Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8401/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok lanyok :)

Kicsit el vok keseredve :(( Ádi ugye most 15 hetes és már sok mindent csinálnia kell.. Éppen ezért jobban megfigyeltem és bajok vannak :(( pl a jobb kezével nem nyúl a játékáért és a kezünkbe is hatra feszíti magát szóval valószínű az izmai nagyon le vannak tapadva ;(((

A házi orvos azt mondta még 2 hete hogy csak lusta szerinte, na de mekem egyre valószínűbb hogy nem :( pl kismama oldalon irtak hogy ha piros a hónalja akkor az a kéz kötött és mikor felkelt meg is néztem es ugy van :(( szóval jovoheten beszelek a dokival es viszem gyógytornára hogy minél hamarabb segítsenek neki.

Nagyon el vok kenődve :(( néha úgy érzem kezdek depis lenni és sorok es sírok... Férjem válasza erre az volt ha hagyom magam akkor depis leszek ha nem akkor nem leszek.. Mondtam is neki jah koszi

Te nem tudod mik zajlanak bennem és mik történnek itthon es sok sok mindent... Ő emberek között van én ndm:((

Félre ne értsetek nem cserélnek en senkivel mert imádom a fiam csak néha nehéz :(( remdlem nem haragszik meg rám senki hogy ezt kiírtam magamból :((

Szep hétvégét mindenkinek

Évi

2014. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8402/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Draga Evi dehogy haragszunk!!Ezert vagyunk egymasnak hogy barmi van orom vagy banat itt legyunk egymasnak!A Ferjednek abbol a szempontbol igaza van hogy ha beleringatod magad a rossz erzesekbe tenyleg total depi leszel!Valahogy probalj meg pozitivan gondolkodni!!Elhiszem hogy nehez de ne hibaztasd a Ferjed,biztos hogy neki is rossz latni ha Adikanak rossz!Nem tudom mit lehet tenni de ha a gyogytorna van ilyenkor akkor hajra Evi!El kell vinni a Csoppseget orvoshoz,minden rendben lesz majd meglatod!Tidom hogy aggodsz na mar hogy a fenebe ne aggodnal!De gondolkozz ugy hogy a gyogytorna hipp-hopp segiteni fog es minden rendben lesz!!Meditalj,erezd at a boldogsagot minden nap minden percben hogy megadatott neked a Kisfiad es ott van veled es mennyit vartal ra es legy hálás nagyon hálás!!Hidd el hogy konnyebben veszel majd mindent!Ha feszult vagy es ideges es depis Adika is az lesz azt meg nem akarod ugye?Draga Evi kivanom hogy Adika jobban legyen es Te is!Rajtad mulik hogy te hogyan fogod fel!Probalj meg pozitivabb lenni!Tudom hogy nehez de mi itt vagyunk neked es akkor is szeretunk ha depis vagy!<3:-)

Remelem tudtam valamennyit segiteni neked!<3

Vicam nem tudom belinkelni a homet majd jovoheten valamelyik nap!Ma reggel 37.0 lett.Ja nem is a 10.dpon voltam tegnap hanem a 11.-en az az ma a 12.dpon tartok HA a nagy holeeset nezzuk.De HA a ciklus.hu szerintit nezzuk akkor meg a 9.-en vagyok ma asszem :)vagy a 8.-on mit tudom en :))

A lenyeg h.jol fent van ma hom :) remelem termelem rendesen azt a franya progit.:)Holnap meg se tudom merni ha hajnalba jovok haza nem lesz mervado gondolom.Fu en mar most faradt vagyok a lagzihoz...lehet keresek majd egy jo meleg asztalt ami ala bebujhatok este 9 orakor aludni :-D Fogalmam sincs hogy birom ki majd :-D Egesz heten aludtam mar 9-kor de azert mert a gyogyviz kihuzta az eromet es koran is keltem minden nap ...nagyon felek mi lesz velem ma szeretnem ha azt latna a baratnom (a menyasszony)hogy tancolok es fitt vagyok es jol erzem magam.Hat majd iszok ott vagy 600 kavet hatha segit mast nem tudok kitalalni.Most is keltem mar 7-kor,aludni nem birtam tovabb de minden porcikam olyan mintha olom lenne rajta es izomlazam is van a sok uszastol :))halalos :))Mar csak rohogok kinomba :) Szoritsatok hogy kibirjam :)

Mindenkit ölelek!;)

2014. szept. 6. 08:08
 8403/9202 anonim ***** válasza:
51%

Jó reggelt!

Évike, elhiszem hogy aggódsz, de barátnőmnek is így volt, hogy le voltak az izmok tapadva, rendszeres gyógytorna és most már minden oké. Sok babánál van így, nem ti vagytok az elsők. Tessék összekapni magad, Krisztinek tök igaza van, tudom hogy nehéz, de muszáj, Ádi se érezheti hogy gond van és hogy állandóan sírsz. Ide pedig bármikor írhatsz:)

Krisztikém, a lényeg hogy fent a hőd, tuti van progid!

