Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7761/9202 anonim ***** válasza:
57%
Aha, és azt megkérdezhetem hogy te miért csak olvasol, miért nem írsz? Azt se tudjuk ki vagy, mi a te történeted :)
2014. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7762/9202 anonim ***** válasza:
6%
Mert nekem mar van gyerekem, nem is kicsi es nem volt gond a fogantatás sál, elsőre összejött, amikor terveztük. Ez nem annyira passzol ide..... De par hónapja felfedeztem ezt a kérdést es érdekelt, igy "itt ragadtam" olvasni. Örülök, hogy van akinek mar sikerült es szorítok a többinek, hogy nekik is sikerüljön. Röviden es tömören ennyi. N
2014. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7763/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az jó :) Hát én is remélem hogy itt hamarosan mindenki megtapasztalja milyen anyának lenni :))Rengeteget küzdünk, elkeseredünk, de aztán talpra állunk, csak így lehet :)

Vica

2014. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7764/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Ma úgy néz ki megyünk haza :)))))

Jók lettek Ádám laborjai :) este megindult a tejcsi is csak nehezen akar mar rakapni mert ugye üvegből könyebb :((

Na de hatha :) majd írok..

Éci

2014. máj. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7765/9202 A kérdező kommentje:

Szoasztok!Lilla koszi az infokat!:)Kiirom papirra.A helyet os meg az ertekeidet is ...velemenyt n tudok rola mondani ugye fogalmam sincs :/ jo vagy sem annyit tudpk tenni h osszehasonlitom majd.

Nagyon joooo hogy ilyen kis pozitiv vagy!!:)))Vegyel valamit a babadnak ugyis most jon!:)Drukkolok nagyon!Mikor tesztelsz?Hanyadik napon vagyunk?:))

Evikem orulok h.jol vagytok millio puszi a tronorokosnek :)a mi kis Ádámunknak :))

Kedves N!Koszonjuk h.olvasol minket es orulok h.ki tudtad ragadni a lenyeget a beszelgeteseinkbol :)) es persze az ertekes hozzaszolast is koszonjuk!:)))Gratulalok a gyermekeidhez!:)

Reszemrol mar sok sok eskuvon voltam...voltak nagyon illetlenul feloltozo emberek ...itt nem a feher,fekete vagy piros szint rahadnam ki hanem az extramini szoknyat olyan toppal amibol epp csak a mellbimbo nem latszik ki ...es meg sorolhatnam az ehhez hasonlokat...aztan rajottem aki menyasszony es gyonyoru feher ruhaban pompazik azt max azert zavarhatjak ilyen dolgok mert van egy kis onertekelesi zavara.Az elete legboldogabb napja (jo esetbe) es ha rendben van onnmagaval legyen barmilyen is es elfogadta magat ugy ahogy van akkor nem hisu h.zavarja ha meztelen...vagy geher ruhas...vagy fekete gyaszos ruhas...vagy piros ruhas nok mennek az eskuvojere.De ugye kevesen vagyink "rendben"magunkkal mindig szeretnenk nagyobb mellett vagy kisebb feneket...blablabla..sztem ez lehet a lelki hattere!

Vica sztem nagyon csini a ruhad es egyaltalan nem illetlen en orulnek ha ebben jonnel az eskuvomre!:))

Olyan szep Kismama vagy h.ugyis az a lenyeg!!Foleg nekunk akik amyak akarunk lenni!!

Sok puszi es vilagbeke mindenkinek!:)))

2014. máj. 28. 07:27
 7766/9202 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kerdezo!

Eddig azt hittem értelmes ember vagy, de látom, a sértegetés nagyon megy. Remelem majd a gyerekedet nem erre tanítod. Mellesleg a véleményemmel nem voltam egyedül. Azon kívül, aki a nevet vállalta mas is egyet értett velem, csak nyilván félve a hasonló reakcioktol nem nyilvános, hanem privát üzenetben reagált. Részemről befejeztem a hozzászólásokat, ne is fáraszt magad a válasszal.

2014. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7767/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt kislányok!

Évi örülök, hogy hazamehettek Ádámmal:) <3 Végre otthon, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet egyedül befeküdni, majd egy babával hazatérni, biztos nagyon izgalmas. :)

Dehát megtudjuk mi is:) Hát a teszt, nem is tudom... most azt mondom a 14. dpo-n szeretnék, de ahogy ismerem magam nem fogom kibírni, és 10. nap lesz belőle :D most vagyok inszem után 5 nappal.

I! Mi van veled nem írsz :( Ugye minden oké??

Kriszti és Te ? Most hol is tartasz?

