Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8371/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi sajnálom :( de tudod a masodik honap a nyerő :))

Vica ha elfogadasz egy jó tanácsot a forgót inkabb belülre rakjatok mert amikor teszed be a kicsit útba lesz..remelem nem haragszol jogy ezt megírtam:) nagyon szep lett a szoba :) mostmár várjuk hogy Csabika elfoglalja :)))

Irszi, ugye milyen jó érzés :)) na várj kb 10 hetet :)) akkor mar lehet jajgatsz is majd mknt én :) Ádi kint is mikor teszem tisztába a hasamra rakja a lábait és nyomkod :)) közbe nevet :)))))

Ma voltunk a szemészeten a konnycsatorna lezáródás miatt..újabb szemcseppet kaptunk es maszirozni kell...ha 5-6 honapos koráig nem javul akkor átmossák ha akkor sem akkor szondával lyukasztják ki :(( remelem megússzuk ezt a részt :(

Lilla :) igen van akinek hamar kijön a foga :) de ahogy elkezdenek felfele indulni az allkapocsbol na az faj vagy viszket..igaz senki se tudja pontosan...jól vagytok??Vmi tünet??

Apa hogy érzi magát??

Lia mizu???

Kriszti remelem jól vagy :)

Csajok szoritok ezerrel...többi anyuka???Szilvi hogy vagytok????

Sok sok puszi

Ádi es évi :)

2014. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8372/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, nagyon sajnálom :(((((

Évi, nekem is átszúrták tűvel a könnycsatornámat mikor nagyon picike voltam, anyum azt mondta csak egy pillanat volt az egész, de utána belilult, viszont nem volt többet gond vele. Reméljük nálatok a cseppektől megoldódik a dolog. Gyógyítós puszit küldök Ádi szemére! :)

Irszi, ez fantasztikus, lehet rock-sztár lesz :)

Mi ma ovi után odakanyarodtunk a rendelőbe a progis eredményemért, bicóval voltunk, megálltunk az ajtóban, hogy kicsatoljam a gyereket, épp azzal bajlódtam, mikor kijött az asszisztens és bezárta ebédszünetre az ajtót, már nem engedett be, persze az ebédszünet az ebédszünet, de majd holnap iparkodunk, hogy 5 perccel hamarabb érjünk oda, ezen az egy napon semmi nem múlik. Még nem barnázok, de utálom, hogy folyton ezt nézem, hogy hétvégére nem várom és hogy biztosra veszem, hogy nem sikerült, hogy bármit csinálok is nem sikerül :(((( Most kicsit depis a hangulatom, pedig olyan jól éreztem magam ebben a ciklusban és most hogy közeledik a vége, ismét kibukok, ezt is utálom már. Na mindegy, októberben doki és kontroll, hátha ismét okosabb leszek, csak győzzem kivárni :(

Lia

2014. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8373/9202 A kérdező kommentje:

Nahat ezt nem hiszem el varom hogy mit irtok a haomre aztan latom h.hiaba irtam egy csomot reggel el se kuldte ...brrrrr na a hom 36.6 tegnap ma pedig 36.9 :)

Livi sajnalom h.megjott :/ de ugyis a masodik honap sikerul itt nekunk Inozitollal ;)

Evi Adamnak kuldok en is sok puszkot a kis konnycsatornajara!Remelem hamar meggyogyul!Irszikem nagyon aranyos vagy!!Mi is imadunk!Vegre visszatertel udvozlom a regi Irszikenket :)Eszmeletlen lehet a rugdosas :))Jaj milyen csodas erzes lehet!!!:)<3

Lia en se birnam ki :)vhogy megoldanam az ultrahangot mert ilyen kis kivancsi vagyok (ah inkabb tulagodanam masszivan es az nem tesz jot.)Lilla ha minden ok tenyleg semmi panasz akkor kibirod!:)

Lia remelem jo lesz az eredmenyed!Ird majd meg!;)

Lanyok koszonom szepen a hofelfujast mst vegre "normalisan" fujtatok a kutyafajat neki :)))) Remelem igy tenyleg meg volt az ovum.Igaz h.harom nappal kesobb volt ezek szerint mint az utolso egyuttletunk de hat bizom benne hogy a katonak kibirtak :/ ha nem akkor majd kovire :)

2014. szept. 2. 20:45
 8374/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!

