Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8271/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Lányok, olyan jó, hogy vagytok nekem (nekünk)!!:) <3

Kriszti méregesd csak szépen a hődet, ügyesen:) amúgy egyszer azt olvastam, hogy nem törvényszerű az 1-2 tizedes csökkenés ovu előtt, nem mindenkinél van.

Én sok görbét vezettem régebben, hogy megismerjem a saját működésemet, és egy alkalmat leszámítva mindig volt ovum, legalábbis görbe szerint vagy épp UH szerint, és nekem soha nem volt kimutatható csökkenésem, bár igaz hogy én nem hüvelyben, hanem nyelv alatt mértem mindig. Lehet úgy pontosabb lett volna.


Puszi Lánykák, babásodjatok!!!!


Holnap este írok, hogy mi lett ez eredmény, mert megint rohannom kell dolgozni vérvétel után :-d :-D

2014. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8272/9202 A kérdező kommentje:

OK Lilla varjuk a jo hireket holnap este!:)Igen?nem torvenyszeru a holeeses?...na latod ezt nem tudtam igazabol az egeszhez nem ertek :))csak ahogy probalom olvasgatni,nezegetni masok hogorbejet...hat meglatjuk.Petefestek szurka van ma elegge gyakran es a szeretkezes is picit fajt...szoval erzekenyebb "ott".Remelem tortenik ovulacio mert dominans tuszom lefogadom hogy van.Hat holnap leszek a 14.cnapon remelem lassan reped,kiszabadul es megtermekenyul es beagyazodik es szulok :))Ennyi!:))

Almodjatok szepeket!:)<3

2014. aug. 24. 21:39
 8273/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, hamarosan töltsd majd fel a görbécskéd a ciklusra. Egyébként tényleg nem törvényszerű a hőleesés, van akinek az alapról egyszer csak emelkedni kezd, de olyan is van hogy mielőtt leesne, picit feljebb megy és zutty le :)


Lilla, várunk a hírekkel. Volt egy kérdés itt a GYK-n, azt hittem te tetted ki, mert úgy írta hogy csütörtökön nem látott a doki semmit, hcg-re küldték és kedden megy vissza. Azt hittem egy pillanatra hogy te vagy. De ott semmit nem láttak a csajnak, 10 mm-es nyálkahártyát csak, még megnagyobbodott méhet se. Neked viszont van gyönyörű szabályos kis zsákocskád! Ami majd hatalmasra megnő meglátod. Én már barnázgattam mikor csökkent a hcg-m, ez is jó jel, hogy te nem.

Várunk!!!!

Vica

2014. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8274/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszonom Vicam!!Most nagyon orulok mert reggel a hom 36.1 lett!!Ketszer is megmertem mert nem akartam elhinni azt hittem rosszul mer :)Masodszorra direkt sokaig mertem tovabb joval mint szoktam hat annyi :))Tenyleg ugy van ahogy irtad 36.3 es 36.4 kozott mozgott idaig es tegnap lett 36.6(felment)es ma zutty le :))Hat ez tok jooo!:)Annyira erdekes!!!meg majd amennyire tartozkodtam tole annyira fogom szeretni merni a homet :))

Szilvus remelem olvasod!;))

Na most akkor kell hogy emelkedjen fel es akkor meg volt az ovum?Szerdan haza megyek Anyekhoz akkor be is potyogom a ciklus.hu-ra es belinkelem nektek!:)

En is olvastam a kerdest Vica ahogy szemezgettem hogorbik utan en is azt hittem Lilla irta ki de nem mert neki latszik a petezsak.:)De en is elolvastam :)

Annyira orulok a homnek!:)))

Lilla gyere majd varunk nagyon!:)Kismama vagy :))

2014. aug. 25. 06:46
 8275/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok!

Olvaslak ám titeket:)

Csak nem olyan egyszerű Lili mellett irni is:)

Lilla!

Drukkolok neked nagyon nagyon!De sztem ott van az a baba cska még picike:)

Nekem 4mm volt Lili mikor elöször mentem és nekem se mondta 100-ra hogy baba,csakhogy terhesség gyanú,ugy rendelt vissza 10 nap mulva és akkor már volt szivhang is:)

Szóval hajrá:)

Krisztikém,olvasom a hődet:)De nem tudnál kérni valakitől egy higanyos lázmérőt?Azzal lenne a legjobb mérni!!!!De ha felviszed a ciklusra,akkor ott jobban átlátom,mert igy nehéz:)

Amugy ovu előtt leesik és utána 1-2 nap mulva hirtelen felugrik,aztán ujra beáll,de ovu után már magasabbra megy mint az alaphő!Az a jó ha olyan magasan is marad,mert ha hirtelen leesik akkor van a mensi,de igy látatlanba nem tudok mit mondnai:)Drukkolok,most már neked kell jönnöd:)

Irok még majd,cska megint elkezdődött a nap és Lili már igen mozgékony megint:)

Puszi csajok!

