Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8491/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jah és még valami, a világ összes utroját beszedhetted volna, ha ez a baba nem fejlődik, az utro kevés hozzá.
2014. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8492/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Lillam remelem jobban vagy kicsiket es hat probald meg a furdot meg malnalevel teat hatha.Lehet mar meg os probaltad.Nalunk hetvegen sok minden volt.Anyanak a torta,ajandekok,meg volt meg meg melom boven.Fenykepet nekem most nem volt kedvem kuldeni de fogok megigertem.

Jaj Lilla csak meg ezen legyel tul mindel hamarabb a missed ab-on mert akkor utana tudsz teljesen koncentralni a kovetkezo peteeresedre.Voltak egy csomoan akik utana estek teherbe rogton!Biztos h.nem volt egeszseges szegenykem mert nem fejlodott igaza van Vicanak.Legkozelebb veled marad es neked is lesz szep nagy pocakod mint Vicanak!!Szeretunk Lilla irj barmi van.Remelem minel hamarabb tortenik valami,kitisztulsz es johet a baba ujra!!Draga Lilla!:'(

Vicam hogy vagytok Csabikaval?Sokat gondolok ratok hogy vajon mikor lesz valami:) De halisten Csabikanak nagyon jo odabent nem siet!:)

Nekem 36.4a hom,matol merem rendesen mert most 2 napot kihagytam.Nincs kedvem higanyossal merni jo az ugy ahogy volt.Olyan jo a szamba dugni mint egyeb testnyilasomba.:)

Hetvegen gyurut is kellett "valasztanom" hat volt egy amibe a Parommal beleszerettunk.El kellett kuldeni a keresztanyjanak emailbe.Ő ötvos es kuldott nekem egy nagy kakarikat amin van sok kis karika(szoval gyuru meretet meghatarozo eszkozt)es onnan tudja majd a meretet.Naszajandekba kapjuk tole az eljegyzesi es a karikagyuruket is :)ennek nagyon megorultem mert az egy csomo penz :) Hat akkora meglepi nem lesz a "lanykeres"de nem is 2 eve vagyunk egyutt :))Amugy a Parom mar fel ev utan meg akarta kerni a kezem Karacsonykor egy gyonyoru gyuruvel csak en mondtam neki h.ne (mert utalt ra)az nagyon korai nekem de mar banom hogy nem hagytam :))na mindegy :)

Sok puszi Mindenkinek!

Meg azt akartam hogy nekem a Hunor nev tetszik a felsoroltak kozul Irszikem!:))

Sok oleles a babasoknak es a MEG nem babasoknak is!:)

Livi intezd a terhelest irgumburgum!:)<3

Puszikak!

2014. szept. 15. 07:25
 8493/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!

Még egyben vagyunk, Csabikám nagyon jól érzi magát idebent, mi viszont már szeretnénk őt látni idekint :))))Olyan szép nagyokat mozog még, eszébe sincs kibújni. Se egy fájásom, semmi, se a nyákdugó nem távozott semmi jel:) Pedig már 39+2 vagyok. Na mindegy, holnap megint CTG és lesz UH is, jó lenne ha lenne vizsgálat is, és ha úgy megvizsgálna hogy rásegítene hogy beinduljon :)))))

Lillám hogy vagy?

Legfrissebb kismamink Lia, mi újság , tünetek?

Lívikém mikor mész arra a terhelésre?

Évike nálatok minden oké, Ádámmal is?

Irszikém nekem is a Hunor tetszik, bár a vezetéknevet nem tudom hogy melyik illik hozzá :)

2014. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8494/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, már nincs sok hátra és megölelhetitek Csabikát idekint is :) A fiúk amúgy sem kapkodják el a kibújást :)

Lilla, hogy vagy? Beindult a vetélés a hétvégén? Beszéltél a dokival? Hogyan tovább? Hogy van a kis lelked?

Irszi, nekem a Zétény a kedvencem, Bendinél nálunk is szóba került, de a két é és az ny miatt elvetettük, itt angliában nem tudnának mit kezdeni ezzel a névvel.

