Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8351/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

köszönöm Csajok!!!:-) <3 <3

Szerizlek titeket:))

2014. aug. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8352/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Bocs .nem irtam de keszules...pakolas...utazas...es mar itt ebredtem ma a szallodaban :))

Vica nagyon szep lett a kis szobaja Csabikadnak:))Orulok h.jol vagytok :)

Lilla nott a petezsod hurra!!:))Ennek nagyon orulok!Jol irta Irszike ilyenkor par nap,egy het is sokat szamit!Ha nem birod ki a ket hetet,menj el az Sztkba 1 het mulva hogy "faj a hasad" majd ott megnezik es lesz mar szivhang ;))megnyugszol.

A hom ...kepzeljetek meggyozodesem volt h.irtam nektek penteken de megse :)) Hat lement penteken egyet (tiszta ideg lettem,de gyorsan utana neztem azt irjak hogy ovu utan 2 nappal meg egyszer leeshet a ho,...ugyh.megnyugodtam.)szoval azota szombat es ma reggel 36.6 lett.Mehetne mar feljebb is.Fogalmam sincs mi van...

Csajok mindenkit puszilok sokszor!!Mar varom hogy csobbanjak ma is!;)Olyan jo itt a szuleimmel nagyon imadom oket!:)))

2014. aug. 31. 06:31
 8353/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ádi se sietet el a dolgot...verzes szerint 7.hetvolt ha jól enlekszema szivhangra...amugy 1 hetek kisebb volt mindig..

Évi

2014. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8354/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém fújom felfelé a hőd, viszont ha megint leesne, megvan a gond, nem reped meg a tüsződ, hiába érik meg, nem tud megrepedni. De ez most ebből a ciklusból kiderül. Nagyon jó pihenést, fürdőzést :)

Voltam fodrásznál, 2 hónapig le van a gondom :))))

[link]

Kipróbáltuk a légzésfigyelőt, tök szuper, nagyon jó, a bébiőr része is. Meg a kádat is amibe beépített hőmérő van, marha jó, 3 szmájli fej van rajta, ha jó a víz hőmérséklete az ideális mosoly szmájli világít, ha hideg akkor a másik világít, ha forró akkor meg a 3. :)))

2014. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8355/9202 A kérdező kommentje:

Hellobelo!:)Vica koszi a fujast:))annyira jo lett a hajad most a legjobb!!A.szine,a fazonja tokeletesen all tetszik :) te pedig sugarzol!!!Latszik az arcodon a boldogsag es Csabika mar szinte a karodban van a kepen!!:)Nagyon orulok nektek!;)Hiperszuper lehet az a kad!!:))

Remelem maszik most mar feljebb a hom az a baj h.en mar teljesen osszezavartam magam a kiertekelesekkel.Van akinek leesik utana...van akinek 1 het mulva...van akinek nem emelkedik 5 napig,1 hetig...bruuuh na most akkor dontsem el hogy volt vagy nem.Majd bemasolom vmikor:-)Nagyon jo itt az ido ,bar allitolag holnap elromlik de nem baj a lenyeg hogy egyutt vagyunk!:)Jaj reggel 2*fel orat ultem masszazsfotelban (eddig meg nem probaltam) hat felulmulta amit gondoltam rola!Eszmeletlen jol atdogonyozott :))Megyek minden nap ugy dontottem :))

Puszikak!!

2014. aug. 31. 19:54
 8356/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, Csabika rezidenciája csodálatos lett, várja pici lakóját :)

Livi, remélem nem jött meg és drukk hogy ne is jöjjön!!!!

Lilla, férjednek teljesen igaza van, fiú lesz és nem kapkodja el, viszont sokat nőtt egy hét alatt és a hcg is emelkedik, minden rendben lesz! Mit mondott a doki pénteken, mikor lesz a következő uh?

Irszi, nagyon jó hogy érzed a babádat, lassan apa is érezni fogja :) Egy egy ilyen érzést nem lehet szavakba önteni, valami földöntúli :)

Kriszti, ha nekem is volt egyszer ilyen, hogy kétszer is leesett és a második után indult fel a hőm, valószínű elsőre nem tudott megrepedni a pete, legalábbis én erre tippeltem. Reméljük most már neked is megindul felfelé, fújjuk, fújjuk :)

Én a hétvégére nem várom, egyelőre se barnázás se semmi szerencsére, így is maradhatna :)

Lia

2014. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8357/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Nem,nem jött meg.Ma kellett volna.De olyan érzésem van mintha.Lehet veszek egy tesztet és megcsinálom délután,nem tudom,de már annyit pisiltem.Kriszti remélem a hőd jól alakul.Igazából azért nem hiszek abban hogy baba lenne a dologban,mert tegnap lázasnak éreztem magam,óssze-vissza vert a víz,tiszta rosszul voltam,aztán délután 36,7 volt a hőm szájban,és ez kevés.Ez a por nem kavarhatja be a ciklust?És mensi alatt is szedni kell vagy ha megjön akkor ne?Puszi lányok!Szép napot Livi

2014. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8358/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, drukkolok nagyon, tesztelj! Nekem nem kavarta be a ciklust és nem hagyok szünetet. A napközbeni hő nem mérvadó és úgy a reggeli sem, ha előtte nem mérted, szóval hajrá, remélem sikerült! :)

Lia

2014. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8359/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívikém, drukkolok!!!

Lia, jó hír hogy semmi barnázás!

Kriszti, mi újság a hőddel?

2014. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8360/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok! A helyzet a következő.A teszt negativ,de nem jött meg.Boldog vagyok,mert legalább mostmár még késik is,legalább eddig az időbe jött meg.Na mindegy,csak tiszta szarul vagyok.Fáj a fejem,szédülés,meg nyomott hangulat.Hát ennyit rólam.Puszi lányok.Livi
2014. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!