Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8291/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lillám,Lillám,Lillám ennél jobb,szebb hír nem is létezik.Csodássá tetted a mai napom!Imádkoztam ám érted,mondtam hogy ha itt van a kis baba,akkor add hogy itt is maradjon!!!!Látod??Meghallgatott!Aztán mondtam,ha ráér nézzen már ezen a téren rám is.De hálás vagyok az égnek így is mert csodás életem van!!!Erőt és hitet adtál Lillám!!!! <3 Livi
2014. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8292/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Lilla :))) ez nagyon jó hír :)))))))))))))))))

Rendben van és lesz is minden :)))

Ma voltunk Ádival a 3.honapos oltason es dokinő szerint hamar meg akar nőni :)7120g :)) kis húsgombóckám :))

Puszi mindenkinek [link]

2014. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8293/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla dejóóó dejóóó, mondtam én ha ott a 3mm-es zsák lesz ott nagyobb is :) Gidai ha azt mondja jó, akkor az jó!!! Biztos Pongó Kati fog UH-on megnézni, aranyos csaj, ő a doki aszisztense. Gratulálok nagyon szép hcg érték!!!!


Lívikém, neked ugye nincs barna azóta se? Az az egy csepp pedig beágyazódás lesz :))) Ha bátor vagy, akár 3 nap múlva megnézheted teszten is a két csíkod :)))


Évi, Ádika tényleg szép nagy, de a lényeg hogy egészséges:))

2014. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8294/9202 anonim ***** válasza:
57%
nincs barna,de ma csináltam egy tesztet,jó tudom tök korai,de negativ.Hát majd kiderül.Livi
2014. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8295/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Köszönöm Csajok! :-)<3

Ádi annyira cuki:) <3 de jó lenne megölelgetni:)

Igen Vicus Pongó Katihoz megyek, Gidai doktor államvizsgáztat pénteken, és nekem meg csak akkor jó a héten:)

2014. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8296/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Lívi korai volt nagyon el ne keseredj!! :-)
2014. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8297/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívi tényleg korai volt, beágyazódás után minimum 3 nap kell hogy kimutassa! Te a hődet nem méred ugye?
2014. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8298/9202 anonim ***** válasza:
57%
nem mérem,mert felidegesít teljesen,rendesen remegek előtte.Nem tudom miért,aludni se tudtam jól,míg mértem. :) Livi
2014. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8299/9202 anonim ***** válasza:
57%
Oké, akkor nem szabad, de még tesztelni se!!!! :))))
2014. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8300/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla nagyon orulok a hcgdnek!!:)))Tudtam hogy igy lesz :)es kisfiu lesz :)sztem :)Gratulalok Kismama!!

Livi sajnalom a nega tesztet de majd par nap mulva pozi lesz!!Nem hiaba lovod be minden nap majd meglatod!:)

Termalviz...ok h.nem javallott,tudom...de talan meg csak akkor ezdene beagyazodni amikor mar lassan jonnenk haza.Hat en furdok nyugodtan benne sztem amugy is gyogyviz ugye Harkany...hatha segit pluszba :) vagy legalabbis majd ezt kepzelem es gonolom es ez teremto ereju es nem fogja negativ iranyba befolyasolni :)

Koszi Vica a hom remelem szep lesz :)

Evikem Adamunk gyonyoru kis huncut milyen kis vigyorgos boldog baba :))Puszikalom ot egymillioszor!:)):-*

Na kezdek pakolni...ezuttal tehetek be melegebb holmikat...holnap pedig irany haza,aztan nyakunkba vesszuk Tolnat-Baranyat :)Elotte meg megeroszakolom a Szerelmem :-D

Vicam irj majd h.milyen volt a szulesznovel!Most mar ertem mi a ctg hat ez tok jo en olyat akarok h.ne fajjon csak a gep mutassa :)))

2014. aug. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!