jott a baba...

Évi

2014. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7862/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Lia én annyira nem értek hozzá, mint Évi, vagy Vica, de ez IR szerintem is:( Diéta mozgás inofolic biztos segíteni fog majd. Hallottál már a kecskeruta teáról? Azt olvastam régen h a metformin-nak a hatóanyaga abból van, és az is jó IR-re. Én tavaly nyáron ittam, és fogytam tőle sokat, bár tudom neked nem kell fogynod. Viszont én diétáztam is .

Itt olvastam róla először, olvasd el a kommenteket is:

[link]

Lisztet én teljeskiörlésű zabot használok és Norbi lisztet. Jó a rizsliszt mert semleges az íze, viszont nem olyan ragadós,mint a többi, bár sűrítésre kiváló.

Szegény pici Ádám is nehezen viseli a meleget ugye? Állítólag szerdáig tart.

Én meg szépen leégtem:) Pedig kentem magam, és 11-14ig nem voltam a napon.

Még nem jött meg, 30.cn. késik, ma kellene, 29 naposak a ciklusaim.

Puszi Csajok

2014. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7863/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, szóval még 2 napod van a nemvártig; és mentek a Balatonra............. :-D

Nem is mondok semmit! Kit érdekel az a negatív teszt? Igaz, Szilvikém? Láttunk már ilyet! :-)

Persze, kell tesztelni; de NEM szabad elkeseredni ha negatív, mert SEMMIT sem jelent!

Én most vagyok 5 hetes; szóval elvileg egy héttel vagyok a nemnvárt után; és még hangyányit mindig erősebb a kontroll csíkom! De kevés hcg-vel indítottam; szóval ha 3 naponta (2-3) duplázódik, akkor is csak most 400 felett van. Volt csaj, akinek 500volt; de negatív lett a tesztje otthon aznap! Ezek a tesztek meg vannak veszve! HA negatív, sz csak 50%, ha megjön, akkor 100%. Szóval még 50%-od van.

Én nem éreztem igazából nagyon mást, mint eddig bármelyik hónapban! Egyik pillanatban elhittem, a másikban nem. Néha szúrt, néha görcsölt; aztán semmi.

Soha rá nem jöttem volna! ÉS a nevárt idején volt hogy állandóan a bugyimba nézegettem, hogy nem jött -e meg. De nem :-)

Szóval semmit sem jelent!

Évike, igen, most kevésbé hittem el! De ennek ellenére azt mondom; várni kell azt a gyereket!:-)

De ki tudja min múlik...... ez is igaz, akkor sikerült.

De én szerintem inkább az volt a siker titka, hogy spontán ciklus egy kis túlélővel, és a hcg szurikat is szerettem :-)

Vica, nagyon cukkerok a rucik! :-)

De jó lenne már nekem is öltözködni! :-)

Puszi lányok; és tudom hogy a Merckformint a 12. hétig szedetik; én nem merném akkor sem abbahagyni. De majd az orvosom megmondja :-) I.

2014. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7864/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém nagyon örülök hogy minden oké :)

Megjött a cukor eredményem 5,1 az éhgyomri és 11,8 a terhelt, nem csodálkozok, felesleges volt cukorral terhelni nálam. Az endokrinológus szerint diétát javasol semmi mást, na most én diétázom, akkor még ennél kevesebbet hova már? Egyetlen kg-t se híztam, babukám jól van, szerintem én nem bolygatok meg semmit. Jövő héten lehet el kell mennem reggelizős vérvételre hogy lássuk nincs-e 7 felett a cukorszint. Én végig szedem a metet Irszi, és nem is fogom abbahagyni, most írta az endokrinológus hogy az utolsó 3 hónapban már nem muszáj. Nem-e? naná hogy szedem, azt mondta férjem is hogy ne piszkáljunk bele amíg ki nem jön :)))))))Igaza van, 6 hónapot gond nélkül csináltam végig ami a diétát illeti, ezt a 3-at már kibirom :))) Sajnos mostanában ott tartunk hogy saját magunkat kell gyógyítani.

