Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7941/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi!Csak pozitivan!!!!NE keseredj el,tudom hogy nehéz...nekem a mai napig nehéz Lilivel,holott 15 hós!!!Kétszer kaptuk el a fosós hányós virust...annyit fosott hogy más az idegössze roppanás szélén állatm.Aztán abba maradt,2 nap mulva ujra,akkor a foga miatt kezdett el menni a hasa...Laktózmentes tápit eszik most..Az a baj hogy van millió praktikám hasfájásra és hasmenésre,de Ádám még pici és neki még nem lehet!

De ha esetleg ihatna már gyümilevet,akár vizezve is,akkor lehet kapni kimondott hasfájós,hasmenős piciknek egy olyan hipp gyümilevet aminek az a neve hogy hipp ors 200.mintha ugy olvastam volna hogy csecsemőkortól adható!Nagyon jóóó!!Az ára most igaz akcióba volt,de kb 220 ft,de cska másfél vagy 2 decis!A tápiba én anno raktam pici cukrot mikor nem itta meg,azzal nem ártasz!Aztán szép lassan mikor már issza,elhagyhatod a cukrot!A kamillatea is jó neki a hasfájásra!Amugy nekem a védőnő ajánlotta a citromfű teát,az nyugtató hatású...Ha gondolod leirom hogy csináld meg!Vannak homeos golyók is!Ha hiszel benne utána tudsz keresni,de megkeresem neked ha érdekel!Nekünk bevált....A tejcit erőltesd!!Ha fejed akkoris termelődik az nyugi,nem is kevés...Az igaz hogy a mellszivó nem olyan mint mikor a baba szívja,de elárulom,hogy nekem Lili kb 3 napot szopott a kórházban,utána már nem,fejtem neki...2-3 óránként fejtem,éjjel is nappal is!Szóval én erőltetném a tejet,mert termelődik az.Csak sokat kell inni,arra is millió egy praktika van:)Fel a fejjel és ha kérdésed van,ird le nyugodtan!Ha görcsölsz,azt érzi ám a baba!!!!Szóval nyugi!!!!

Szilvi

2014. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7942/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi, Szilvinek igaza van, először is nyugi, próbáld a pici cukrot bele, hogy megigya, és próbáld fejni a tejed, lehet inni tejserkentő teát is, beindul az, és ha nem sikerül szopnia, üvegből tuti megissza. Remélem minden jól alakul!
2014. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7943/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kislányok! Nem olvastam vissza semmit; képtelen vagyok; hazajövök melóból és beájulok az ágyba; este felkelek; vacsi, fürcsi és alvás! Jól vagyok; egy hét múlva megyünk apával a következő UH-ra; nagyon izgulunk hogy minden rendben legyen! Aztán egy hónap múlva jön a 12. heti genetikai... de izgi! Puszi kislányok; ölelek mindenkit, egyszer vége lesz ennek a "medve üzemmódnak" és akkor jövök :-) I.
2014. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7944/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én szedtem homeós bogyókat a tejcire!Ittam a teákat is,abban is van ám oylan,amit simán megittam!Mert amugy rühellem a szopis teákat!Rántott leves,sör...van millió praktika:)De ha a neten írsz egy laktációs tanácsadónak,nagyon szivesen segitenek ám,különböző praktikákkal!Képzeld el hogy én együtt szültem egy csajszival,hosszú műköröm,póthaj,kb 22 év...plázacica jelleg:)Elöször meg is lepődtem:)Aztán oylan szinten össze bratyiztunk,hogy azt mondta én leszek a lánya tündér keresztanyája:DAzt hittem sosem fog szoptatni,mert félti a mellét:)Aztán csak szoptatott,elment a teje,kapott a baba pótlást...írt egy laktációs csajszinak itt a neten,az segitett neki,hogy hozza vissza a tejét:)Hallod Lara baba már elmúlt egy éves és még mindig szopik mint a gép:D

Igen meglepő,de büszke vagyok rá:)

Amugy a tápiból elhagyhatod a cukrot,kicsinyenként és akkor már megissza naturba is a tápit:)De előbb magadat tedd rendbe,hogy megnyugodj!Én szedtem magne b 6 ot az idegeimre,mert abba az időbe totál ki voltam bukva és nem akartam depis lenni!Kérdezz ha szeretnél,segitek ha tudok!

Szilvi

Irsziiii:)

A medvekór,lassan elmúlik...nagyon lassan:D

Aztán majd szülés után vissza jön,csak akkor már nem lehet aludni:D

2014. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7945/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Évikém próbálj megnyugodni, az a legfontosabb, biztos nem egyszerű:( Szilvi tippjeit próbáld te is biztos segít.

