Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8481/9202 anonim ***** válasza:
57%

NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! ;((((((((( Én is sírok Veled :((( Ezt el sem hiszem, fel sem fogom :(

Vicának igaza van, lesz másik babád hamarosan! Ez adjon erőt a mostani picurkád elengedésénél!

Tudd, hogy itt vagyunk Veled és nagyon átérezzük a fájdalmadat :((((

Lia

2014. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8482/9202 A kérdező kommentje:

Lillam igaza van Vicanak es Lianak!!Nagyon rossz most,DE tul leszunk rajta.Gondolj bele abba hogy ha nem volt szegenyke egezseges akkor meg jobb h.most mint kesobb ment volna el.Engem ez az egy "vigasztalna" azert irom.:'((

Nalunk is nagy csend lett tegnap este miutan mondtam a Paromnak :'(( Aterezzuk a fajdalmadat Lilla es kuldjuk neked apozitiv gondolatokat hogy minel hamarabb tul legyel rajta.Mert sajnos el kell engedned.Most mit fognak veled csinalni?Kell valamit csinalni?

Lesz Babad majd meglatod!!Vicanak is ott van Csabika!Irszinek is lett regebben pozi tesztje ugy orultunk szegenykenek meg elment majd meghasadt a szivunk.Meg Anyukamnak os csak vetelesei voltak de itt vagyok neki en aki imadja es biztos hogy nem adna oda 5 masikert.Nagyon nagyon sajnallak tenyleg az ember sokkot kap ilyenkor de fel kell ocsudni es menni tovabb!Nem engedjuk el a kezed!!!Szeretunk es lesz babad!Csak sorj nyugodtan tombold ki magad es naprol napra jobb lesz.Siras,duh,elkeseredettseg,elfogadas,hit,pozitiv gondolatok,hit,hit,hit es ujrakezdes!!!Ez fog tortenni es ha akarod veled leszunk mindvegig,ha ugy gondolod hogy nem irsz valameddig azt is teljesen megertjuk!!!De barmikor jossz mi egyutt erzunk es veled vagyunk!!!

<3

2014. szept. 12. 06:43
 8483/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kész vagyok, ledöbbentem :'(


Nagyon sajnálom kicsi Lilla :(


DE ahogy a többiek is írták, lesz még babád!!!!!!


Én is elengedtem az első lombikomat, pedig 10 napig még Velem voltak a kicsik, de sajnos állítólag nem lettek volna egészségesek.


És a második sikerült! Neked is sikerülni fog köv. hónapban a baba újra, és az Veled marad!!!!!!!!!!!!


meli

2014. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8484/9202 anonim ***** válasza:
57%
Én is írtam még tegnap Lillának,nagyon elrontotta a kedvemet,pedig azt a kis cipőcskét is azért vettem,mert az ő esete adott erőt.De nem fogom feladni,és Lilla sem,mert minden rendben lesz,csak egy kicsit ezt most meg kell gyászolni. :( Drága Lilla,igen itt vagyunk veled,neked. :( Livi
2014. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8485/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lillám, sokszor fent voltam éjjel és rólad gondolkoztam, hogy most nagyon igazságtalan volt Veled az élet, de tudom, hogy hamarosan lesz másik babád, akivel minden rendben lesz! Nem szabad feladni! Várjuk, hogy jelentkezz, de nagyon megértjük, ha ez még nem megy és időbe telik :(

Vica, hogy vagytok? Mi volt a mai ctg-n? Hazamehettél még, vagy bent fogtak? Hogy van Csabika?

Lia

2014. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8486/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ó :((( Lilla nagyon sajnálom :(( igazságtalanság :((( az élettől :((

Kérlek ne add fel,ido kell biztosan :(( bármi van írj nyugodtan

Nagyon elkenődtem :(((((

Irszi gyönyörű a kisfiad :)))) de jó hogy a mi táborunkat gyarapitod :))

Sajnos mi nem vagyunk vmi jol :(( hétfőre megfáztam utana a fülem bedugult :(( hallojarat gyulladásom van :(( közbe Ádi is megfazott de ő ügyesebben túllépet rajta :)) mar sokkal jobban van

Vigyázzatok magatokra

Puszi

Évi

2014. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8487/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, itt Vica!