Még egyben vagyunk :))) Mai CTG is jól sikerült, sőt túl aktív volt, a CTG tappancsok alól mindig arrébb ment :))) Megvolt az UH is utána, 2850 grammra saccolták a súlyát, csodálatos :)))

Évike, dehogy haragszom, már áttettük a másik oldalra, csak ideiglenesen volt ott. Sajnálom Ádika szemét, de reméljük minden oké lesz.

Lívi, sajnálom hogy megjött, de a következő sikeres lesz!

Lia, elhiszem hogy rossz a kedved, hétvégén kiderül, izgulok!

Irszikém és ez még csak a kezdet, Csabika már olyan mozgásokat csinál, mint egy tornász :)))) Felvettem kis kamerára, de ide sajna nem tudom megosztani.


Krisztikém a hőd gyönyörű, ha tudsz feldobsz egy görbét? Ma esetleg nem tudnátok még együtt lenni?

2014. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8375/9202 anonim válasza:
0%
Jézusom :D Elárulná valaki mégis mi folyik itt? :DD
2014. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8376/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vicam orulok h.jo lett a vizsgalat!:)Csabikank szepen gyarapszik!:)<3

Meg mindig nyaralok ugyhogy nem tudunk egyutt lenni mert a Parom tolem jo messze van :/ de ha ez a honap el is bukott akkor legalabb tudjuk h.volt tuszorepedes.Nem?A gorbe megosztasahoz nekem szamitogep kell most meg csak telon vagyok.Ha visszaerunk akkor meg nem lesz ra idom mert keszulok a lagzira tdod hat majd valamikor feldobom ide nektek mindenkepp!!;)

Nagyon jo a gyogyviz jo meleg isteni az se baj ha nem sut a napocska.Nagyon jol elvagyunk itt Anyaekkal :))Ahogy szoktunk,szeretetben :)

Kedves utolso hozzaszolo!Mi egy jo csapat vagyunk,osszetartunk,segitjuk egymast es masokat is a tapasztalatainkkal,azaltal hogy ez nyilvanos.Nekunk sokaig nem sikerult teherbe esni sajnos es ezert tarjuk egymasban a lelket:)

Na pusszantas Mindenkinek!<3

2014. szept. 3. 07:12
 8377/9202 A kérdező kommentje:
Ja!A mai hom 36.8 :)
2014. szept. 3. 07:37
 8378/9202 anonim ***** válasza:
57%
Krisztikém nagyon szép a hőd, tuti volt tüszőrepid :))) Drukkolok, mert élő példa vagyok, hogy 1-2 együttlétből is lehet baba, ha ő jönni akar :))))) Jó pancsikálást :))
2014. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8379/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Vica Csabika szépen növöget jaj de jó hamarosan láthatjuk:))

Évi puszi Ádámunk szemecskéjére:(( Reméljük csepp segít!:)

Krisztike tüszőrepi volt tuti!!!!!:) Pihizz sokat!

Lia várlak a progi eredménnyel!!!!

Lívi nagyon sajnálom, ne kenődj el kérlek szépen, kövi ciklusban tessék bízni!!

Irszikém édes vagy mi nagyon szeretünk:)))

CSajok én olyan fáradt vagyok állandóan....alig várom, hogy péntek legyen:) szédülgetek sokat, puffadok, mint a fene, de ennyi ha nem tudnám, hogy terhes vagyok, nem hinném h az vagyok.:D jaj de értelmes dolgokat írok:)

Puszi lánykák, futok mert szalad a lakás:)

BABÁSODJATOK!!!!!!!!!

2014. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8380/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%

Sziasztok, sajnos nem tudok visszaolvasni:( Remélem mindenki jól van és mindenki halad a babásodás felé :D

Jelentem mi megszülettünk 2014.08.22-én császárral. Baba és én is jól vagyunk :D Szülésélményt ha lehet nem írok hátha valakire még császár vár és nem akarom elrémiszteni ... :(

De még így is megérte :D

Ő Martin :

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!