Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7981/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Evikem bizony nem konnyu egy kisbabal!De hat olyan jo hogy van :)) a legrosszabb tenyleg az h.nem tidjak megmondani mi bajuk van :^
2014. júl. 8. 13:39
 7982/9202 A kérdező kommentje:

Jaj ha javitani akarok elkuldi.

Nekem reggel megjott. :/ igy ugrott a doki is :(

2014. júl. 8. 13:40
 7983/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém hiperszuper szépséges a manókád :))))) Már 9. hét?? azta, tényleg megy az idő.

Kriszti sajnálom hogy megjött :(

Vica

2014. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7984/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Krisztikém nagyon sajnálom,de meglásd a gyogyszer segiteni fog és pikk pakk ott lesz az a baba:)<3

Irszi!

Én annyira boldog vagyok hogy ott a babád:))))Drukkoltam mint még soha:)Igy fogok Krisztinek is:)

Évi!

A citromfű teát sokáig adtam Lilinek,mai napig van hogy adom neki,nyugtató hatású és gyógynövény,tehát nyugodtan adhatod neki,nekem a védőnő javasolta!Patikába kapsz,Naturland os termék...Olyan mint a fű:)

Kb 400 ft,ilyen barna papirzacsiba van,felforralod a vizet,kb 2 decit és raksz bele ugy egy két kiskanál ilyen füvet.Meg kevergeted és szűröd is le,raksz bele pici cukrot és ihatja is:)Nagyon jó citromos illata van:)De adni kell neki,nem elég ha cska egy napig adod neki,mert ugye nem fejti ki a hatását:)Izleni fog neki tuti!

A kaja miatt ne aggódj!Adj neki annyit amennyit kíván!Én is ugy csináltam Lilivel,megitta amit kellett,ha még nem nyugodott,csináltam neki még,ennyi:)

A hízással ne foglalkozz,ugyis te látod,hogy mi a helyzet...Nekem Lili 11 és fél kiló:)Igazi kis dömper,de nem látszik rajta...Ez van...Majd ha már mozog,akkor nem fog már ilyen rohamosan hízni!Lehet front érzékny a babád és azért sírdogál,nyugi....Nekem Lili is az,mikor front jön,éjjel tuti nem alszunk:)

Megszokás kérdése,mellesleg mikor éjjel nem alszik,akkor előre tudom hogy időváltozás lesz,jobb mint egy időjós:)Nehéz,tudom...

Na ennyi gyorsan,mert már jelzett a kisasszony:)Küldök friss képet a Lujziról!

Babásodjatok csajok,drukkolok mindenkinek:)

Szilvi

2014. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7985/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilike:)

[link]

2014. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7986/9202 A kérdező kommentje:

Jajjj de szep ez a nagylany Szilvi!egyre szebb!hogy csinalja? ;)) ugy meg dajkalna az ember!gyonyoru kislany!!!<3

Koszi a drukkot Szilvus.Hat majd csak lesz vmi.:(

Vica <3

2014. júl. 9. 15:12
 7987/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti, nagyon nagyon sajnálom, de reméljük az emelt mettel 1 hónap múlva pozit tesztelsz!!! Mikor mész dokihoz?

I, gyönyörű a kis picurkátok!!!

Évi, én sem foglalkoztam azzal, hogy mennyit hízott, minden gyereknek más az üteme. Az én fiam most 3 és fél éves, 18 kilo, viszont mellé 105 centi is, kicsit nagyobb mint a korosztálya :) De mivel súlyban is és magasságban is egyenlően nagyobb, így nem duci, mindenki 4-5 év körülinek gondolja.

Szilvi, Lilike gyönyörű, hamarosan seprűvel kergetheted az udvarlókat :)

Lilla, gyere a pozi teszttel, drukkolok Neked! Hogy vagy?

Nekem még mindig semmi, várok, van még pár napom. Tegnap megkaptam tesómtól a kecskerútát, ittam is egy teát, aztán egész nap szédültem, ma azt hiszem este iszom meg. :) Évi, neked megjött a progikrém mellett? Vagy ilyenkor hogy van, kell tesztelni és ha negatív, akkor abbahagyni? Tegnap már saját magamat is alig tudtam elviselni, olyan ingerült és feszült voltam, gondolom meg fog jönni, ma meg már a derekam is fáj, szóval jönnek a pms tünetek. Mikor belekezdtem a diétába és sportba, tudtam hogy kell hozzá idő, hogy a fél-1 év az teljesen optimális, de olyan jó lett volna ha én vagyok pont az akinek rögtön sikerül. :D

Lia

2014. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7988/9202 A kérdező kommentje:

Lia!Remeljuk hogy nem pms :)drukkolok!:)

Lilla Bozsikem mi van veled?irj vmit!hol tartasz?

Ja Lia hetfore tetettem at az idopontot :) meg jo h.volt ehy szabad hely szerencsem volt mert utana a doki szabita megy augusztusba lesz csak...nem szeretnek addig varni.Most majd jol megnezi h.nincs os viz a petevezetomben es en boldogan keszulok a babavarasra nem pedig a mutetre.Ugy legyen Amen :))

2014. júl. 10. 16:16
 7989/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
40%

Sziasztok Csajok!

Irszikém nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben a kis babátokkal :) Minden rendben is lesz!!:)

Krisztikém sajnálom, h megjött, tudom negatív volt a teszt, de akkor is. Menj orvoshoz hétfőn nagyon izgulok, reméljük vak lárma az h a petevezetőt ki kell venni. Az nem lehet. :( Lia drukkolok nagyon h ne jöjjön meg, de ha mégis, akkor ne aggódj a következő hónap a tied/miénk/:)

Nekem tegnap kellett volna jönni, tegnapelőtt már voltak is jelei nagyon pici barna foltok, az hittem reggelre jön de nem jött, és ma sem. Most miért kell ezt csinálni, ha a nyaralás ki lett számolva a következő ovulációra? Úgy látszik ez egy késős hónap, Krisztinek is mennyit késett.

Évi jól vagytok? Lívi mi újság? Vica?

Szilvi Lilikénk gyönyörű, és nagyon boldog névnapot neki! :) <3

Puszi Csajok Mindenkinek!

2014. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7990/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Krisztikém,én valahogy azt érzem hogy te következel a sorban,vigyázz boszi vagyok ilyen szempontból,szoktam dolgokat érezni,ami aztán többé-kevésbé bejön! :)

Az a bajom,hogy ma vagyok az ötödik napon,és tegnap is görcsöltem meg ma is kicsit és elég erős a vérzésem.Ez azért furcsa mert az ötödik napon nem is szokott már szinte meglenni,a másik meg az hogy görcsölni meg pláne nem szoktam.Aki tudja,ilyen műtét után ez előfordulhat?

Puszi Livi

2014. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!