Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7811/9202 anonim ***** válasza:
57%

ÚÚÚÚÚristen de nagyon boldogságos híííír!!! Gratulálok tiszta szívemből, és pihenj amennyit csak bírsz, hogy megtapadjon rendesen!!!!!!

Puszi és ölellek és minden :))))

Vica

2014. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7812/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-))))))))))))))))))

Köszönöm! I. :-))))

2014. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7813/9202 anonim ***** válasza:
57%

Istenem I. Libabőrös lettem :)))) jajjjj itt éjszaka komolyan mondom rosszul leszek :))))))))) mondtam hogy vkinek átadom a pocakosságot :)) jujj de szupi hír :) lehet mar nem fogok tudni aludni :) na tessék :) szép fagyi baba milyen ügyes ;)))) vigyazz magatokra nagyon:) írj mindenképp :) Ohh de jo lenne most a blogodat olvasni ;)

Évi

2014. jún. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7814/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok Irsziiiiiiiiiiii:)

Ez csodálatos:)))

Nagyon drukkolok és sűrűbben irj:)

Krisztiiiii!

Te jössz:)))

Szilvi

2014. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7815/9202 A kérdező kommentje:

Irsziiiiiiiiii!!!:)))))jajjjj Istenem!!Hat gratulalok Kismama!!!:)))Vegre sikerult!!!Azt a mindenit neki olyan nagyon orulok!!!Milyen erzes??Szerelmed mit szolt???:))))

Irj ha van egy kis idod h.mit erzel fizikailag lelkileg!!:)))Annyira orulok nektek!!Mert mar te is tobbesszamba vagy!!:))Nagyon bolgog es egeszsegben gazdag varandossagot kivanok neked Draga Irszikenk!!Latod sikerult!!!Kismama vaaaaaagy!!!:)))Anyam!!Ettol jobb hirt igy reggelre :-)

Irj majd h.mi ujsag!:))Juj de jooo!!<3<3<3

Lillam mi a helyzet?Teszteltel vagy birod hosiesen?:)

Evi Adam jol lesz remeljuk nem lesz semmi baj!Stram kisfiu es gyonyoruuuu!:))

Vica meg mindenki koszi a drukkot sajna megjott tegnap delutan rendesen.Ugyh.kertem idopontot a maganlaborba pentekre.Az lesz a 4.nap.Csutin meg megyek az Sztk-ba levetetem az ingyeneseket.Ugyh.most vervetelezes van.

Irsziiiiiii :))))))<3

2014. jún. 4. 08:04
 7816/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

I! Gratulálok kismama, nagyon-nagyon örülök, hogy sikerült! Boldog babavárást! :) <3 Hihetetlen, hogy a kis erős fagyibaba sikerült és az előző picikék nem :) Ez egy csoda!! :)))vigyázz magadra!

Kriszti sajnálom tényleg....:( de majd most kiderül, ha van hiba a hormonokkal.

Évi mi az a sűrítő?

Én nem teszteltem ma sem, egy hős vagyok:)))

Holnap fogok 13.dpo-n. Mindig Szilvi jut eszembe, hogy neki akkor lett halvány tesztje, aztán ha negatív akkor meg Évi jut majd eszembe, hogy neki meg milyen későn mutatta Ádámot a teszt.:)

Szép napot kismamák és leendő kismamák!

2014. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7817/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla szoritok nagyon :)))

Ez a sűrítő kicsit grízessé teszi a tapszert es elvileg igy nehezebben is tud visszajönni..na de ennek ellenére ma is sikerült az orrán száján visszaküldeni :(( felek nagyon :(

Évi

2014. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7818/9202 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok

Én is régóta olvaslak Titeket kisebb nagyobb kihagyásokkal és nagyon jó látni, hogy ennyire összetartoztok és drukkoltok egymásnak!

I, tegnap mikor olvastam az örömhírt elhatároztam, hogy írok Nektek, mert el szeretném mondani, hogy én is nagyon drukkoltam Neked és minden nap vártam, hogy jelentkezzél! Nagyon nagyon gratulálok és boldog babavárást kívánok!!!

