Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8321/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi :))) gyönyörű pocakod van :))) en fiúra tippeltem de most ahogy látom szep kerek :)) lehet mégse :) ma majd meglátjuk :))

En is itt vok olvasok de elveszítettem a fonalat...

Cukrod hogy van???

Évi

2014. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8322/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti,izgulok a hőd miatt.De eddig szuper.Évi a kisfiad gyönyörű,szét zabálnám :))))Irszi,szerintem lány,a lányok nagy harcosok és ő egy kis harcos!nagyon csini vagy :)Lia,mi újság veled?Teszteltem,ma is negatív,többet nem tesztelek,ez a hónap kuka.Na a jövő hónapra még megvan a closti tüszőrepi receptem,megcsináljuk aztán lesz ami lesz.Meg elbeszélgetek a dokimmal hogy nem azért fizetem,hogy ne segítsen a kéréseimbe.Ha nem küld el cukorterhelésre akkor baj lesz.Csak azért mert magánban pont az a klinika csinálja ahova járok hozzá.Amúgy a Kaáli nem csinálja,hívtam őket.De igazából nem is akarok fizetni érte.Amit lehet tb alapon akarok csináltatni.Kész.Puszi lányok Livi
2014. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8323/9202 A kérdező kommentje:

Na Livi tok orulok igazad van!!Vegre a sarkadra alltal!:)Ez az!:)Nekem azt mondta az endodoki h.maganba kell csinaltatni...a Soten is fizetos a Tomobe...

Ja lilla te fizettel a hcv vizsgalatert?

Kozbe meg annyi embertol hallom h.nekik ugyan nem kellett erte fizetni tb alapon megcsinaltak.De lehet h.csak a terheseknek???nem tudom...nalunk az Orson tuti nem csinalnak ilyet a szakrendelobe mert azt mar megkerdeztem.De lehet hogy mashol igen.Meg fogom erdeklodni en is.Az endodokim nekem azt mondta tudjatok arra a myco,urea meg mittomen mire hogy 9000Ft.Az Orson meg lezavartak ingyen!Szoval erdeklodni kell...hat nem vagyok csoro de a butasag a halalom marpedig a feleleges penzkidobast annak tartom.

Irszikem orullk h.jol vagy alomkoron kivul!:)Oszd meg velunk hogy miket erzel hiszen annyira vartuk hogy babas legyel!:)

Evikem puszi nektek!;)

Jaaaa es kerek szepen ho felfele fujast mindenkitol!:)))Olyan jo amikor irjatok hogy babasodjunk :)<3koszonet erte!Irszi mar csak 3-an vagyunk jelenleg :) De ha csatlakozik valaki termeszetesen szivesen fogadjuk :) Livi,Lia es en:)

2014. aug. 28. 14:06
 8324/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem ide tartozik, de grat, ez a legtobb valaszt kapott kerdes a GYK-n! :)))
2014. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8325/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, reméljük elindul felfelé a hőd, az is lehet hogy most van ovud, ha érzed a szurkálást. Fújjuk fel azt a hőt, írd meg holnap reggel is mindenképpen.

Livi, várd ki a nem vártat, majd akkor mutatja a pozit :) A cukorterhelés nem olyan költséges dolog és sajnos államilag nem igazán szeretnek inzulint nézni cukor mellé, valamint szerintük jó a 2 pontos terhelés is, pedig elsőnek 3 kell, vagy aki vékony annak elsőre jó az 5 pontos, mert nekünk máskor van cukor és inzulincsúcsunk, na 5 pontosat meg tuti nem csinálnak sehol, csak maszekban. Legközelebb már nekem is elég lesz 3szor szúratni magam. A 3 pontos 6000 körül van, az 5 pontos 10000 körül. És mivel ez egy nagyon nagy sokk a szervezetnek, ezért nem ajánlott fél éven belül ismételni, vagyis ha az államiban nem néznek mindent, vagy kihagynak fontos dolgokat, akkor fél évig várhatsz megint, mire a végére jársz, én ezt nem akartam kockáztatni.

Lilla, holnap mikor mész a dokihoz? Hozz ám képet :) Várjuk a beszámolót

Vica, nagyon szépek a bodyk és a rugi is, nagyon aranyos a férjedtől, hogy ilyeneket vesz. :) Jövő vasárnapra nem várom, remélem végre nem is jön. Ez a 24-dik sikertelen ciklusom :( Vagyis egyelőre csak 23, mert ez a 24-dik végre sikerülni fog! :))))

Irszi, csudaszép kis pocid van már. Érzed már mocorogni? Első terhességet olyan 16-20 hetes lehet érezni :) Én továbbra is kislányra tippelek :) Majd ha van már kedvenc nevetek, akkor írd meg, olyan jó ilyenekről olvasni.

Évike, hogy álltok a fogacskákkal? Általában az elsők viselik meg ezeket a piciket a legjobban, reméljük Ádika is gyorsan túl lesz rajta.

Már csak 3-an vagyunk csajok, babásodjunk! :)

Lia

2014. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8326/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon aranyosak vagytok :) Ádi szegeny szenved a foga mistt de nagyon :(( most az oltást is megkapta 3. Naoja és ilyenkor csak sír és sír :((( próbáltam mar mindent..most a homeos fogzós bogyó elfogyott :(( de megyek venni csak most örülök hogy legalabb rajtam elaludt :)) a szemével is kinlodunk..2 hetig jó volt ma megint valadekot :(( lehet jobb lenne ha szemész látna :((

Menjen felfele az a hő ;)))

Puszi csajok hajra :))

Évi

2014. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8327/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia, akkor nagyon drukkolok hogy sikeres ciklusod legyen :))))

Krisztikém fúúúúújom fúúújom, má lilul a fejem, de fújom neked Csabikámmal együtt :))))


BABÁSODJATOK!!!! Lia, Lívi Krisztike!!

2014. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8328/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem, még semmi mocorgás, vagyis néha van csiki; meg buborékok, de ez még nagyon csalóka.

Szólok természetesen ha érzem :-)

A cukorterhelést kiírhatja házidoki; de ő csak az. Érdemes inzulint is nézni; az a nődoki vagy a diabetológia - gondolom endoki is- írja ki; de akkor egy helyen kell íratni a kettőt. Így tb támogatott; nem kell hozzá terhesség.

Én maszekban csináltattam az elsőt, az 10.000Ft volt; a többi már tb-re ment.

Puszi kislányok! Irszi

2014. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8329/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kértem itt tippelést a pocim alapján (olyan izgi!!!!!) akit érdekel: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Irszi

2014. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8330/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mekem doktornő azt mondta terhesseg alatt az inzulint nincs értelme nézni mert egy átlagos kismamának is 3szor többet termel a szervezete mint előtte..na Ádi vegre elaludt :) szep estet ;)) küldöm a kismanókat hogy adjanak a babasodni vágyóknak sok sok puszit es sikerüljön vegre mindenkinek :)

Évi

2014. aug. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!