Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7961/9202 anonim ***** válasza:
57%
Krisztikém drágám! Kérjük az eredményt!Nem kifogás az ennyi év után,tudod jól hogy itt szinte mindenkinek sok év küzdelem után jött...DE JÖTT..ezt tudatositsd!Puszillak bennetekek.Livi
2014. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7962/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó Kriszti meselj :)

Igen a merkformintol mekem is ment a hasam foleg ha nem tartottam a dietat :(

Vica teljesen igazad van :) mindegy hogy születik a lényeg hogy ott legyen :) nem bánom hogy csaszar volt egy percig se..fajt de en ha több órán keresztül kellett volna vajudnom vegem lett volna az biztos....na de ezaz en véleményem :)

Kicciri mizu??

I.hogy vagy???Tinetek ????

Puszi mindenkinek

Jah voltunk hasi Uh mert sokat bukik Ádám de szerencsere csak közepes refluxos es azt mondtak a legtöbb babanak igy van

Pusziii :)))

Évi

2014. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7963/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évike, örülök hogy jobban vagytok; legalábbis vidámabbnak tűnsz! :-)

Kriszti; a "sok év után" vagy mit írtál; az aztán tényleg nem kifogás!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

És igen; nekem annó amikor elkezdtem szedni a Merckformint is volt egy kis hasmenésem; de 1-2 hét általában max. :-)

És jön a baba :-D

Úgy legyen nálad is! Azért én tesztelnék............ vagy ha nem; "viselkedj" úgy, mintha terhes lennél :-)

Vicus; engem NAGYON érdekelne ez az 5D ultrahang, és az is, hogy a 30. héten hogyhogy van genetikai. Akkor már elég késő; nem?

Mi a hónap végén megyünk a 12 hetesre; rettenetesen várom! Bp.-re megyünk; ott találtam meg az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központot amit nagyon dicsérnek; így azt választottuk. Jövőhéten is lesz egy Uh, már hétfő du.; teljesen rá vagyok izgulva!!!!!!!!!!!!!!!

Tünetem semmi :-D Imádom a terhességet :-D Nagyon szerencsés vagyok -gondolom; de azért jó lenne egy kis hányika; csak megnyugtatásképp.... Kicsit reggelente szét akarnak robbanni a melleim; de nap közben elviselhető; akkor érzékeny ha hozzá érek futni nem tudnék..... A hasam érzem néha, hogy történik valami. Rengeteget pisilek; de önmagamhoz képest sokat iszom; mert tudom hogy kell! Ezért éjjel is 2* kelek kb; de akkor is van mennyiség.

És rettentő álmos vagyok; szinte minden délután alszom egyet; tegnap pl. 3 órát sunytam........... Vagy ezek tünetek???? :-D Akkor ezek a tüneteim!

Maszekhoz megyünk hétfőn is; úgyhogy -gondolom- lesz képem; hozom majd nektek! Nem ígérem hogy aznap.. :-)

Izgulok hogy éljen (tök gáz; nem?); és hogy a korának megfelelő legyen a mérete; más egyenlőre nem lehet :-)

Azért szorítsatok!!!! Puszi kislányok! I.

2014. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7964/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi a 30-32. héten még egy genetikai Uh van, még egyszer alaposan átnézik a szerveket mindent :)

Vica

2014. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7965/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Nem teszteltem...aznap nem jutottam el a rossmannba...tegnap reggel meg csak beugrottam venni naptejet mert rohanasba voltam a Dagalyra.:)Jo volt kilabdaztam magam,usztam...jol lebarnultam nesze nekem D vitamin :-D Livi,Irszi ...tudom h.sk ev nem kifogas...csak...en nem hiszem hogy most sikerult volna-ez az igazsag.Lehet h.a metformin miatti rosszulletek miatt kesik...vagy nem tudom.

Szerdan megyek nodokihoz ugyis.Ha addig megjon az gaz mert nem tudja megnezni a petevezetomben van-e viz es idegeskedhetek addig amig elmulik a mensim.Fogadjunk h.addigra jon meg :/ de ha nem akkor aztan nagyon kivancsi leszek majd mit lat.Lehet h.csak kimaradt a peteeres...