Lilla, Neked meg most drukkolok nagyon, remélem hamarosan pozit tesztelsz!

Kriszti, sajnálom, hogy megjött, de a vérvételből nagyon sok minden kiderülhet, nézess meg mindent, ha tudsz, mert sokszor ott van a hiba, amire nem is gondolnánk.

Kicciri, én is angliában élek és sajnos tudom milyen kint az egészségügy. De elvileg az első gyermekre várókat kivizsgálják, bár közel sem úgy, ahogy azt gondolnánk.

A kismamáknak nagy gratula és könnyű gyors szülést kívánok! :)

Akinek meg már megvan a babája, oda dupla puszit küldök!

Évi, az én fiam is bukós volt sajnos az első fél évben, a legeleje a legrosszabb. Amit megtehetsz, hogy mindig hason altatod, mert ha úgy bukik, akár éjjel is, akkor az ki tud folyni neki. Én megemeltem az ágy fej felőli részét is, de nekem semmit nem segített. Van egy jó tápszer, Beba HA/AR, kifejezetten refluxos babáknak, ez is sokkal sűrűbb mint egy sima tápszer, nekünk bevált, így is bukott, de nem napi százat, csak fele annyit, ami megváltás volt. Ne ijedj meg, ki fogja nőni, csak nektek most picit nehezebb és gondolom öltöztetheted őt is és magadat is, ha pont úgy jön vissza.

Nekem már van egy 3 és fél éves kisfiam, aki itthon született, mivel nem bíztunk az angol ellátásban, de ott élünk. Picit több mint másfél éve határoztuk el, hogy jöhet a tesó, mert akkor már lenne olyan korkülönbség, hogy segítség nélkül is bírnám. Sajnos azóta sem sikerült, kint folyton falakba ütközöm, mivel esetemben már másodlagos meddőségről beszélünk és még azt is megkaptam, hogy inkább örüljek annak az egynek aki van és majd jön ha akar. Nyilván örülök és nem is tudom mi lenne velem nélküle, de éreztem, hogy baj van és nem segítettek. Most pont itthon vagyunk a szüleimnél és magánban kivizsgáltattam magam, kiderült, hogy Ir-em van és pco-m, plusz magas a prolaktin és hashimotom is van ami miatt pajzsmirigy alulműködésem és még a d vitamin szintem is borzalmasan alacsony. Míg kint elintéztek annyival, hogy vékony vagyok és fiatal tuti nincs bajom. Most megpróbálok életmódot váltani és szedem a gyógyszereket és bízom benne, hogy egyszer nekem is sikerülni fog és újra átélhetem azt a csodát, amit egy kisbaba adhat.

Lia

2014. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7819/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Lia :) örülök hogy írtál :) nagyon aranyos vagy :) remelem tenyleg hamar kinövi :)

Nekem is PCO-m van ezért is lett Ádám nehezen de ha gondolod szívesen segítek bármibe :) szoritok nagyon hogy ujra aterezd a csodát :))

Puszi

I. Jelentkezz !!!!!!!:))))

Évi

2014. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7820/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága Lányok!!!


Itt vagyok megint :)


Pénteken már 4 hetes lesz a mi kis Fecusunk :)


Először is IRSZIKE, SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!! VÉGRE TE IS TERHES VAGY, LÁTOD ???? HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!


ÉVIKÉM, NEKED IS SZÍVBŐL GRATULÁLOK A CSODASZÉP KISFIADHOZ!!!!

Ugye, milyen szar a császár?????? :(


Klau, Vica gyönyörű kismamáink hogy vagytok?????? Remélem, élvezitek a kismamaság örömeit!!!


Mindenkinek továbbra is drukkolok, látjátok Ti is, hogy előbb-utóbb mindenkinek sikerül a baba!!!!


Krisztikém, fel a fejjel! Most már Te jössz!!!!!!!!!


Itt van néhány kép a Fecusról!



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!


Meli

2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!