Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8021/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :)

Minden oké szerencsére, kaptam gyógyszert a baktériumra Zinnat-ot, azt szedem most 2x1-et 10 napon át. Megvettük neki csütörtökön a kiságyat :)))

Irszikém, a Kárpát utca 9-be mentünk , Kleopátra házba. Maximálisan elégedettek voltunk, tündéri UH-os nő. Először ugye aludt a drágám, sötétített szobába voltunk, én is láttam őt közel a monitoron, apa meg nagy tv-n. Mindenét lemérte, próbáltuk ébresztgetni, mert bebújt a lepénybe :))Pontosan 30 percet voltunk bent, a vége előtt 5 perccel mutogatta a képeket 3D szemcsivel, hát fantasztikus mit ne mondjak. Aztán egy cd-re kiírt kb 20 képet, és ebből 2db-ot ki lehetett választani amit szinesbe kinyomtatnak, a többit cd-n kapod. Aztán megkaptam a dvd-t mellé kb 30 percnyi aláfestő zenével :) Rámásolták a cd-re azokat a képeket amelyeket 3D szemüveggel nézhetők, mivel nekünk ilyen tv-nk van otthon hát az valami csodálatos :)))

31. hét, holnap védőnő, szerdán a 3. teljes vérkép és vizelet, júl 31-én pedig vissza a nődokihoz 33. hét :)))

Itt egy kép a kiságyról, pelenkázót is megrendeltük. Budaörsön az Elefániba voltunk Kamaraerdei úton, iszonyat nagy bababolt a többihez képest :)


[link]


Most így néz ki a babasarok, de még a szekrény helyére megy a pelenkázó :)

[link]

2014. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8022/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, szívből gratulálok a kislányodhoz :)))))

Kicciri, sajnálom hogy így alakult, a dolgok nem hiába történnek úgy ahogy, kívánom hogy minél előbb talpra állj és megtaláld az igazit :)

Krisztikém , Lia, Lilla, Lívi továbbra is drukkolok! Évi remélem már alakulnak és jobb a helyzet Ádámka pocijával.


Vica

2014. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8023/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica hat gyonyoru a kisagy tok aranyos a gomban ulo mehecske rajta :)))ugyik vagytok!:) Hat nagy elmeny lehetett az ultrahang az biztos :) Szupi h.kaptal gyogyszert es ez is megoldodik :) megy minden mint a karikacsapas!:)Istenem most teszteltel pozit es mar lassan szulunk veled :)))<3

Puszi Mindenkinek!:)<3

2014. júl. 21. 07:22
 8024/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Buta kérdés. Csak velem szórakozik a kepfeltoltes.hu? ? próbálok képet feltenni de azt irja ki állandóan h.próbálja meg ujra... :/

nem tudtok segíteni h.mit csin vele?

2014. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8025/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nekem se jó néha Klau
2014. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8026/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Köszönöm lányok!
2014. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8027/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztol Csajok!Klau hat ez egy jo kerdes!:) nem tudom probald meg maskor...:/ nagyon varjuk mar a kepeket a kis Gyonyorusegedrol!!!:))Kepfeltoltes mukodj!:))

Kicciri <3

Na elkezdtem tegnap szedbi az inofoloicot :)

Lilla megint teged zaklatlak de az en gyogyszertari folsavamra az van irva h. 3 mg. Na???akkor szted abbol mennyit kell szedni 1 inofolic adagra vonatkozoan?Az inozitol porbol kb.1.5 dl vizbe tettem 4 legkisebb merokanalnyit (csapottat,mint mikor jol lehuzzak a fagyiskanalat a cukraszdaban).Remelem jol csinalom.Jo lenne normalisan szedni ha mar van.5 ezer valamennyibe kerult+ a merokanal keszlet.De te most nyaralsz ...remelem majd olvasod...:/ valamikor.Olyan sokmindent szedek mar :/ Remelem segit majd :)Nagy bizakodassal iszogatom :)semmi ize...szerencsere :)

Tegnap egesz nap hanyingerrel kuzdottem inkabb emelygessel.Metformin okozza tudjatok miota szedem gyakori latogato.De most pentek ota nem ment a hasam legalabb az nem kinoz.Mindig kivancsi voltam h.milyen az emelyges mikor terhes vki hat koszi inkabb nem akarom mert lehuz nagyon,rossz kedvem van tole es inkabb szaladnek el a vilagbol :) remelem olyan terhessegem lesz mint Irszinknek :)semmi hanyika :)

Puszi Mindenkinek!;)

Ja ma adjak at a terhessegi teszteket delutan meg rendeltem digitalis homerot is es merni fogom a homet is :)

Puszikak!:)

2014. júl. 22. 07:31
 8028/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti!

13.hétig volt hányingerem és émelygés:(

Tudom milyen rossz sajnos és az én kedvemet is lehuzta...oda se tudtam figyelni a babára és arra hogy végre sikerült!!

Én is 3mg-os folsavat szedtem Lili előtt!És napi kettőt szedtem belőle!Hogy az infocolit mellé mennyit kell azt nem tudom sajna....

Ha méred a hődet,és vezeted is,abban tudok segiteni:)

Kiértékelem neked szivesen,már nagyon menő vagyok abban,sztem doktorálhatnék is hőmérőzésből:D

De ugye tudod mennyi kritériuma van a hőmérőzésnek,mielőtt elkezded?

Szilvi

2014. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8029/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok


Asszem végre sikerült feltenni a képet a babómrol :)



[link]



[link]



Remélem látjátok majd:)Ő a mi kis drágánk :)

2014. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8030/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)Klau gyonyoru a Babad!:)) nagyon aranyos kislany :)<3 millio puszit kuldunk neki!;)Jo babazast neked!:)Tejcsivel hogy allsz?Remelem minden ok :)

Szilvus koszike elore is hat kellene majd vezetnem vhol a neten h.ne kelljen bepotyizni neked majd csak belinkelni (masoktol is ezt latom) :-)

Hat reggel ebredeskor kell es nem szabad elotte mozogni legalabb 6 orat kell aludni elotte es szajban,huvelyben vagy fenekben kell merni (en szajban tervezem :-D )

es kb.ennyi,nem?

Annyira nem bizom a digitalisban de olyan jo h.hamarabb mer mint a "higanyos" nem kell sokaig ott szenvedni vele.

Irj h valamit nem jol tudok :) koszike!

Hat nekem is 3 mg -os folsav van itthon azt szedem reggel este de sztem az sok az inozitol melle hat ugy latom mikrogrammba van megadva de a folsavon meg milligramm van atvaltottam hat 0.2 mg jott ki ...nem ertem az egeszet alig varom h.Lilla visszaterjen a nyaralasbol es megmondja a frankot :-D

Puszi Mindenkinek!<3

2014. júl. 23. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!