Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8411/9202 anonim ***** válasza:
43%

Vica, ez tényleg izgalmas és így már érthető, hogy miért indultatok majdnem. Remelem Csabika kibír még pár napot :)

Köszi a drukkot, próbálok hinni benne hogy sikerült de fáj a derekam és mindjárt megjön érzésem is van szóval aggódom hogy holnap mi lesz. Ha hétfőig nem jön meg akkor akkor tesztelek addig meg várok és reménykedem!

Lilla, biztos minden rendben van és csütörtökön már hallani fogod a pici szívét! :)

Lia

2014. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8412/9202 anonim ***** válasza:
51%

Vica :)) de jó már tenyleg csak pár nap :)))

Kriszti, nagyon szép az a hő :)

Lilla,pihenj amennyit csak tudsz... En is igy voltam :)

Lia, szoritok hogy ne jöjjön meg :))

Livi,mizu??Jol vagy??

Lanyok,ti olyan aranyosak vagytok :) mar nincs rossz kedvem :)) kellett pár nap hogy elfogadjam ez van :( na de a torna biztos segíteni fog ;) jovoheten beszelek a gyerek orvossal es akkor írok nektek:) olyan jó hogy vagytok nekem :) sok sok puszit küldünk nektek Ádival :)

2014. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8413/9202 anonim ***** válasza:

Jaj Lányok, nem jött meg!!! :) És még mindig barnázás sincs! Nem is tudom mit gondoljak! Holnap akartam tesztelni, de beparáztam :( Félek a negatív teszttől, nagyon félek. Lehet megvárom a szerdát. Ma vagyok a 30-dik ciklusnapon, az eddigi leghosszabb ciklusom 32 napos volt, ha addig nem jön meg, akkor tesztelek, vagy nem tudom... Ma már ilyeneken is gondolkoztam, hogy tuti nem számoltam-e el a ciklust és nem csak jövő hét végére nem várom :) Meg hogy szerintem 2 hete vasárnap volt peteérés, legalábbis akkor hajnalban fájt nagyon a hasam, reggelre viszont már nem fájt egyáltalán. És rákövetkező pénteken voltam a progi vérvételen, ami 37,0 nmol/L lett. De ha csak szerdán lett volna pl. pé-m és nem előtte vasárnap, akkor gondolom pénteken nem lett volna ennyi a progi... Kattogok, bocs ha kicsit érthetetlen :)

Lia

2014. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8414/9202 anonim ***** válasza:

Liaaa, drukkolok hogy ne is jöjjön meg. Nem akarsz holnap reggel mérni hőt? :))

Nálam tegnap este volt egy keményedés, olyan igazi, összekapta a hasam és mint a kőszikla, de aztán elmúlt :)Csabikám mozog rendesen, de már nem olyan kirúgom a ház oldalát, fáj a csontom alul, mintha nekiütközne, és úgy érzem mintha lent nyomulna :) Anyum szerint lejjebb ment a pocakom, hát nem tudom, most már csak kihúzzuk jövőhétig :))))

2014. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8415/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Huh Vica holnap már jöhet Csabika!:))) Jaj de izgulok értetek!:)

Liaaa drukk nagyon ezerszer is!! :)

2014. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8416/9202 anonim ***** válasza:

Lia :)) ez nagyon jó hír :))) csak igy tovább :)

Vica :) mostmár tenyleg csak órák választanak el :) nemsokara téged is megölel a fiad :)))Ádi égésű nap aludt.. Most este is igy ejszaka nem tudom ki fog aludni... Hat biztos mi nem :(

Évi

2014. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8417/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Jaj Lilla de jo hogy jelentkeztel!!:)Orulok h.minden a legnagyobb rendben csak annyi hogy mormota uzemmodbam vagy :)Legyel is pihenj sokat!De tenyleg tessek megfogadni!:)Remelem a Parod rengeteget segit!:)

Lia annyira drukkolok hogy ne jojjon meg neked!!Szoritok!Irj hogy mi a helyzet!Ahh en os mondig kattogok ha nem vagyok biztos vmiben de hat ez termeszetes :)

Vicam izgulok Miattatatok!:))Egyre edesebb izgalom ez sokat gondolok Rad es Csabikankra!:)Veled vagyunk ne felejtsd el!:))

Evikem aludtatok valamit vegul?

Livi mikor mesz a terhelesre?

Irszikem??Mi a helyzet?:)

Emerencianak de jo mar babazik!:)<3<3<3

Jaj mo jol elvoltunk a lagziba :))Annyi vodkat meg sprt ittam hogy ihaj,egeszsegesen beittunk a Parommal:) de nem reszegre azert,minden Ok volt :)ejjel 2-kor jott ertunk a taxi,eeeeeeees elkaptam a menyasszonyi csokrot is :))El is terveztuk...na jo mar regota tervezzuk a Parommal h.jovore mi is csapunk olyen bulit :)Mar egy ideje nezegetem az arakat...tervezgetunk...de most teljesen fel lettunk spanolva eskuvo ugyileg :)Talan jobb is lesz ha erre (is)koncentralok nem csak a babara.De mar egyutt vagyunk jo 7 eve igazabol a baba a lenyeg :)De csak jovore kezdem szervezni,mert akkor ha megis teherbe esek nem kell nagy hassal bulizni :)Hat majd meglatjuk mit hoz a sors :)

Remelem babat!;)

Ma a hom a digitalissal 36.7 lett a higanyossal meg 36.9 pedig azt hittem reggelre leesik mert este nagyon szurkalt a mehem ugy gondoltam reggelre megjon.Egyszer mar mertem hot a lutealisban csak es akkor ugy volt leesett nagyon hirtelen es aznap meg is jott.Hat merem tovabb ugyibe.