Lia sikerült az ovis megbeszélés? Mikorra nem várod? Mikor kell izgulni?:-)

I! Aludj sokat, amíg lehet:-) Vicus te is:)))

Krisztikém annyit rendelj amennyi adagot szeretnél, 100 g 50 adagra elég, mert 2g van egy zacskó Inofolicban. Én a 250 g-osat rendeltem, mert az 125 adag és bőven tudom inni 2 hónapig reggel-este. Találtam folsavat (Bio-folsav az Aranymozsaras), amiben pont annyi van mint az Inofolicban, de nem az lett végül is, mert nem volt 3 helyen sem, és a Herbáriában ajánlottak mást. Ebben több van, de nem baj, úgyis távozik a felesleg a vizelettel. Szóval jó a gyógyszertári sima folsav is. Én személyesen vettem át Újpesten az Árpád úton. Újpest központ metro állomás és a Burger oldalán Újpalota felé szerintem 10 perc séta lehet még. Bár én kocsival mentem de annyira saccolnám.

Voltál orvosnál a petevezető miatt? Muszáj megnézetned máshol is , ne halogasd.

Nekem 10-én kell nem megjönnie. Következő ciklusban elmegyünk nyaralni, pont középidőre időzítettünk ;-) Szeptemberben majd visszamegyek a Sote Aro-ra, de addig úgy döntöttem, hogy nem, nyáron nem! Annyira élvezem, hogy se gyógyszer, se szuri, se UH-k, se vérvételek :), se számolgatás nincs, és kötelező együttlétek sem.

Ez a helyzet.

Lívi hogy vagy, mi lesz a következő lépés?

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7946/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!Köszönöm hogy ennyien gondoltok rám! :) Most jöttem a varratszedésről.Egész jól vagyok már.Ebben a hónapban elmegy a dokim szabira,de azért clostit irt fel,mondta átfúvás után sokkal nagyobb az esély,főleg úgy hogy igazából semmi bajom nincs.Augusztusban lesz a cikluskövetés.Ami szíven ütött az az hogy mondta hogy az inszemet itt csináljuk,de a káli intézetben,nem ő,és 45 ezer forint...Csajok!Az inszem nem oep támogatott???Vagy most akkor mi van?Nem értem.Segítsetek hogy hogyan van ez.

Mindenkit puszilok.írok még,csak dolgozok és nagyon sok meló van.Livi

2014. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7947/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok 

Hú lányok mennyi minden történt. ....követni sem tudom, de talán lassan utol érem magam.


Röviden velem: -Cicot ki kellett Ivartalanitani a hu**e szomszédok miatt

-Attila kiakatt közölte minek kellett cicus, rossz velem élni,

nem akar gyereket, nem lesz itt sem eskuvo semmi-->   majdnem szakitottunk (egy dobása van meg amúgy)

- na meg nem tudom beosztani állítólag a pénzt és ha

majd szakitunk ő ad nekem pénzt mert mellette nem

tudtam spórolni :D:D:D

Kb óvodai műsor volt. Ebből azt szurtem le hogy eléggé nem erett meg semmre sem. Vicc

Azért olvasni foglak benneteket és veletek leszek! !!

Millió puszika

2014. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7948/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Kicciri sajnálom :(((( Lehet mégsem ő életed párja :( Fiatal vagy még, és jöhet egy igazi igazi:)

Lívi az inszem a magánintézményekben fizetős, csak a lombik nem. (5) Nem tudom hol laksz, de a környéketeken érdeklődj, hogy van-e TB által támogatott inszemináció valamelyik állami intézményben, kórházban.

Az FSH-d is rendben? Sikerült valamivel levinni?

SOTE ARO ingyenes például. SOTE II is.

2014. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7949/9202 anonim ***** válasza:
Kaposváron lakom.Itt a káli,de nem tudtam hogy fizetős az inszem. :( Majd kérdezgetek.Fsh-mat azóta nem nézték,de kapok stimulálót,majd csak lesz valahogy.Kicciri nagyon sajnálom.Ez a legrosszabb,de úgy fog történni minden úghyis,ahogy a javadat fogja szolgálni.Vigyázzatok magatokra,puszi nektek.Livi
2014. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7950/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi köszönöm amiket írtál :) Szeretnem ha megírnád hogy a teát hogyan kell készíteni...;) ha én is iszom a tejjel ne megy át????

Ittam es ettem mar homeos bigyókat is de most kepzeljetek el a maci kávé ami segit :))))) cikória kávé de maláta is van benne :)) azóta bedurran a cicim kicsivel több is van D-s meg keves :(

Kicciri sajnálom hogy igy alakult :(

Livi hajra

E vi

2014. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!