Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8381/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia, gyönyörű a babucid, gratulálok!!!


Vica

2014. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8382/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emeremcia :)) gyönyörű a fiad :))

Kriszti szép a hőd ;)

Lilla én is szédültem sokat:((

Irszi lesz ott foci meccs is :)))

Kis remelem jól vagy..

Vica, mikorra vagy kiírva???:)))

Puszi mindenkinek

Évi

2014. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8383/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia, szívből gratulálok Martin érkezéséhez, nagyon szép baba!

Lilla, mikor mész dokihoz?

Hogy van Livi?

Krisztikém, szupi a hőd, maradjon is szépen fent. :)

Én végre ma elhoztam a progi eredményem, 21-dik ciklusnapon, szerintem 5 dpo volt: 37,0 nmol/L

Lia

2014. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8384/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évike, szeptember 22 :) De már vannak jóslók. Enyhék de vannak, derekamig sugárzik. 1 hetet még ki kell bírnia odabent :)))))) Se doki, se szülésznő, persze megvan oldva a helyettes, de én őket szeretném :)))
2014. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8385/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lia, szerintem az jó eredmény :)
2014. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8386/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok Emerenciának!

Itt vagyok ám,nem tüntem el.Minden oké,csak nem szedem be a clostit meg az ovitrellt úgy döntöttem.Szedem a port,elmegyek vérvételre hogy kizárják az IR-t,de most szerintetek ha eddig nem sikerült a clostitól,akkor most mitől sikerülne.Lillámnak is akkor sikerült mikor abba hagyta ezeket.Reménykedem.Vica,már közel a cél.Lilla,hogy vagy??Irszi hogy vagy?Lia,nagyon jó a 37.Nekem 18 volt,2010-ben,na az annyira nagyon nem volt jó.Bár értékhatáron volt.Kriszti helyzet?Hőgörbe??Puszilok mindenkit. :)

Livi

2014. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8387/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia, Martin csodaszép, teljes szívemből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 Születés után is gyönyörű volt; de az utolsó kép............... :-) Elolvadok! Köszönjük hogy gondoltál ránk!!!!!!!!!!!

Várjuk a horrorr sztorit -én legalábbis nagyon... :-/ A lényeg hogy már ott van veletek!!!!!!!!!! :-) Ölelés neked!

Krisztke, én nem értek a hőhöz ; de ha azt mondják a lányok hogy szép repid volt; akkor hajrá!!!!!!!!!!!!!! Drukk -drukk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most már ti jöttök; ez egyre izgibb -tudom hogy idegtépő is; de itt tényleg szépen (LASSSSSSSSSSSSSSSSAN.................) babásodunk; úgyhogy most hármótok közül jön valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, sokat gondolok rátok; egy hétig tuti benn lesz még, nyugi :-)

Évike, hát már megint........... micsoda izgalmak! Remélem segít a krém!!!!!!!!!!

Én ma voltam vércucu terhelésen; izgatottan várom az eredményt............. izgulok; de valami cefetül!!!!!!!!!!!!!!

Kislányok, kitartás!!!!!!!!! Legfrissebb kismamink, hogy bírod a gyűrődést?

Erre nem is gondoltam hogy rocksztár is lehet a gyerek :-) De édi! :-) Irszi

2014. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8388/9202 Emerencia76 ***** válasza:
51%
I-kem tatabanyan szulsz?
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8389/9202 anonim ***** válasza:
51%

Irszi, Tatabányához tartozol? Én is ott szültem és csináltam végig a kórházban a terhesgondozást, volt szerencsém jó pár dokihoz, ugyan az már majdnem 4 éve volt, de ha valami érdekel, szívesen elmondom nálam hogy volt.

Lia

2014. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8390/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lívikém, tényleg jó, ha megnézeted az IR-t és ha netán az vagy, és kapsz rá bogyót, akkor sikerülni is fog!!!

Vica

2014. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!