Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8431/9202 anonim ***** válasza:
51%
Drága Lia!!Csodálatos!Itt az újjabb inozitol baba! Csajok felpörögtek itt az események! Belehúzunk a Krisztivel!Lia,annyira örülök.Puszi mindenkinek! Livi
2014. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8432/9202 anonim ***** válasza:
51%
Kicciri!! Jó hogy itt vagy.Remélem mihamarabb megtalálid a boldogságot!!kivánom tiszta szívből,egy olyan férfi oldalán aki nagyon szeret,és akkor lesz kisbabád neked is! :) Puszi Livi
2014. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8433/9202 Kicciri ***** válasza:
51%
Szivbol Köszönöm!
2014. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8434/9202 anonim ***** válasza:
51%

Kicciri, dejó hogy jelentkeztél :) Én is ugyanazt kívánom neked amit Lívikénk!

Lívikém hajrá csodaszer!!! Mikor mész a vérvételre?

Vica

2014. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8435/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
51%

Drága lányok!

Lia kimondhatatlanul örülök neked!!!!!! Elsírtam amagam a teszted láttán, biztos mert nagyon érzékeny vagyok, és hát átérzem az örömöd, hisz csak 1 hónap van közöttünk:))))

Látjátok Csajok inozitol!!! És kecskeruta meg pempő és jön a csoda!! Aki metet szed annak kruta nem kell. Lia kend a krémet, Bromot szedni kell 12. hétig és az inozitolt is inni kell addig!!

happy vagyok nagyon!! :)

Krisztikém örülök, hogy kirugtál a hámból, addig mulass amíg lehet, mert az inozitol téged sem kímél majd!:) Várjuk a fotót nagyon..)

Irszikém kislányod holnap megmutatja magát ;-))) drukkolok

Lívi látod??? :-) Ti jöttök! Terhelésen nem voltál még? HA nem igyál kruta teát is azzal csak jót teszel nem ártasz:) Én is iszogattam.

Kicciri puszi neked is remélem hamar megtalálod életed párját!!:)

Meli ha van időd babás képet kérünk :)

Vica izgulsz már ?? Áhh hülyeséget kérdeztem :) biztos...<3

Puszi Csajok

Kriszti, Lívi babásodjatok!!!!

2014. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8436/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri, köszönöm, remélem hamarosan Te is olyan párra találsz, akivel közös babát vállaltok majd! Biztos a méhpempő is számított nálam :) Ebben a hónapban most már mindent bevetettem :D

Livi, nagyon köszi, most már tényleg Te jössz és Krisztike, tényleg segít az inzozitol és igyad csak a teát is, nekem is Lilla mondta!

Kriszti, szuper hogy jó volt az esküvő és bírtad 2-ig, az meg csúcs hogy Te kaptad el a csokrot! Remélem baba miatt tolódik az esküvő :))) Nem kérdés, hogy sikerülni fog hamarosan!

Lilla, annyira köszönöm! :) Nagyon aranyos vagy, nem akartalak megpityeregtetni :) Ma már én is sírtam egy csomót. Hihetetlenek vagyunk, akkor is sírunk ha nem sikerül, meg akkor is ha végre igen :) Felhívtam anyukámat nap közben meloban, rögtön elsírta magát ő is, na meg én is. :) Ez már csak ilyen nap nekem :) Most jön az a rész, hogy remélem minden rendben lesz! :) Mikor mész dokihoz Lilla? Szuper hogy majdnem egyidős kismamák vagyunk, következő hónapban meg csatlakozik hozzánk Kriszti és Livi is! :)

Lia

2014. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8437/9202 anonim ***** válasza:
Drága lányok!oké értettem por és tea :)))) Mostmár szót fogadok.Nem voltam még terhelésen mert annyi munkám van hogy időm nem volt utána menni.Ma jelzett a szervezetem hogy sok a görcs....vagy ez a front.Nagyon erős fejfájásom volt és a gyógyszerész ismerősöm megmérte a vérnyomásom.Köztudottan alacsony,de ma 140/85 volt,105 a pulzus...hu de szarul voltam ma,soha igy még nem.Na holnap veszek olyan teát.Csokollak benneteket kusmamáim és anyukáim és drága Krisztikém leendő kismama társam. :) Lányok,de remélem nem hagytok el minket???Bár eddig sem tettétek. :) Livi
2014. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8438/9202 A kérdező kommentje:

Huuu de nagy izgalmak vannak olyan joooo!!:)Kicciri orulok hogy jelentkeztel!;)Igen a mehpempo aldasos hatasu az biztos!!

Csajok en ugy orulok hogy ha ezt valakik olvassak akkor mennyit segit masoknak is!<3

Lia annyira szep teszted!!Gondolom megnezted ma mar egymillioszor :))Nezheted is mert gyonyoru!:)Akkor maganba majd menj mindenkepp hogy lathasd majd a Kincsedet :))

Annyi mindent akartam irni de en olyan boldog vagyok hogy mast nem is birok irni:))

Babasodunk Csajok!!:)

Igen Livi mar nagyon varom h.nekunk is meg legyen a varva vart csoda!;)

En holnap leszek a 10.dpon ha minden igaz...elfogy az inozitolom teljesen...rendelnem kell :)

A Csajok nem hagynak itt minket en tudom!Mert szeretjuk egymast es az nem elhagyos :))

Meg egy baba eljeeeeeen!!Lia <3

2014. szept. 8. 20:27
 8439/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt Csajok!:)Lia,Lilla hogy vagytok?:))<3

Vicam tukon ulok mi a helyzet?:)

Ma reggel 37.1-et mertem igaz kesobb mertem mint szoktam :/ az nem baj Csajok ha cikk-cakkos a lutealisom?egyik nap 36.7 masik nap 37 koruli?Le-fol megy.Csak azert kerdem hogy mire utal vagy ez igy OK -e?:)

Tegnap ota amugy szo szerint faj a mellem belul elesen az egyesz.Az inozitol biztps beinditott valamiket mert nem szokott nekem fajni abszolut n jellemzo.Clostit mikor regen szedtem akkor volt h.fajt egyszer nagyon a lutealisban de feszulgetes volt csak a jellemzobb.Ez a 10.dpo elvileg...