Köszi Vica, velem minden rendben, semmi tünetem, még csak álmos sem vagyok, fura. Ma csináltam egy 25-ös tesztet második pisiből, mert kicsit fura is ez, hogy semmi tünetem nincs, de a teszt vonal erősebb mint a kontroll, szóval a hcg nő szépen :) Bejelentkeztem uh-ra, még majdnem 3 hét van addig, de biztosra megyek, addigra már betöltjük a 8 hetet. Sajnos a hétvégénk nem volt túl jó, Bendi péntek este belázasodott és míg az elején egy vírusra gyanakodtam, ahelyett hogy jobb lett volna, vasárnapra sokkal rosszabb lett, már 4 óránként visszajött neki a láz és nagyon magasra szökött minden alkalommal és a fülét is elkezdte fájlalni, így vasárnap reggel elmentünk az ügyeletre, 2 órát vártunk úgy, hogy 3-an voltak előttünk, de nem volt orvos, aki dolgozott volna. Középfül gyulladás, kaptunk antibiotikumot, amitől már ma jobban van, egyre ritkábban van láz és a kedve is jó, utálom, ha beteg, utálom, hogy tehetetlen vagyok, ő meg olyan elesett :(

Lia

2014. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8495/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vicam nagyon orulok hogy Csabika jol van odabent:) kis Draga :))Jaj mar ugy varjuk ot!:)<3Irj h.mi volt a ctg-n es az ultrahangon :)

Lia szegeny kis Bendinek jobbulast kivanok!Fu de rossz lehet ilyenkor a szuloknek :/ csupa aggodas.De jobban lesz eros kisfiu.Jah meg az ovi ilyen sajnos.Anyukam huganak a gyerekei is mindent elkapnak amit csak lehet:/ Remeljuk hamar tul lesz rajta.Na meg van az idopont :))3 het remeljuk gyorsan elrepul es hallhatod a szivhangocskat :)<3Addog meg szeretgessetek a Paroddal a pocakodat hogy nagyon boldog kismano legyen a babatok :))Jaj de jo nektek!Ez olyan szeeeeep!Szep csalad,jon a masodik baba!:)Barcsak mar en is itt tartanek.De en ugy tudok neha felni hogy meg soha nem estem teherbe...kicsit aggaszto de talan mar sikerul majd.

A hom 36.6 lett ma reggel.

Merem tovabb ugyesen.

Sok puszi Mindenkinek!:)

2014. szept. 16. 07:23
 8496/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lilla!

Nagyon- nagyon sajnálom ami történt! :-( A szívem szakad meg értetek! Amikor nekem mondták a kórházban annó hogy nincs élő terhesség; de műteni sem kell mert 5 hetes sem volt még; majd a természet elrendezi, akkor mi még vagy 3 napig ragaszkodtunk egymáshoz............ Szörnyű volt; azt akartam hogy ömöljön a vérem végre; hogy legyek már túl rajta; és nem, és nem........... Aztán egyszer csak elindult; de sokkal- sokkal kevesebb volt; mint egy átlagos mensi. De szerencsére kitisztultam szépen.

Kívánom hogy nálad is kezdődjön el; könnyebb elengedni ha már fizikailag sem vagytok egymással.......

Lelkileg sokáig fog tartani; nekem vagy fél év volt; mire azt éreztem hogy tudok róla sírás nélkül beszélni. Persze van aki máshogy gyászolja meg; én nem gyújtottam gyertyát; lehet hogy akkor könnyebb lett volna; és hamarabb túl vagyok rajta.

Mindenképp rád kell hogy nézzenek, hogy teljesen kitisztult-e a méhed; ez nagyon fontos. Engem az vígasztalt; hogy valóban mondják, hogy sokszor már a következő ciklusban megfogan az új terhesség; mert a szervezet még emlékszik rá hogy terhes........

Hátha. Az Utrót írták is a lányok; ha az kevés, akkor barnázol egyrészt; másrészt viszont egy ne egészséges terhességet a világ összes Utrója sem tud megtartani; max. lassabban hal el (pár nappal). Te nem hibáztál semmit; bár tudom hogy ilyenkor mindenki magát hibáztatja.

De nem vagy hibás, hidd el. ÉS lesz kisbabád; ez is biztos! Veled vagyunk; és sírj csak, ki kell sírnod magad; hogy előre tudj nézni!