Irszi, szerintem a 12. hét után se hagyd abba :)


Lilla jaajjj nagyon drukkolok hogy pozitív legyen :))))

Vica

2014. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7865/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica nekem doktornő azt mondta a 38.hetig folyamatosan romlik az inzulin erzekenyito képessége igy mekem addig mindig emeltek az inzulinon..utana érdekes módon tenyleg jobb volt es szules utan teljesen magához tért:))) remelem igy is marad

Lilla a rizs Liszt nem nagyon jó mert annak magas a chja es gyors is...esetleg ha barnarizsliszt akkor ok...nekem a durum jott be..kevesebb a chja vmivel mint a fehérben es lassu is :) jah es finom:)) akar süti akar rantas :))

Évi

2014. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7866/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Vica; igazad lehet :-) Remélem a dokim is támogatja hogy szedjem végig; úgy azért jobb érzés lenne :-)

Puszi lányok! I.

2014. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7867/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most etettem meg Ádámot és várok vajon alszik e :)) szemesbaglyost jatszik :( nem nagyon akar aludni

Most kedves I. Rád gondoltam hogy 9 honap múlva te írod :))

Évi

2014. jún. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7868/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nagyon nagy reményt adtál, remélem ha mindent én is helyesen csinálok és beállnak az értékeim akkor előbb utóbb én is babás leszek. Tegnap rendeltem én is progikrémet is, most aztán tényleg bevetek mindent. :) Te hányszor kented egy nap?

Lilla, teszteltél azóta???? Köszi, utánaolvastam ennek a teának, tényleg jó, sajnos itt nem találtam csak ipari kiszerelésbe, de majd a tesóm küld ki postán. Nekem tegnap megjött az inozitol por, ma már ittam reggel, ici picit édeskés. Képzeljétek, áttanulmányoztam a vitaminjaimat ami itthon volt, mert a hashimoto miatt nem ehetek olyat amiben jód van, hozzáteszem mindegyikben van, de nem is ez a lényeg, hanem hogy van egy olyan vitamin itt, ami kifejezetten gyermeket tervező pároknak szól, van benne mindkét félnek és a nőiben van inozitol! Ugyan nagyon nagyon kevés, de van.

Kriszti, megkaptad az eredményeidet?

Vica, szerintem se változtass semmin, ha ez eddig bevált és jól vagytok, akkor maradjon minden így és majd változtatsz ha nagyon muszáj szülés után.

Én ma voltam a háziorvosnál időpontot kérni, mert a gyógyszerek miatt kellene majd kontroll vérvétel, persze július 7-re kaptam időpontot, jellemző, ezek itt nem kapkodják el a dolgot és persze közel sem biztos, hogy támogatni fogja a vérvételt.

Lia

2014. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7869/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia :) biztosan sikerülni fog :) itt mindenkinek sikerülnie kell :))

Eleinte csak este kentem egyszer majd 1 hónapot kihagytam és a 27 napos ciklus 35 napos lett...akkor feladtam ...elkezdtem kenni következő ciklusba reggel es este 9kor es akkor jött Ádám :) 12. Hetig abba se hagytam :)

Évi

2014. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7870/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

köszönöm drágák vagytok, de persze tegnap megjött.:( Nekem most "pihennem" kell 1-2 ciklust, mire újra inszem lenne, mert úgy érzem ez már sok a gyógyszerekből, és fogynom is kell. Le akarom adni azt a 6-7 kilót, ami nem mozdul a hormonok mellett bármit is csinálok.

Megrendeltem az inozitolt én is, ma megyek érte, és veszek folsvat is, találtam olyat amiben pont 200 mcg van így olyan mennyiségben szedhetem őket, mintha inofolicot innék:) és tördelni sem kell.:)és ami nekem most jó, hogy diétázóknak is ajánlják, mert segíti a zsíranyagcserét:)

Nekem mindig a 3. 4. cn-on kell mennem vizsgálatra , ha megjön, de lehet még arra sem megyek most. Remélem nincs ciszta, nem fáj semmi. Lia biztos neked is hamar összejön majd, mint Évinek. :) <3. Évi jó hogy mondod a riszlisztet, az enyém barna de kuka!. Gondolhattam volna, mert a risznek is elég magas a GI-je. A durum lisztet sosem vettem, mert ettem már durumtésztát és az nagyon finom volt, mint a sima lisztes. És ebből azt gondoltam, hogy ugyanolyan magas a GI-je, mint a sima lisztnek, valahogy sosem bíztam benne. De majd akkor szerzek.

Krisztikém mi újság?

Vicus, Klau hogy bírjátok ezt a meleget?

Irszikém mikor mész UH-ra, ahol már szívhang is lesz ? Meddig dolgozol?

Kicciri?

Lívi? ( ne félj a műtéttől)

Puszi Csajok !

2014. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!