Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8571/9202 anonim ***** válasza:
57%

Juh csajok :) gyönyörű Csabika ;))

Évi

2014. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8572/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évikém hol láttad Csabikát? Vica visszajelölt a facebook-on? Jaj de szeretném már látni.

Krisztike jó pihit anyudnál, puszi csajok

2014. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8573/9202 anonim ***** válasza:
57%
Igen :) ott lattam :) nagyon szep formás kisfiu :)
2014. szept. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8574/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :)))))

Sajna csak tegnap jöhettünk haza, de itthon vagyunk!!!Besárgult a szentem hazamenetel előtt, így pénteken szolizott kicsit. Imádja a kis rezidenciáját, éjjel kétszer volt fent, 4 óránként eszik. Tejem nagyon kevés, kórházba nem mutattak meg semmit, mindenre magam kellett rájönni. Cicizni nem akart, fejtem egy ideig de nagyon kevés, így a 2. nap hozzáfogtak a hozzátápláláshoz tápszerrel. Mikor hazajöttünk a védőnő megmutatta mit hogy kell, és kicsit már tudott is cicizni, de nagyon kevés a tejem. Iszom a serkentőket de nem sok a siker. 10 ml-nél több tej nem jön. Csabika pedig már 70-80 ml-t eszik meg, így tápszeres kiegészítést kap. Azért próbálkozunk még a cicivel, hátha :)))

Íme néhány kép a szépségemről :)))

Itt pár perces

[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


A szülés történetét legközelebb írom meg :)

2014. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8575/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez lemaradt, a szörnyecskés rugijába :))

[link]

2014. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8576/9202 anonim ***** válasza:

Vica akkor ugy jártál mint en..nejem se mondtak es mikor haza jöttünk 20ml ha lejött..nekem a maci kávé segitett es a laktoherb sokat..most ha lefejem 60ml jon ami persze Ádinak se eleg :( na de sebaj a lényeg van ez a kicsi is:))

Gyönyörű Csabika :) puszi nektek

Évi

2014. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8577/9202 A kérdező kommentje:

Vicus Csabika gyonyoruseges baba!!!:))Olyan kis szeeeep!!!:))En is besargultam aznap amikor haza akartunk menni de masnap mar johettunk Anya mondta :)Ő is megcsodalta Csabikat!:)Mindenki gratulal!:))Kivanom h.legyen sok sok tejcsid!:)Majd beindul!:)Varjuk a szules tortenetet :))

Kuldom a homet is!Hat remelem volt ovum :)Sztem kb jol huzta most be a ciklus.hu.

Tobbiek hogy vagytok?Mi a helyzet?:))

2014. szept. 28. 17:38
 8578/9202 A kérdező kommentje:
2014. szept. 28. 17:41
 8579/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus! Csabika gyönyörűséges baba, elolvadok tőle, annyira tökéletes!!!!!!!!

Várjuk a szülésed történetét!!!!!


Krisztike, jól húzta be a ciklus.hu az ovudat, innentől reménykedhetünk :)


Meli

2014. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8580/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, Csabikára tényleg nincs jobb szó, mint hogy gyönyörű!!! Még egyszer nagyon nagyon gratulálok! Én is várom a történetet, majd ha lesz egy kis időd.

Krisztikém, ha jól emlékszem, akkor pont a 13 nap környékén volt az a nagyon erős pocifájásod, szerintem is jól húzta be, remélem szépen megemelkedik ezután.

Én nem vagyok a toppon, ha nem lenne elég a folyamatos hányinger, akkor még társult hozzá egy jó kis torokfájás is, meg az a tipikus beteg érzet. :( Egész hétvégén csak feküdtem, olyan érzésem van mint ha kimosott volna egy mosógép. :(

Lia

2014. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!