Mindenkit olelek!:)<3

2014. szept. 9. 08:24
 8440/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok! Én még mindig repülök a boldogságtól és persze sokszor csak úgy elsírom magam, mert el sem hiszem még mindig :) Tök jól vagyok, nagyon nem is szeretnék hányni :) Éjjel kétszer ki kellett mennem pisilni, nem jellemző rám, már most kezdődik :)

Ma beugrottam ovi után a dokihoz, hogy kérjek időpontot, hátha ki tudok könyörögni egy kis progit, de a dokim még 2 hétig szabin lesz, máshoz meg nem akarok menni. Elmondtam az asszisztensnek hogy sikerült a baba, ki kellett töltenem egy papírt és a védőnő majd hív, hogy egyeztessük az időpontokat. Azt mondta ma a nő, hogy az első találkozó a védőnővel olyan 8-10 hetesen van és akkor kapok időpontot uh-ra és vérvételre, szóval marad a maszek uh a szívhang hallgatásra. Azt hiszem megvárom a betöltött 7 hetet, juhhhhuuuuuu micsoda dolgokat írok, szent ég, hetek száma :))))))

Kriszti, ha tudsz csatolj egy görbét és akkor megkuksizzuk mennyire is hullámzik az a luteális.

Régebben írtad, hogy a met miatti rosszulléted miatt hanyagolod a mozgást, hogy állsz most vele? Ha szeretnéd tudok ajánlani egy nagyon szuperszónikus csajt, akire én tornáztam, van kismama tornája is, én lassan átevezek arra :) Több dvd-je van, én sokáig csak az elsőt csináltam, mert nagyon rég mozogtam már előtte és attól is sokat változtam. Nálam biztos számított a heti 4-5 edzés is, meg a szigorúan tartott diéta.

Livi, mindenképpen érdemes cukrot és inzulint nézetni, mert látod a legkisebb eltérés is sikertelenséghez vezet, mint nálam :( És nekem nem is kellett a met, elég volt az inzozitol és a kruta tea :)

Lillám, hogy vagytok?

Vica, tudsz netezni teloról? Írj ám, hogy ha indultok szülni, meg aztán utána is hogy mi volt. Minden reggel úgy jövök most már, hogy hátha van tőled bejegyzés, hogy Csabika megszületett :)

Képzeljétek, imádom az ovinkat, hihetetlenül jó választás volt!!! Ugyan Bendi a héten megmakacsolta magát és közölte, hogy az előző hét elég is volt neki, már nem akar ovodás lenni :) de azért minden hiszti nélkül elindul reggel, csak azért próbálkozik, hátha mégis maradhat. Na szóval, egyik nap alőző héten valami miatt szomorú volt a Bendi és nem tudták felvidítani, ezért van egy laptopjuk, ahol magyar mesét kerestek neki neten, hogy ne szomorkodjon :) Pénteken meg szólt az ovóbácsink, ő a mi kulcsemberünk, ő a leginkább felelős Bendiért és ha valami különleges óhajunk van, akkor azt neki kell mondanunk, hogy hozzunk magyar mondókákat zenéket CD-re kiírva, mert akkor majd hallgatják azokat is!!! 14-en vannak egy csoportban és mindenki más angol közülük, de csak azért hogy a Bendi ne érezze magát kivülállónak így mindenki magyar énekeket fog hallgatni, imádom őket :) Meg van egy kis tv-jük a falra szerelve és kérdeztem szoktak-e mesét nézni, igen, mert nekünk itthon megvan a Vuk angol szinkronnal. Nagyon örültek neki, hogy van egy magyar mesénk angolul, mert akkor azt sok részletben de mindenképpen megnézik majd :)))) Tegnap pedig kaptunk egy papírt, meg el is magyarázta az ovóbácsi ott, hogy ez az év a könyvek éve lesz az oviban, ami azt jelenti, hogy minden hétfőn hazahozunk egy könyvet, amit a gyerek kiválaszt és rákövetkező hétfőn kell visszavinni és azt kell otthon olvasnunk. Kaptunk mellé egy jegyzettömböt is, amibe jegyzetelni kell a könyvvel kapcsolatos dolgokat, plusz kaptunk egy másik füzetet, abban pedig a betűk helyes kiejtése van és hogy hogy kell utánozni játék segítségével, ábrákkal mindennel, mert hogy suliban is így tanítják őket. Ja és ez egy nagyon picike ovi, összesen 3 csoport van, egy amiben a nagyon picurkák vannak, egy a totyogóknak 2-3 évesek és egy az előiskolásoknak, mint Bendi is 3-5 évesek. Ők 14-en vannak és rájuk jut 3 ovisnéni, vagyis egy közülük bácsi és mindegyikük nagyon fiatal, tele energiával :) És tartozik az ovihoz egy állatfarm is, oda heti kétszer elsétálnak megnézni az állatokat. Tényleg imádom ezt az ovit :))))

Lia

2014. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!