Minden oké Csabikámmal, szép kis szivecskeritmusa van. Dokival nem találkoztam, de egy másik megnézte és azt mondta minden oké :)

Kedden lesz a következő, az szept 16. Kedvenc számom, a 16. Akkor esküdtünk, akkor volt az utolsó mensim dec 16, jan 16-án teszteltem pozit, úgyhogy lehet 16-án születik a kis szemünk fénye! Ha korábban, az se baj :)))

Jaj Lillám, vajon hogy érzed most magad? Nekem a lányok itt mindig erőt adtak és segítettek átlendíteni!

Puszilunk és szeretünk!!

2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8488/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Lányok,nagyon köszönöm nektek!!! <3 Örülök, hogy Ti vagytok és én is nagyon szeretlek titeket.

Borzasztóan érzem magam, de hát nektek nem kell részleteznem, mert sokan sok mindenen átmentetek már:(

Próbálom elfogadni és nem gondolni rá, mert azonnal elsírom magam. Ezért gondoltam azt, hogy amíg nincs ennek vége nem nagyon jövök, mert mindig csak sírás a vége.

Üres petezsák, korai magzat elhalás, és missed ab.

Csütörtökön este abbahagytam az Utro-t, de semmi még. Várom h elkezdődjön a vetélés, hétfőn felhívom az orvost, hogy mit is mondott pontosan, mert nem emlékszem, sokkot kaptam. Azt mondta ha elindul a vérzés, akkor kell az Ergan cseppet meginnom, és h kell majd abortusz valószínűleg.... káosz van a fejemben, nem tudom tényleg.

Egyfolytában azon gondolkodom, hogy én hibáztam-e? Valamit rosszul csináltam? Vagy tényleg génhiba? Sárgatest elégtelenség , mert esetleg kevés volt a 3*1 Utrogestan?

Szeretném felgyorsítani a folyamatot, hogy meginduljon a vérzés azt gondoltam ma este forró fürdőt veszek, iszok málnalevél teát stb. Szerintetek jó ötlet?

Vicus örülök hogy Csabikával minden rendben <3 Nagyon megérdemled, hogy szép erős babád szülessen. ÉS egyszer majd mi is megkapjuk:)

Ne haragudjatok, hogy nem nagyon követtem itt az eseményeket, de puszi mindenkinek és BABÁSODJATOK!<3

2014. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8489/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lilla, örülök, hogy írtál, sokat gondolok Rád. De hidd el napról napra jobb lesz és majd megnyugszik a kis lelked :( Elveszíteni egy picurkát akkor is végtelenül szörnyű, ha tényleg még csak picurka. :((( Nem hibáztál, Te mindent megtettél, valami most nem volt jó, de majd legközelebb minden rendben lesz.

Mindenképpen beszélj a dokival hétfőn, mert ha el is indul magától, akkor is ellenőrizni kell, hogy minden kiürül-e :( Olyan szörnyű ez az egész, annyira sajnálom, hogy át kell ezt élned! Kívánok sok sok erőt, hogy ezt végig tudd csinálni és meglásd hamarosan újra sikerülni fog!

Hatalmas ölelés

Lia

2014. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8490/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lillám! Nem csináltál te semmit se rosszul. Valószínű hogy ez a baba nem lett volna egészséges, hiszen nem fejlődött egyáltalán. Gyászold meg azért a picurkádat. Lehet hogy missed ab lesz belőle, attól függ, hogy magától be tud-e indulni. Nekem az 5 hetes beindult magától, és utána kontrollra kellett mennem hogy kitisztult-e. A 8 hetest már műteni kellett, de te még annyi nem voltál. Túl leszel ezen és meglátod hogy hamarosan újra terhes leszel, aki veled is marad!!!!

Vica

2014. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!