Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7991/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Lilla ha holnap se jön meg nem akarsz tesztelni? Mert a barnázás jó jel szokott lenni mensi napján úgy hogy nem jött még meg.

Lívi, szerintem a műtét miatt lehet ez hogy most ennyire fáj, lehet ez a normális? :)

Drukkolok mindenkinek! Mi jól vagyunk, teszek fel nektek 30 hetes pocakot, most csináltam. Hétfőn 5D kiváncsi leszek rá milyen :))))

[link]

2014. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7992/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szép a pocid Vica!

Amúgy én is pont arra gondoltam,olyan"egészséges" menstruációm van.Régen volt már ilyen.Csak fura,mert már elkezdtem a clostit és 5. nap vagyok ilyenkor már nem igazán van semmi most meg egy 24-es tampon csomag fogy el... :) Na majd kiderül!Livi

2014. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7993/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok! Vica nagyon szép a pocid!!!!!!!!!!!! Bakker; semennyit sem híztál?????????? Nagyon csini vagy! :-) Én egy kg-nál tartok; 10. hét :-/ Remélem ez nem azt jelenti hogy ... kb.12 kg-ot szeretnék hízni; amennyiben ez kívánság műsor...

Többiek: kitartás...... olvasgattam; olyan ügyesek vagytok! :-) Ezzel a szabi dologgal én is megszívtam; de a nyár az ilyen! Az én dokim sincs; majd 16-18. héten találkozunk :-) Az lesz a 2. genetika :-)

Végül is így olcsóbb is :-)

Vica majd írd le hogy milyen az D; én olvastam olyat hogy 5D-s tv-n nézhetitek 3D szemüveggel :-)

Ma voltam terhesgondozáson; hát olyan volt velem az sztk-s orvos; hogy oda sem megyek többet!!!!!!!!!!!!!!!!

Ügye voltam a sajátomnál 9 hetesen... Minek mentem el???? Miért mondta hogy a 12. hétig kell szedni a Merckformint? Badarság! Mi az hogy mi az Istenhegyire megyünk genetikaira??? Hát ezt ő is meg tudja csinálni!!!!!!!!!!!

minek mászkálok én össze -vissza orvosokhoz.........

Üdvözlöm a dr úr édesanyját :-P

Röhögcséltem magamban jókat; elmehet oda; ahol várják....

Háh! Mérges is lehetnék; de csak egy i..dióta. Miért megyek az Istenhegyibe?? Ő (nincs ilyen képesítése!!!!!!!!!!!!!) biztosan nem küldené a feleségét a legjobb helyre; hanem ő nézegetné a rocsó kis gépével........ Na jó! Persze.....

Jól vagyok; semmi tünetem az eddigieken kívül; nem üldöznek a kisrókák; semmi :-) De egész jól puffadok estére :-) Majdnem olyan vagyok este mint Vica!!! Komoly! Reggel semmi :-)

Puszi lányok; és nagyon drukkolok; hogy valaki jöjjön megint a jó hírrel! :-) I.

2014. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7994/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Lívi lapar után az első rendes menzesz nekem is erős volt, ne aggódj, nincs baj szerintem. Closty? Juj izgulhatunk.:)

Vicus egy gramm felesleg sincs rajtad, nagyon szép kismama vagy:) Bevallom eszembe jutott, hogy esetleg talán most sikerült, de délután jött a kijózanító piros valóság.:( Van hogy nagyon lazán és könnyen fogadom, de ma nem, valamiért ma nagyon rosszul viseltem és kiborultam:(, eltörött a mécses:(

Majd holnapra elvonulnak a felhők.

I!!! mikor kapunk pocakos fotót??

Puszi Mindenkinek lánykák

2014. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7995/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, drukkolok hétfőre, biztos nem is lesz semmi gond és a petevezetőd teljesen rendben lesz.

Livi, ugyan nekem sem volt még ilyen műtétem, de szerintem is sajnos normális, hogy másmilyen a vérzésed, hiszen azért megbolygattak belül.

Vica, nagyon szép kis pocid van! Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz hétfőn az 5d, várjuk majd a képeket Csabikáról! :)

I, jól csináltad, hogy nem húztad fel magad az sztk-s dokin, annyit sem érdemel. Nektek most fő a nyugalom :) Csinálj mindent úgy, ahogy Neked/Nektek a legjobb és tegyél magasról az sztk-s dokikra.

Lilla, nagyon nagyon sajnálom! :(((((( Én is azt hittem, hogy ez lesz a Te hónapod! De fel a fejjel, majd a nyaraláson összejön az a picúr.