Csajok nem akartam már a fehér ruhás kérdés mellett, vagy ellen állást foglalni, mert korábban leírtam a véleményemet, és persze másokét is tiszteletben tartom. Nem vagyunk egyformák, de ettől szép a világ, milyen unalmas lenne, ha mindenki ugyanolyan külsővel ugyanúgy gondolkodna. Szóval azért én szeretném megvédeni magam... A saját esküvőmön lesza..am, hogy ki miben van nem is néztem, a fehér ruhás fekete vastagtalpú csizmás lány inkább nevetséges volt, mint bosszantó:), és arra is a barátnőim, rokonaim hívták fel a figyelmem. Egyébként az én ruhám ekrü volt, és nem fehér, és persze nincsenek önértékelési zavaraim:):-D Engem sem érdekelt ki miben van, mert ők a családom, és a barátaim, és szeretem őket, volt bőven piros ruhás is. :) Viszont én nem mennék fehér ruhába, mert megoszlanak a vélemények (amint látjuk) és talán valakinek szemet szúr, és nem szeretnék feltűnést kelteni, vagy hogy kinézzenek a menyasszony rokonai.:) Az esküvős etikett ezt írja elő, az hogy betartjuk-e, már más kérdés. :)

Tegnap voltam egy új fodrásznál, jól elcseszte a hajam, na most vannak önértékelési zavaraim :-D

Vica a te ruhád rendben van, az ekrü, és nem úgy néz ki, mint egy menyasszonyi ruha. Azé a lányé olyan volt, biztos tudjátok melyik fajta, tele van vele a kínai piac mindenféle színben. Míderes felsőrész, és gumis derekú földig érő selyemnek kinéző szoknya. Az én Daalarna ruhámnak persze nyomába sem ért. :-D Nagyon szép leszel, az én esküvőmre is eljöhettél volna benne :-)

Na ennyit a fehér ruciról:))

Puszi Csajok, szép napot!

2014. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7768/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Kedves 71%-ban válaszoló,

Lehet hogy eltevedtel talán? Úgyanis aki itt a kérdést feltette anno egy iciripicirit sem sertegetos! Van ettől nagyobb problémánk is elhiheted!

2014. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7769/9202 anonim ***** válasza:
22%
egyre jobban nem szeretem a gyakorit.Sajnos a rosszindulat,a kötekedés itt mindennapos,és akkor jövök,hogy olvassam a jó híreiteket,és ide is beférkőzik a "negatív".Javaslatom lányok,hogy menjünk innen és kezdjünk egy új helyen egy új lapot,mert sajnos amint látjátok ezeket a dolgokat akárki olvashatja és nem biztos hogy akarom(legalább is én nem),épp elég negativ dolog van az életben.Ti a barátnőim vagytok,olyan dolgokat osztunk meg egymással amit nem mindenkivel,és nem véletlen hogy nem mindenkivel.71%-os válaszoló!Úgy volt hogy nem reagálok,mert nem vagyok hajlandó,de süt önből a rosszindulat .Senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mit,mikor,hogyan vesz fel,semmi köze hozzá hogy ki mit,hogyan csinál.Amiről itt mi tárgyalunk az nem a ruha színe,hanem komoly emberi sorsok,küzdelmek.De ez pont egy tipikus esete annak ha valaki lelkileg sekélyes és jót ugyan nem,de rosszat azt akármikor meg tudja jegyezni.Engem speciál nem érdekel hogy önnek van-e gyereke,avagy ki ön.Ide még kötözködni nem jött senki,nincs rá szükségünk!Ez egy pozitív csapat,jó emberekkel!Javaslom,hogy a további reakciókat ne fogadjuk,nincs értelme az önnel való kommunikációnak,ugyanis minket ez előbbre nem visz.Én mélyen magamba néznék...Drága lányok!Puszi Livi
2014. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7770/9202 anonim ***** válasza:
0%

Jaj lányok, értelmetlen az egész vita :)))

Nekem meg az tűnik jellemtelennek, hogy vagyunk itt mi, akik küzdünk nem is keveset, és jön egy "zugolvasó" és mit ragad ki ebből a 7000 hozzászólásos fórumból? Egy fehér ruhát, hogy mi illik mi nem illik. Hát kedves N , hidd el hogy itt nem ez a legnagyobb kérdés. Olvasgass szépen tovább csendben, ahogy eddig tetted :)Gondolod hogy azért mert itt osztod a jó tanácsod majd másik ruhába megyek? tévedtél...ráadásul akit érint a legjobban azzal meg van beszélve, lesznek ott kacifántosabb ruhába is :) Részemről lezártam a témát, amúgy se neked tettem ki a képet :-D

Éviii, nagyon szupi hogy indultok is haza, otthon hátha visszakap a cicire, ott nyugalom van, más körülmények. Vigyázzatok magatokra :)

Drága I! Remélem a kis fagyikád szépen beásta már magát a szobájába ahol 9 hónapot eltölt majd :)

Ki áll most tesztelés előtt, kinek kell drukkolni?

Vica

2014. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!