Babásodjatok és szüljetek:)

Szilvi

2014. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8276/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, szerintem ha már digitálissal kezdted ne válts higanyosra, én is azzal mértem mindig. Amúgy hajrá apára fel, és igen jól írta Szilvi, most emelkedni fog, az is lehet hogy még csak vissza alaphőre és következő nap alaphő felett kell lenni legalább 3 tizeddel és onnan a ciklus végéig fent maradni, alaphő alá ne essen, és holnap meg holnap után is sex sex :))))

Vica

2014. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8277/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Csajok igy lesz szex szex :) mint mindig :))de szerdan mar nem leszek Pesten :/ hat azert bizzunk benne h.sikerul addig.Szurkal rendesen a petefeszkem.Szilvus ugy orulok h.irtal Lilikenk biztis nagyon huncut elhiszem h.neha levegot venni sincs idod :))de jo neked :) <3

Higanyosom van amugy csak azt nem akarom a szamba rakni...ezert vettem a digitalisat...most mar azzal merem vegig.Remelem ez is jo lesz igy eddig tok jol mer vegul is:) ma egesz nap szarnyalok mert leesett a hom!Az elet apro oromei :))de ez nekem igenis nagy dolog ugyhogy vigyorgok egesz nap :))Koszonom a jo tanacsokat es az instrukciokat!!<3

Szilvus Lilikenek is sok puszika!!<3<3<3egy kepnek mindig orulunk ha majd lesz idod/kedved varjuk :)♡

Puszi Csajok en orulok tovabb a homnek :-D :-):-*

2014. aug. 25. 10:43
 8278/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, alig várom a további napok hőit, itt kezd izgalmas lenni, ahogy megemelkedik félidőnél, hajrá!

Lilla, várunk nagyon a hírekkel, küldjük a pozi energiákat az egyre nagyobb picikédnek és Neked :)

Vica, nektek mikor lesz vizsgálat, nst, uh? Ilyenkor a végén már sűrűsödik a program, figyelnek már mindent.

Livi, Veled mizujs?

Én túl vagyok a peteérésen, már ha volt egyáltalán, szerintem vasárnap hajnalban volt, szóval szeptember 07-re nem várom. Nem kezdtem el kenni a progikrémet, így valószínű megint sokat fogok barnázni, de mivel lesz pénteken a progi vérvételem, így nem akarok kamu eredményt kapni, kíváncsi vagyok a szervezetem mennyit termel magától, remélem jó sokat :)

Holnap oviba megyünk! :) Ez lesz a második ott maradós nap, még próbanap, 5 órát ott lesz, remélem jó lesz minden. Aztán szerdán jönnek ki családlátogatásra az óvónénik, meg nekünk van óvóbácsink is :) Jövő hétfőtől pedig már élesben minden nap menni fog napi 5 órára. :)

Lia

2014. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8279/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Lilla izgulok érted már nagyon.Én szedem a port rendületlenül.10.dpo-n vagyok,tegnap volt valami barna a bugyimon...ki tudja mi,nekem nem szokott.De most nem dumálok be semmit :)Meg a Vicáért izgulok,hogy mikor jön a Csabika.Lia,Kriszti huzzunk bele.Én már a hőmet nem mérem rég,engem nagyon feszélyez,de nagyon.Puszi lányok.Livi

2014. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8280/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lanyok :) Evi vagyok :)

Ne haragudjatok de ezek a hetek iszonyat gyorsan teltek és most is kutyafuttába olvaslak titeket...

Ha jól tudom Kriszti te mered a hődet :) nagyon szep es szurkolok :))

Lilla ha jól tudom ma lett meg az eredmény..jónak kell lennie!!!!Fyere a jo hírekkel

Mi jól vagyunk vagyis Ádám szenved a fogával nekem pedig rossz a cukrom :(( vissza kel menjek es hatha kapok Merkformint...

Babásodjatok lanyok :))) sok sok puszi

2014. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!