Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8031/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti a folsav általában terhes vitaminokban is csak mikrogrammba van megadva de mg a jó :) azaz én is 3mgot szedtem :)

Klau gyönyörű babád van ;) jó egészséget nektek :))

I.jogy vagy???

Kicciri hogy telnek a napjaid??Bulizz sokat :))) használd ki ;)

Vica nagyon szép lesz a szoba :)))

Évi

2014. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8032/9202 anonim ***** válasza:

Jajj, Klau, nagyon cukor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))) Annyira, annyira gratulálok még ezerszer!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))<3

Vica, nagyon szépen alakultok ti is:-)

Mi amikor megyünk majd a genetikára, akkor nézünk be az Elefániba :-) Nagyon várom! Költeni nemigen fogunk még (nincs is mit), de jó lesz legeltetni a szemem! :-)

Kriszti, az émelygés remélem lassan elmúlik :-)

Én itthon vagyok veszélyeztetett táppénzen (fenyegető vetélés miatt; jól hangzik, mi?), mert a hét elején hajnalban véreztem egy kicsit (erős pecsét; de nagyon megijedtünk............. Rohantunk reggel a kórházba (munkából természetesen...), már a hasamon keresztül is látszik a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Jól van; semmi gond, lehet hogy a Crinone aplikátorával sértettem fel magam; de feküdnöm kell pár napig; és úgy néz ki, már nem mehetek vissza dolgozni. Egy hónapig most biztosan nem.

Gáz rettenetesen a pénz miatt; de igyekszem nem gondolni rá; majd lesz valahogy :-) A baba a legfontosabb :-) Talán kezdem elhinni lányok.............. Most már sokkal babább formája volt; de pihent, nem kalimpált :-) Azt sem lehet mindig :-) Viszont dobogott a pici szíve :-)

Ma vagyok uh szerint 12 hetes; de a mensim szerint még pár nap :-) de ne örüljetek a 12 hétnek; ugyanis most közölték hogy nem a 12, hanem a 13. héttől lehet megnyugodni ... Jó fejek :-) Azért ez hatalmas dolog; oda vagyunk a boldogságtól :-) Eddig eljutottunk lányok............... El sem hiszem!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Szóval most fekszem pár napot; és olvasgatok. Mint a lombik után :-) De látjátok, ha a dolik nem ilyesztgetnek, ilyesztget az élet... Meliék jutottak egyből az eszembe!!!!!!!!!!!!!!!!! Meli, mikor is volt neked az az iszonyú vérzésed, amivel kórházban is voltál?????????????????????

Nekm most 4 vérzés mentes napig kell feküdni. Tegnap még volt egy kis barna; ami nem vér; lehet hogy csak az ürült; de beleszámolom; biztos ami biztos :-)

Puszi kislányok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2014. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8033/9202 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem is írtam, 5 cm a baba ülőmagassága! :-) Képet most nem kaptunk; de nem is azért mentünk :-) Puszi! Irszi
2014. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8034/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Mi is nyaralunk es az ovu is közeleg :) A diétát nagyon nehéz tartani de azért próbálkozok.

Kicciri sajnálom, de ahogy a többiek is írták ez valami újnak es jobbnak a kezdete!

Kriszti én is 3 mg folsavat szedek csak reggel plusz inozitol

Puszi Lia

2014. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8035/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt Vica. Drága Irszikém vigyázz magadra, elképzelhető az aplikátorral sértetted meg, ilyenkor nagyon bőséges a vérellátás odalent. Figyuzz én a 12. hét után vettem valami pici apróságot neki, azt hiszem egy badyt, valamit vegyél, kis zoknit, bármit, olyan jó érzés és ő is örülni fog ám neki. Én eléggé babonás voltam , de most ennél a terhességnél minden mérföldkőnél vettem valamit, zoknit a szívhang napján, 12 hetesen bady, 18 hetesen plüss zsiráf, 22. hét után rugi :) De ha úgy érzed nem szeretnél, akkor ne.

Lányok én szombaton lépek a 32. hétbe, eszméletlen és még el kell menni vásárolni, mert az ágyon és matracon kívűl semmi sincs. Egyre nehezebben kapok levegőt, állni egy helyben nem sokáig megy, utóbbi 1-2 hétben nagyot nőttem :))) Kis gombóckám rugdos rendesen, frontra nagyon mozgékony volt de semmi gond. Zinat antibiotikum lassan elfogy, tegnap megvolt a teljes vérkép és vizelet :) Jövőhéten doki :)

Vica

2014. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8036/9202 anonim ***** válasza:

Klauu, nagyon szép a kislányod :))

Évi hogy vagytok Ádámmal?

Krisztikém, ha méred majd a hődet, én is kiváncsi leszek a görbédre :)Jól tudod a hőmérőzés szabályát :)hajrááá, én a ciklus.hu-n és a wunschkinder. net oldalon vezettem.

2014. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8037/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Pfuuu irszi orulok h.minden rendben vegul!Tenyleg ilyesztget az elet!Nekem is Meli jutott eszembe.Latod a Babad eros nagyon!-)<3

Koszonom Csajok!Patikus azt mondta h.18 db-ra kellene tornom a 3 mg-os folsavat h.kijojjon egy adag ugyh.suedem csak siman.Felbe torom a 3 mg-osat es reggel este beveszem az inozitol melle felet-felet.Ezt talaltam ki.Sokszorosa ugyh.csak jo igy.

Jaj megyunk ma haza Anyaekhoz azt se tudom hol all a fejem rohanasba vagyok a pakolassal...mindenkinek puszik!

Vica kuldj kepet a nagy pocidrol :)<3 olyan jo nezegetni :)Mar nem sokaig lathatjuk ;)

Koszi mindent rohanok puszi!!

2014. júl. 25. 07:54
 8038/9202 A kérdező kommentje:
Irszi nagy I bocs telo :)
2014. júl. 25. 07:56
 8039/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri hogy vagy??Lilla mizu??

Kriszti jó pihenést :)

Vica poci fotót :)en is kivancsi vok :)

I. Nagyon örülök :)))))) rendben lesz minden

Meli,Klau milyen az anyuka élet ???:))

Szilvi hogy vagytok??Elkezdtem adni a teát a picinek köménymaggal és kicsi ánizzsal...volt puki kaki 1 hetig most megint szinte semmi puki :(( állandóan erőlködik hajnalba es mar a homérővel is nehezen jon ki :(

Tegnap kaptuk a 2 hónapos oltást hat persze miert is ne estére 38,4 volt a hője :(( kapott kúpot de épp megnyugodott de nem aludt el csak nehezen :(( megpróbálok kepet felrakni :))

Puszi mindenkinek

Évi

2014. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8040/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

:)) 5470g 57cm :)) a kis hurka gyurkam :))

Évi

2014. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!