Én reggel arra ébredtem mintha mensis görcseim lennének, aztán kimentem a mosdóba és semmi. Végül arra jutottam, hogy csinálok egy tesztet, mert olyan erőlködésnek éreztem, ami még mindig tart. Kenem a progi krémet, lehet az nem hagyja hogy megjöjjön, közben meg meg akarna. Na szóval előttem egy tesztet, ami full negatív lett. :( Szóval az én hónapom is itt ért véget, ma már nem is kentem, remélem 2 napon belül megjön így és nem keveredek meg a krém miatt. Sajnos meg sem lepődtem a negatív teszten, lassan el sem tudom képzelni, hogy egyszer majd pozitív lesz.

Szép hétvégét Lányok! Livi, Kriszti, Lilla, nem elkeseredni, ez lesz a mi hónapunk! ;)

Lia

2014. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7996/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vica tok szep a pocid egyre hatalmasodik:))es tenyleg nagyon jo az alakod a hizas nem ment rad sehova!:)
2014. júl. 12. 10:48
 7997/9202 A kérdező kommentje:

Livi bar csak igazad lenne!;) szeretem a boszikat!:))Sztem normalis h.most mashogy verzel mert belepiszkaltak a dolgokba!En meg alig vereztem 2 napig most...patyolat tiszta a tisztasagim....csak torleskor van pici barnas vmi...ez most ilyen mensi.

Lilla sajnalom nagyon mar kezdtem remenykedni h.kesik neked!!!:( hu de jo lett volna.

Engem megorjit az ejszakai pisilesem Vica ez a metformintol van?neked is volt?mar masodik ejszaka megyek ki 3!!!!-szor!Nagyon idegesito...Ma is mar mikor harmadszorr kellett kimennem hat majdnem felrugtam magam h.ez nem igaz ...tudjatok mikor tok jot alszik az ember es fel kell kelnie 3!!!-szor :/ :O mertormin az vizhajto ennyire Vica?Nem iszok tobbet mint szoktam amugy.

Irszikem olyan nagyon jo hogy babat varsz!!:))olyan jo plvasgatni vegre amiket irsz es tok jo h.vegul is nincs hanyingered meg hasonlo!:)

Nekem bezzeg van a bogyesztol :-P tegnap sutottem sutit diabetikus liszttel es edesitovel malnas kevertet hat attol is hanyigerem lett de csak az elejen aztan mar birtam enni belole.Fogytam 2 het alatt kb 3 kg-ot :) mindig itthon merekezek majd Anyaeknal :) csoda h.csak ennyit fogytam mikor enni meg n birok.De heti fel kg az egeszseges ugyh.ez a sok fosoka miatt lett tobb sztem.Marmint a fogyas merteke :) Meg tegnap is szaladnom kellett delutan 2*-is a wc-re es meg mindig nagyon faradt vagyok...mer nem extrem faradt hanem csak faradt meg almos.Majd csak megszokom lassan.Ha ok a petevezetom megrendelem az inofolic osszetevojet nem jut eszembe a neve :)

Irszikem tenyleg kerunk pocakfotot!!!:)))jaj de jo h.ilyet kerunk toled :))<3 Evi minden ok?Adamka jol erzi magat?Remelem jol vagytok!::)<3

2014. júl. 12. 11:07
 7998/9202 A kérdező kommentje:

Lia sajnalom a franya tesutet de pozi lesz egyszer csak hiddd el!;) meg lehet h.kesobb lesz pozi hiszen nem jott meg,nem?Hajra drukkolunk!;) Melikem ha olvasod ti hogy vagytok?Jo lenne ha meselnel valamit Fecokarol nekunk!:) <3

Mindenkinek puszi Csajok!Kellemes hetveget pihizzetek es rosszalkodjatok az Uratokkal :-D sokat!!!:))

2014. júl. 12. 11:12
 7999/9202 anonim ***** válasza:
28%

Sziasztok! Ezek a tesztek, és ezek a körülmények....... Nem értem, miért nem lehet egyszerűen mindenki pár hónapon belül kismama, aki vágyik rá?????

Sajnálom!

Kriszti, amikor nekem pozi lett a teszt, előtte voltak nekem is a papíron minden félék; egyik nap barna, aztán piros, majd 2 napig barna, majd semmi, majd rózsaszín... aztán ez szépen megszűnt; majd pár nap múlva pozitív lett a teszt! Azért nem hittem el, mert így szokott megjönni is szinte..............

Pocifotókat küldök; de gy sorozat kell, mert reggel semmi, délutánra egész nagy; estére meg orbitális méretű lesz a hasam :-) Aztán kezdődik előről :-) Jól vagyok; írok majd! ÉS küldöm a képeket! Puszika! I.

2014. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8000/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :))

Betöltöttük a 30. hetet :)) Irszikém 2 kg-nál tartok hízásba, 68,5-el kezdtem és 70.3 kg vagyok, és ez tuti mind a gyerek :)))) Ma megmértem a hasam körfogatát, 1 hónapja 99-100 cm volt, ma 103-104 cm :)))) Holnap 5D nagyon várom már. Apával holnap lehet megvesszük a kiságyat, már ideje szerű lassan :))) Este írok :)

Puszi mindenkinek!

2014. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!