Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8311/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, szerintem is megvolt, de várjuk még meg hogy feljebb megy-e. Igen jól látod, a vonalkáid akkor kapod meg, ha fent marad a hőd :)


Lívi, mi újság nálad, mikor tesztelsz?


Vica

2014. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8312/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia, te most hányadik napon vagy? Drukkolok ám neked is!

Tessék babásodni!!!!!

:))

2014. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8313/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nézd Krisztikém, nekem is hasonló volt, picikét emelkedett de sikerült :)

[link]

2014. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8314/9202 anonim ***** válasza:
57%

Férjem Tescóba járt és ezt hozta :)))

[link]

2014. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8315/9202 A kérdező kommentje:

Juj de aranyos rugik!!!:))A 2014-be szuletett halali cuki :))

Koszi Csajok akkor meg volt :) de varjunk meg jah par napot...remelem reggel felljebb megy.Megyek is aludni hogy gyorsan reggel legyen:)

Vica koszi a a gorbidet akartam kerni de gondoltam most ide-mesz oda-mesz nem zaklatlak vele...majd visszakeresem :) de igy sokkal jobb is!:)Az sem baj ha ugyanolyan marad majd es utana indul el felfelé mondjuk ket nap mulva sztem.Nekem is pont ilyen szep babas gorbem lesz mint neked,jo?:)

Pusszantas :)

2014. aug. 27. 22:42
 8316/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Jól vagyunk, még szórakozok a többi kép feltöltésével :-) 16 hetes poci csak nektek :-) Irszi

2014. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8317/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


[link]


[link]


Izgatottan várom a pocak alapján fiú -lány tippeket újra! 2 hét múlva megyünk uh-ra, már néha próbálok vele egyezkedni hogy egy nagy terpesszel mutassa meg nekünk :-) Irszi


Ja, a rugik nagyon cukik!!!!!!!!!!!!!!!! :-) <3 Akinek kell: drukk-drukk!

2014. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8318/9202 A kérdező kommentje:

Hú Irszikém azt hittem már rég elhagytál minket.Nagyon szép a pocakod és sztem fiú lesz.Már nem emlékszem mit tippeltem először de fiút mondok most.Köszönjük szépen a drukkot.Remélem mihamarabb vége lesz a rosszullevős álomkóros időszaknak és akkor többet tudsz írni,sajnállak hogy még mindig rosszul vagy.De kitartás tudod mi veled vagyunk!:)

Nekem ma 36.5 maradt a hőm remélem holnap tényleg feljebb megy még jobban.De nagyon izgalmas volt a reggel mert a digitális először 37.3-at,majd 37.6-ot majd 36.7-et mért,megmértem a másik digitálissal is hát 36.5 lett higanyossal is megmértem hát 36.5-na akkor marad ennyi.Amivel eddig mértem sztem elromlott ki is írta hogy error amikor uoljára 39.1-et mutatott.Frankóóóó hát most viszem a másik digitálisat is és a higanyosat is és sztem higanyossal mérem a kövi ciklusba mert igazából abba bízom a legjobban.De azért majd veszek elemet is a digitálisba hátha csak az a baja.

Beírtam a ciklus.hu-ba nem huzott még semmit.Ahogy néztem az átlaghőm 36.4-itt fog majd vonalat húzni.Ma nagyon fáj a hasikám tök olyan mit régebben amikor nagyon éreztem a peteerést sztem lehet hogy csak tegnap szabadult ki vagy nem tom de nekem utána szokott minden lépés fájni a kiömlő folyadéktól ami piszkálja a hashártyám amig fel nem szivódik vagy legalábbis én azt gondolom-ezért fáj.Nagyon kíváncsi vagyok a holnapra hogy mennyi lesz a hőm :)

Puszi Mindenkinek!:)

2014. aug. 28. 10:42
 8319/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok!

Irszikém én kislányra tippelek :)))

Kriszti jó az a 36,5 innen pedig majd szárnyalsz felfelé :))))

2014. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8320/9202 anonim ***** válasza:
57%
Krisztike, drukk a hődnek:-) Nem, nem vagyok rosszul, csak álomkóros vagyok :-) Sőt, ami még rosszabb, hogy el kell kezdenem összekapni a lakást; mert hát............. Szóval és munkában is le vagyok maradva az adminisztrációval, úgy kell átadnom a melóm, hogy mindennel végeztem. De itt vagyok veletek :) Végigvárom a sort én is természetesen! Emlékszem, nemek mekkora erőt adott amikor Szilvi írta hogy itt lesz velünk végig, amíg mindenki terhes nem lesz! Hát most én is így teszek! Bár már kezdem elveszíteni a fonalat............. Már csak hárman vártok babára, igaz? Puszi! Irszi
2014. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!