Evikem orulok h.jobb a kedved!Adam egyre jobban lesz atveszelitek szepen majd meglatod!;)<3

Vicus alig varom h.irj majd h.milyen volt az 5D :))) <3 Csabika biztos gyonyoruseges lesz :))

Irszikem olyan jo amikor irsz ugy vartam hogy terhes legyel es irj sokatsokat :-D majd csak elmulik egyszer a nagy almossag es tobbet birsz jonni hozzank :)<3 Kisbaba van a pocakodban!Eljeeeen!!!:))Hurraaa!:))Ugy orulok uristen nektek :)Vegrevegre!;)A Parod mit szol?Kenyeztet?:) Minden nagyon jo lesz az ultrahangon :) Mar varom hogy beszamolj Kismama :-D :-)<3

Amugy en jobban vagyok mar szokom a bogyokat.Meg azert van hanyingerem neha...foleg ha fott etelre gondolom kiver a viz is.Vmiert csak "szarazat"(zsomle,felvagott,sok zoldseg) birom megenni.A dietat szigoruan betartom,de fott kaja az undi nagyon undi nekem.

Mindenkit puszilok Csajok!!!Legyetek rosszak :-D :-)<3

2014. júl. 6. 07:32
 7966/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, biztos jó volt a strandon!!!!!!!!!!!!! :-)

Kit érdekel az a teszt, Ha sikerül, úgysem jön meg :-)

Igen; nekem még medvebetegségem van; nagyon!!!!!!!!!!!!!!!! De már csak pár hét; állítólag a 12.-vel huss- elmúlik az álomkór! :-D

Alig várom.......... addig meg megadom a babánknak amit kell; ha fáradt vagyok; hanyatt vágom magam; és már alszom is! :-)

Holnap ultrahang; te jó ég; nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!! Gondolom megint csak egy kis "babocskát" fogunk látni; talán már látható hogy hol van a buksi; és ha szerencsénk van, akkor a végtagokat is meg tudja mutatni a doki! Jó lenne.......... A szívhangot most mindenképp meg szeretném hallgatni; a múltkor az kimaradt; kucsit utólag rosszul is esett; de hátha azon a gépen még nem lehetett volna hallani...........

Nem hittem volna hogy eljön ez a pillanat is; hogy végre én is kismama leszek; olyan hihetetlen még mindig! NAgyon várom a holnapot; ha minden oké; akkor elkezdjük szépen fényképezgetni a hasam végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Juppy!

Írok egy babanaplót; ahová be kellene írni a babánk becenevét........... nincs is beceneve; olyan törékenynek érzem még az egészet; nem merem becézgetni; csak itt belül; nagyon -nagyon szeretem.................

Egyébként szörnyű, alig meri az ember elhinni; és bár nyilván ezt ő még nem érzi; de nem merek kötődni még....... talán holnaptól jobban :-) Ha elsőre sikerült volna; már kitrombitáltam volna a nagyvilágba; de így úgy féltem a mi kis titkunkat; mint semmi mást........ :-/

De a mi örömünk az a miénk; és látszik rajtam, ezt biztosan tudom; volt aki nem tudja; de mondogatja hogy milyen szép vagyok mostanában (pedig vannak pattik a homlokomon; amik nem szoktak; de szerencsére csak pici dudlik; nem pirosak), milyen jó a hajam; milyen jól állnak nekem a színek amiket viselek.......... Szóval tuti a kisugárzásomból látszik; csak aki nem tudja hogy mitől ragyogok; az nem tudja :-)

Vica, én is nagyon várom az élménybeszámolót; és a képet is!!!!!!!!!!!!! I.

2014. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7967/9202 anonim ***** válasza:
57%

I. tudom milyen ez a kötődés felelem:( 36 hetesen rendeztük a ruhákat és sírva mondtam a ferjemnek hogy félek bele képzelni a babánkat nehogy baj történjen..utana mikor a kezembe volt el is felejtettem ezeket...akkor más felelem volt úrra....tuti volt egy kis szules utáni depresszióm de szerencsere ndm sokáig :))mikor haza jöttünk és Ádám sírt azert sirtam hogy ő sír.... Na ezt megaszondtam :) tesóm mkndta ez ilyen lesz.... Megrosszabb lett a kedvem..pedig igy utólag belegondolok őcsak igy tudja jelezni ha vmi baja van...mar nem rettegek ha sír :)) lehet azert is volt furcsa mert a kórházba csak evett es aludt :))) másoknak sírt, ordított mekem meg se mukkant :) na most annál inkabb :))) nincs azonnal kaja elvorösödik és szinte nem vesz levegőt..épp hogy nem kékül le...kis hisztis zsák :)))

Évi

2014. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7968/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok itt Vica!

Krisztikém jó lenne ha tesztelnél, nagyon izgulok! Most lett terhes hosszú év után egyik ismerős kiderült IR-es. 2. merckforminos hónapjában :))))Úgyhogy csodák vannak! Éld át a pozitív teszt eredményét, ne a doki közölje, különben se vizsgálódjon úgy ha babát vársz, ezért addig derítsd ki!