Kepeket majd hetvegen fogok nektek kuldeni sztem amikor hazautazunk.Anyukamnak lesz a szulinapja penteken :))Emeletes (kor-es a tetejere kisebb sziv alaku) oroszkrem tortat tervezek sutni.Tudjatok en nagyon szeretek sutni :)Nagy tuzijattekkal,szam gyertyaval ahogy dukal!:))

Nagyon sok puszit kuldok mindenkinek Csajok!

:)<3<3<3

2014. szept. 8. 07:24
 8418/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lilla, szuper hogy jól vagy (és a tünetek is), minden rendben lesz! :-) Ügyi vagy hogy bírod még!!!!!!!!!!!!!

Lia, nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!! Kicsit én is mintha barnáztam volna. vagy nem? Már nem is emlékszem :-) De voltak enyhe mensis görcseim, az tuti :-)

Krisztike, örülök hogy jó volt a lagzi! De jó lenne ha nézegethetnék lagzis képeket!!!!!!!!!!!!! :-) Mi 19-en voltunk; és kb. 400.000-be került; csak a ruhához, a csokorhoz és a fotóshoz (+ album) ragaszkodtam. Egy vacsi volt, este 9-re otthon voltunk. Feljöttek barátaink még dumcsizni :-) Jó volt nagyon; és nem vertük magunkat kifizethetetlen költségekbe :-) Volt galamb röptetés, lufi posta. minden :-) Ennyiből is ki lehet hozni!

Vicus, nagyon izgulok értetek, olyan jó hogy már készülődik ki az a szépség!!!!!!!!!!!!!!!!!! Istenem, ez olyan izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veled leszünk a vajúdóban, és a szülőszobában is!!!!!!!!!!!!!

Évi, a gyógytorna tényleg fog segíteni!!!!!!!!!! Nekem 2 cm-rel volt rövidebb az egyik lábam amikor születtem, de a kitartó tornáztatásnak hála semmi nyoma nem maradt. Nem alakult ki rendesen a csípőizületi vápám :-) De mára minden ok :-) A kisbabák fantasztikusak :-) A depi meg teljesen normális; nekem is vannak néha nehezebb napjaim. Ki kell sírni magad ha jön, hogy aztán feltöltődve tudd folytatni tovább :-)

Voltam terhelésen, 7.74 lett a 2 órás cukrom (4.5 volt az éhgyomri...........). Tudom hogy te is szívtál vele, ez már diéta, ügye? Mire számítsak??????????????

Holnap megyünk uh-ra, drukkoljatok hogy megmutass a nemét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszi kislányok! Évike, várom a segítséged.... Köszi! Irszi

2014. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8419/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok, még egyben :)))

Irszikém diétára fognak fogni semmi másra, nem olyan vészes ez, de azért a diéta kell majd. Drukkolok a genetikára, de tuti minden jó lesz!

Lia ugye nem jött meg?

Krisztikém szép a hőd, várom a diagrammod :)))

Mi holnap megyünk megint ctg-re, arany bogaram most már jöhet, van doktor bácsi és szülésznéni is :D Csoda szótfogadó ez a gyerek :))

2014. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8420/9202 anonim ***** válasza:
51%

Köszönöm a drukkot lányok, íme a mai tesztem :

[link]

Nem volt egyszerű, alig aludtam éjjel és el is határoztam, hogy tesztelek, majdnem még hőt is mértem, de nem készítettem oda a hőmérőt este. Reggel aztán elkezdtem teszteket keresni, de csak ovulációs volt itthon. Szóval pohárba pisiltem, elvittem a gyereket oviba és elmentem a boltba, de a tesco szerű boltban nem volt terhesteszt, elfogyott nekik. Így bementem az ottani patikába, ahol csak a sima clearblue volt, ami pluszt mutat, de azt nem szeretem, nem vettem, majd kocsiba ültem, átmentem egy másik patikába, ami még zárva volt, nem vártam, mentem tovább, ahol meg nem tudtam megállni, mert minden parkoló tele volt és szabálytalankodni meg nem akartam. Na ez volt az a pont, hogy elkezdtem kételkedni abban, hogy teszteljek-e, ha már ennyire nem jön össze a tesztvásárlás. Inkább elmentem bevásárolni, mert az is esedékes volt és a megszokott kis boltommal szemben észrevettem egy újabb gyógyszertárat, gondoltam ha itt sem kapok, akkor ennyi, nem tesztelek, de volt nekik, vettem digitális clearblue-t is és ezt amit feltettem, ez 5IU/L érzékenységű, mind a kettő pozitív lett. Fél órán át bőgtem, majd felhívtam a férjem :))))))))

+ hónap diéta és sport, 3 hónap inozitol, 3 hónap méhpempő és az első hónap kecskerúta teás hónapom, valamint a 24-dik próbálkozós és fel sem fogom, hogy végre sikerült! Nagyon köszönöm Lányok a bíztatást, nagyon szeretlek Titeket!!!!

Lia

2014. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!