Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8001/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem tenyleg te akkor igy beagyazodasos verzest produkaltal!:) Tok jo mert ez jo jel csak az ember fraszt kap h.nem sikerult gondolom...ha akkor tudtad volna h.az,meg is örultel volna neki.Nekem ez memsi volt sztem bar tudom van aki verezget ahogy te is de en sztem nem tartozom ebbe...bagy most nem,nem tudom.Volt mar olyan mensim is h.csak barna vacak jott kis mennyiseg...megse.Egyszer talaln majd nalam is azt jelenti amit nalad!:)

Pocakfotot-sorozatot varjuk nagyon!!:)<3

Vica 30.!!! het !:)) Ilyen keveset "hiztal" hat latszik is h.csini Mami vagy :) Drukkolok h.ma a leheto legszebb elmenyben legyen reszetek a nagy talalkozasig!Mert ugye a szuletes lesz a leszebb elmeny amikor megpillatod a kis Csodat!:))Meselj majd h.milyen volt az ultrahang!!Varjuk!:)<3

Na.en ma megyek dokihoz drukkoljatok legyszi h.ne legyen semmi a petevezetomben!!!Koszi!!Puszi!:)

2014. júl. 14. 05:40
 8002/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti persze, hogy drukkolunk nem lesz ott semmi remélem :((((

Irj ha végeztél

2014. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8003/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ma megjött :( Az utolsó 2 nap már annyira tartottam tőle, hogy bekavart a progi krém, hogy picit örülök is neki, hogy megjött. Szombat reggel a negatív tesztnél már tudtam, hogy ez sem az én hónapom lesz. Még csak egy hónapja tartom a kezelést, túl szép lett volna ha rögtön sikerül :( Na de majd ebben a hónapban!!!

Vica, Kriszti, várjuk a beszámolókat :)

Évi, nagyon eltűntél, remélem minden rendben Veletek!

Lia

2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8004/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nincs semmi baj a petevezetommel a no a multkor remeket latott :))) Van egy 20 mm dominans tuszom bal oldalon.(Ugy latszik csak a bal petefeszkem mukodik mert mindig ott van peteeres)

Ugy orulok Csajok :)))

Raadasul a 3 vizsgalatot amit az endodoki (tb-s doki) 9000 Ft-ert csinalt volna meg a Sote-n azt megcsinalta ma a nodokim a sima szakrendelesen ingyen :) rohej...meg jo h.nem fizettem ki akkor.Clamidia,myco es urea izé...pontosan nem emlekszem a nevukre a vizsgalatoknak de azert kell megnezetni az endodoki szerint teherbeeses elott mert ha ezek vannak akkor elvetelek tole...amugy nem is ertem ...aki terhes lesz mert szexel valakivel a "discoba" -???? Na mindegy jobb ha meg van nezve OK!De nem mindegy h.mennyiert.2-3 het alatt meg van.En majd augusztus 11.-en megyek erte mert szabin leszek.De sztem jo lesz minden nehogyma ilyeneim legyenek :)

Szoval tok jo volt 2 jo dolgot is "kaptam" Vagy 10 percig vizslatta a szerveimet az ultrahanggal es semmi :) jol meg nezte pedig.Azt momdta h.a folyadek a petevezetoben egy gyulladas kovetkezmenye es akkor kellett volna h.lazas legyek es fajt volna a hasam nagyon...de ugye ilyen nem volt.Mondta h.az a gyulladas ultrahangilag olyan baban alaku kb. De nekem nincs olyan.Mondtam neki h.a no is mikor mutatta kerek alaku volt amit folyadeknak velt,en pedig akkor azt hittem tuszo mert mindig ugy nez ki a dominans tuszom.Azt kerdezte fiatal volt-e mondtam h.igen.Már a no aki vizsgalt.Mondta hlehet h.tapasztaatlan meg es jol ram ilyesztett.Innen uzenem neki h.csokolja meg az anyukaja valagat!! ;/ Na mindegy :) jol megilyedtem,jo sokat sirtam,ez van.De mar minden rendben :) Megrendelem az inozitolt is Lilla :)

Vica milyen volt az ultrahang??:)<3

Lia sajnalom h.megjott.Igen meg csak 1 honapja csinalod most a kovetkezoben sikerulni fog!;) szurkolok majd ;)

Huuuuu anyam.

Nincs semmi bajom.

Sporoltam" 9000-et!;)))

De mikor esek mar teherbe? :-D

Lilla legyszi meg azt ird meg hogy mennyi folsavat szedsz napi szinten a por melle?