Lilla nálad mi újság, voltál UH-on? Izgulok érted!

Mi tegnap este majdnem indultunk, 1 órán belül 4 jóslófájásom volt, de lezuhanyoztam és teljesen elvágták. Legalább holnap estig bírja ki :)))))

Puszi lányok! Krisztikém jó szórakozást!!!

Vica

2014. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8404/9202 anonim ***** válasza:
51%
Húú Vica! Tiszta izgis.Mihez hasonlít a jóslófájás?Lilla hol vagy? Livi
2014. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8405/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lívi olyan érzés mint mielőtt megjön, csak derékba is sugárzik, és bekeményedik a pocak, mint egy kő.

Elértem a 38. hetet, de mondtam neki hogy jövőhétig húzza ki odabent :))))

2014. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8406/9202 A kérdező kommentje:

Jajjj Vicaaaa :))de izgis ezek a joslo fajasok :))) Nagyon izgulok ertetek!<3Mar alig varom h.lassuk Csabikat!!:)<3

Lilla tenyleg hol vagy?Ne csinald olyan remiszto a hallgatasod!Remelem minden a legnagyobb rendben van!Hat koszi Vica sztem a menya tancig vhogy kibirom aztan mar hivom is a taxit majd :)de ki tudja meg mi lesz lehet hogy jol birom majd!Remelem :)

2014. szept. 6. 11:34
 8407/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
51%

Sziasztok Csajok!

Ne haragudjatok, de sokszor olyan fáradt vagyok meló után, hogy na...:-D Végre hétvége, most legalább van időm amíg fő a husi leves, Úgy megkívántam, hogy azonnal muszáj volt főzni:)

Jól vagyok köszönöm lánykák, és UH-n nem voltam, mert megbeszéltük, hogy csak jövő héten megyek:) Csütörtökön tervezem. :)Izgulok nagyon-nagyon, fáj a mellem, szédülök sokat, és álomkóros vagyok, semmi vérzés, hasfájás ilyesmi, érzem hogy minden rendben velünk.:) Már nyugodtabb vagyok.

Vica hamarosan meglesz Csabika, annyira jó, de azért hétfőig tényleg várjatok, addigra Gidai is lesz ugye? :)

Kriszti majd ott megjön a kedved ne félj, igyál kicsit ;)jó mulatást!!!!:-D

Évikém biztos nagyon nehéz lehet neked, de semmi baj nem lesz! Egyetértek a lányokkal nekünk sírdogálj és írj Ádámra csak a mosolyogj <3

Lívi ugye már jobban van a kis lelked?? Lia szerintem volt ovud jó ez a progi nagyon!!:)

Puszi minden kismaminak, anyukának és babásodó csajoknak!!:)

2014. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8408/9202 anonim ***** válasza:
51%
Lilla, örülök hogy minden oké, már megijedtem hogy valami van. Igen hétfőn már van Gidai, kedden CTG után megyek is hozzá, lehet maradunk, majd ő megmondja :))))
2014. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8409/9202 anonim ***** válasza:
51%

Évi, semmi baj nem lesz, eljáratok majd gyógytornára és Ádika izmai szupik lesznek. Ő nem érezheti meg hogy aggódsz, de ez teljesen normális! Mozduljatok ki többet, keress valami babaklubbot a közelben és addik is elterelődnek a gondolataid.

Vica, nekem anno a doki azt mondta akkor menjek ha 1 órán át 5 perces fájások vannak vagy ha elfolyik a víz. Én kivártam, jobb volt otthon lenni addig, csak a végére mentem be :)

Kriszti, szupi a hőd! Jó mulatást estére, jó társaságban repülni fog az idő :)

Livi, hogy vagy?

Én nem tudom mi van velem, holnapra nem várom és még nem jött meg és még csak nem is barnázok! Nagyon sok mindenen jár az agyam, pl. hogy ha a leghosszabb ciklusomat veszem akkor még van 4 napom szóval hamarosan úgy is elkezdek barnázni vagy hogy valami hormonpara miatt kimarad a mensi :( vagy hogy inkább végre helyreálltak a hormonok és életemben először úgy fog megjönni hogy előtte nem barnázok majd, csak úgy leszakad. És szinte gondolni sem merek arra hogy talán most sikerült. Annyira nem akarok csalódni, félek hogy megjön holnap vagy hétfőn és már most utálom :(

Lia

2014. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8410/9202 anonim ***** válasza:
51%
Lia, drukkolok, hogy ne jöjjön meg. Igen a legjobb lenne a legtovább kihúzni otthon, de mivel messze vagyunk a kórháztól 50 km, több mint egy óra, nekem a rendszeres 10-15 perceseknél mondta a szülésznő, hogy induljak el :) Izgalmas a vége :))
2014. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!