Lia; nekem sem volt semmi tünetem ha emlékszel. Most érzem hogy kismama vagyok; mert érzem őt mocorogni :-)

Én is csináltam a teszteket...... :-)

Akkor én szavazok is rögtön: kisfiú :-) Mert én Vele nem éreztem tüneteket :-) Az álmosságon és egy picit a melleimen kívül :-)


Kriszti, de jó hogy szervezkedtek!!!!!!!!!! Milyen lesz a gyűrű, mesélj!!!!!!!!!!!!! Jó hogy nem csak babák, hanem házasságok is lesznek itt :-)


Vicus, Csabika imád Téged belűről :-) Izgi lehet a vége; de jó lesz ha már mi is ott tartunk; bár végre azt hiszem kezdek eljutni oda; hogy tudom élvezni a terhességem; és szeretném is kiélvezni minden percét :-) Most vagyok félidős :-)

Vicuskám, gondolok rátok sokat! Majd kilő majd; csak figyeld :-) Abbamaradtak a jóslók is?


Meli, jó hogy itt vagy te is! Kérünk baba képet!!!!!!!!!!!!


A névválasztással kapcsolatban most épp a Bálintnál tartunk; most azt ízlelgetjük; de azt hiszem eddig ez tetszik a legjobban! Megnéztem; és nem legelöl van legalább a gyakori fiúnevek közt :-)

De szívesen veszem a véleményeteket :-) Bár én ezzel úgy vagyok; mindenki a maga számára legszebbet választja; szóval a lényeg hogy nekünk szülőknek tetsszen :-)

Puszi kislányok mindenkinek; és BABÁSODJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Irszi

2014. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8497/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla :,(. Sokat gondolok rád és imádkozok hogy túl legyél amin túl kell és minél hamarabb kismama legyél! Mert ez igy lesz hidd el :)

Kriszti de jó :))) muti majd képet a gyürüről :)

Vica vajon mizu veletek??

Lia nekem volt hanyinger a 6. Hettol 8. Végéig...alig tudtam enni :))

Kicciri,Livi ????hogy vagytok??

Szilvi,veletek mi újság??

Velünk az van hog Ádi még mindig takony póc :(( nekem pedig a hallojarat gyulladás miatt vissza kellett mennem :(( kaptam ujra csíkot a fülembe :(( na de remelem ezután fogok mar hallani :)) holnap is megyek cserére... Az epém is kinlodik :(( remelem nem lesz semmi baj..

Puszi es babásodjatok :)

Évi

2014. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8498/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok itt Vica :)) Még egybe vagyunk, Csabika jól érzi magát nagyon. UH nem volt, mert a dokinak a műtőbe kellett sietni, de ctg az volt, és csütörtökön újra kell menni, akkor lesz talán UH :)) Nagyon szép volt a ctg-je, ügyes fiú és jól van :)
2014. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8499/9202 anonim ***** válasza:
72%

Vica, nagyon örülök nektek! Nem írtad; hogy akkor teljesen megszűntek a jóslók????

Csabika biztosan ilyen kis ragaszkodó lesz idekinn is :-)

Szerintem simán kihúzod a kiírtig!

Lillám, hogy vagy? Sokat gondolok rád!!!!! Elkezdődött már valami? Ne izgulj ha nem; kell pár nap......

Évi, jobbulást nektek! Sokan betegek itt körülöttünk is; ezek a felső légúti dolgok kezdenek beindulni. Hiába; ez az idő........... A füledre tegyél valami meleget! Puszi!


Mi jól vagyunk; kis ficánkám itt rugizik épp :-) Irszi

2014. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8500/9202 anonim ***** válasza:
71%
Irszi, elmúltak a jóslók, minden :) Most új játéka van, a bordáimon mászkál :))))Reggel így kezdett, és a talpacskáját így kidugta és megtudtam neki simogatni, csikizni, mindig behúzta és kidugta a másik oldalon :))))Aztán meg a hólyagomon ugrált, na az nem volt kellemes :D Holnap megint ctg meg UH is lesz, szerintem holnap is hazajövünk :)))
2014. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!