Koszike!:)

2014. júl. 14. 17:44
 8005/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lia nagyon sajnálom, a következő ciklus sikerülni fog. :))

Kriszti örülök, hogy minden rendben veled!!!!

Én 400 mcg folsavat szedek:)2g inozitol mellé. Bioboltban vettem (Natures Bounty Folic Acid)

Évi mi újság hogy vagytok Ádámmal?

2014. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8006/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica!

Krisztikém , örülök hogy semmi baj a petevezetőiddel :) Viszont sok sex, mert 21-23 mm közt repednek a tüszők :D

Lányok az 5D fantasztikus élmény! Csabika 1600 gramm és 40 cm a becsült méretek alapján. Az egész vizsgálat alatt aludt a lelkem, hiába a kóla :)) De azért így is szép képek vannak róla, imádom és tiszta apukája!!! És mosolygott és huncutul lapított! :))) Befordult fejvégűbe :)) A méretei szerint 30-31 hetes. Jöjjenek a képek


[link]


[link]


[link]


Kukiii :))

[link]

2014. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8007/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Jaj de drága kis Csabikánk, gratula Vica !!!!!!!!
2014. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8008/9202 anonim ***** válasza:
72%

Köszönöm Lilla :)))

Holnap megyek a dokihoz, hívott hogy talált E coli baktériumot a hüvelybe, úgyhogy mehetek gyógyszerért.

2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8009/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica!Nagyon aranyos Csabika egyem is meg azt a mosolyt!:)))Tok jo olyan mintha kint latna az ember annyira jo kepek!Gondolom eloben nezni elmondhatatlan!:))Jaj ugy orulok nektek!!;))hala Istennek h.minden ok es a mosoly bizonyitja h.nagyon jol ezi magat a kis kukis :))

Lillam koszi a valaszt akkor igy szedem majd en is.Te ket adagra szedve iszod?Csak azert mert nekem a nogyogyasz 2 tasak inofolicot javasolt egy napra.Vagy ez egy adagnak szamit ahogy te iszod?Bovsi h.ennyit kerdezek errol de hat ha nem tudom :/ :) Megrendeltem mar en is csak most valami szunet van nekik ki van irva a honlapon.A szemelyes atvetelt valasztottam en is.Te felhivtad oket,h.mikir mehetsz?vagy emailt kuldenek?En csak azt lattam a honlapon h.elozetes egyeztetes szukseges a szemelyes atvetelhez...

Hat a tuszomol Vicam...szexelunk mi...de ha most volt egy dominans tuszom akkor 2 het mulva kellene ugye megjonnie akkor meg csak nagyon rovid ciklusom lenne...en ezt nem ertem h.miert van az h.nalam mindig ban egy dominans tuszo.Hat hetfon voltam a 6.cnapon es mar ott volt a tuszo nagyba.De ha kozepidobe megyek akkor is ott van egy nagy min.18.mm aztan ha ciklus vegen megyek megint van egy nagy ...lehet h.csak nonek ezek a tuszok es nincs is repedes vagy en mar nem tudom.Ha mindig van dominans tuszom akkor kellene mar reg h.teherbe essek...ahhhh nem ertem.A jobb oldali petefeszkembe meg mar nagyon regen volt valami az alszik sok apro alvo tuszovel.Beizzithatna magat igazan...na de bizzunk a metforminban.Az majd felebreszti oket.

Evi mi van veletek??Irj valamit en mar aggodom remelem jol vagytok!Mindig irsz most meg nem.:/

Pusszantas!

2014. júl. 17. 06:46
 8010/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
72%

Sziasztok,

Vica remélem nincs nagy baj....

Kriszti én is kettőt iszok egy nap, de este sokszor elfelejtem, bár igyekszem...:) Mérőkanál szettet is rendelj tőlük, ha neked nincs, én azt is rendeltem nem sok csak 380 Ft, és könnyű az adagolás. Másik rendelésen is leadhatod , én is később rendeltem 1 nappal mert akkor jutott eszembe h lemaradt ,de egyszerre vettem át. így a legkisebbel kell 4 kanál a 2 grammhoz, így egy adag, és ugyanez este, 1-1 szem folsavval:) Nekem sms-t küldtek és abban volt h H-P 14-18 óra között vehető át az Árpád úton:)

Mostmár csak a pozi teszt kell hajráááá Kriszti :-)Tuti segít majd az emelt adag met + a házi gyártású inofolic:);-)

Mi holnap elutazunk nyaralni.:-)

Puszi Csajok vigyázzatok magatokra, ha megjöttünk jelentkezem! :)

2014. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!