Irszikém naná hogy mindig parázunk valamin, de itt van velünk, egészséges :))) Hányadik héten vagy? A 8. héten már vannak kis végtagbimbók a picikéden :))))

2014. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7969/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi tok aranyos lehet Adam hogy balhezik a kajaert.Anyukamek meseltek hogy en is ilyen voltam.Amig Anya csak visszatette a kajaba a kiskanalat hogy "meritsen"addig a fel pillanatig is balheztam hogy mi az hogy nem rogtom tudom nyelni a kovetkezo adagocskat :))))

Vicam hat lehet h.veszek tesztet ma akkor...meglatom.Kesztetest most nem erzek ra az biztos.De magammal tolok ki mert mar kezdem en is furcsallbi...ma van az 5.nap hogy "kesik" ...mert eddig azert utobbi jopar honapban tok rendszeres volt.Mint az oramu kb.olyan pontosan jott meg.Arra is gondoltam h.lehet h.tenyleg "viz" van a petevezetomben azert nem jon meg lehet h.az is befolyasolja :(( de nemááá :(

Tegnap ettem bolognait es csak egyszer volt tole hanyingerem egy ket masodpercre ugyhogy haladok a fott etel teren is...feltetelezem.Azert is csinaltam azt mert nagyon imadjuk hatha jobban megeszem.Olajat hasznaltam sajna a hagyma ala mert meg nem vettem kokuszzsirt...de kemenyitovel suritettem es durum tesztaval esszuk keves sajtival,kis adagot.Csinaltam fincsi korozottet is sovany turobol jo vele a teljes kiorlesu kiflicske.Szoval az erom is visszajott takaritottam meg minden :))

Nem faj a pocakom mar csak a hanyinger van meg idonkent.Majd elmulik.

Koszonom a drukkot Lanyok mindenkinek!Kicsit mar tenyleg furcsa ez h.nem jon meg hat de persze ha nem vagyok terhes akkor most megint szomoru leszek majd par napig.Annyit erzek amugy tegnapelottol tegnap gyakrabban hogy a mehem (hatarozottan kozepen lent) szurkal vagy mit csinal finom gorcs de hatarozott... de egyaltalan nem mensis erzes hanem tok masmilyen.Csak ugy van.De ha megint a testem szorakozik velem kidobom :-D felrugom magam :-D

Na majd lesz valami a happy/sad and varat meg magara :))

Lia mi a helyzet hogy vagy???

KLAU????:))

Csodas napot mindenkinek!:)<3

2014. júl. 7. 07:10
 7970/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!

Krisztiiiii, hogy bírod, hogy nem tesztelsz??? Jujj de nagyon drukkolok, remélem babás vagy és azért a hányinger és a többi, amit a gyógyszer mellékhatásának gondolsz! Hajrááá, tesztelj!

Lilla, mi is a következő ciklus félidejében megyünk nyaralni pont, szóval ha most nem, akkor valóban a következő lesz a nyerő! :) De remélem inkább ez! :)

Vica, mindjárt mentek uh-ra, de izgis, majd írd meg milyen volt az 5d, remélem egyszer én is mehetek ilyenre, kíváncsi vagyok a véleményedre! Hogy van Csabika?

I, várjuk a mai uh képet és a beszámolót! :) Puszi a csoport jelenlegi legkisebb picikéjének!!! :)

Évi, örülök hogy jobb a kedved, meglásd pikk pakk túl lesztek a kezdeti nehézségeken, Ádám szép és nagyon ügyes baba, a kajálásban sincs apelláta :)

Velem minden ok, ma voltam orvosnál, szerencsére kiírta a vérvételt, bár nem mondta meg konkrétan miket, de remélem benne lesz minden, ami kell a pesti dokinak, hogy megnézhessük, hogy változok a gyógyszerek hatására. Viszont továbbra is az a véleménye, hogy fiatal vagyok és vékony, van elvileg peteérésem, a férjem eredménye tökéletes, van már egy gyerekem, szóval enyém a jackpot. Az hogy egy egy hormon teljesen rossz és hogy pco-m és ir-em van, szerinte nem kell vele foglalkozni, ennyit erről itt, nem könnyítik meg az ember életét, az már egyszer biztos. Na mindegy is, jövő csütörtökön vérvétel, aztán meglátjuk hogyan tovább. :) ma 4 hete diétázom! Olyan gyorsan elment ez az idő :) sokkal energikusabb vagyok. Hétvégén kerti kisházat állítottunk, térköveztünk alatta és helyszíni betonoztunk, kb. 10 talicska földet pakoltam meg, a hétvégéi edzést ezzel le is tudtam. :) 1 hét múlvára nem várom, minden olyan mint eddig, semmit nem érzek, szerencsére beképzelt dolgaim sincsenek, pedig abból jó vagyok :)

Lia

2014. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!