Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8611/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem aranyos a pocifotod :)en kiszaladtam volna a vilagbol ha ram szall barmi :)) nem birom a bogarakat :) Szep a pelusozo :)es a haromszog alaku a szundi kendo?Meg vagyok halva a szundi kendokert :)sSztem veszek is majd egyet :))
2014. okt. 3. 09:24
 8612/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, a fogkő sem jó, de a pici lyukak sem. Nekem azt hiszem most kezd begyulladni az ínyem, de nem volt fogkövem, talán azért "csak" most. Jó hogy végre nekiállnak! A fehér töméseket amúgy is szokták cserélni pl. 5-7 évente; mert egyszerűen elkezd romlani a tömés alatt. Hiába, a jó öreg amalgámnál nem ez volt.... Mindegy. Szóval ha szépek is a fogaid; pár évente tuti beugrik egy -egy tömés! Engem megdicsért a doktornő hogy milyen szépek a fogaim, hogy rendben vannak (talán emlékeztek hány százezret költöttünk fogászatra...), de én ha belenézek alaposan a számba, már látom hogy majd mi lesz a köv. pár fogam......:-( Lényeg hogy elkezdték végre, és hogy rendesek!

Én elvagyok a bogarakkal, a szitakötő meg aztán tényleg aranyos! Főleg hogy ideszállt, köszönni a kisfiamnak :-) Kis cuki!

Nevek.... most épp az Előd van napirenden; becézni egyenlőre Elődkének becézzük; és eddig ez az a név, amivel legrégebb óta barátkozunk. Hát, nem egyszerű a névválasztás, az biztos! :-)

A háromszög alakú az nem szundikendő, hanem kis sál..... De annyi szundikendőnk van, hogy csak na! :-) Én is imádom őket; ez alatt a pár év alatt vettem jó párat........ <3 Vegyél nyugodtan, jót fog tenni a kis lelkednek! :-) És abból sohasem elég :-D

Figyu, én azt mondom, ha fájt, akkor volt ovu, és kész: Ne foglalkozz a hővel. Persze, méregesd; mégis több infód lesz így mintha nem mérnéd; de ha fájt időben akkor kellett hogy ovulálj! Szerintem... Édesem akkorákat rúg éppen lányok! Olyan nagyon aranyos!!!<3 <3 <3 Biztos megköszönte a pocakpuszit :-) Irszi

2014. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8613/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, sajnos tényleg a kórházban semmi szoptatós dolgot nem mutatnak, mondanak. Én szombaton szültem, az illetékes hétfőn jött először, addigra már rájöttem magamtól amire rá kellett, szerencsére Bendi elsőre ráérzett a dologra. De ne add fel, ami tejcid van, add cumisüvegből, aztán hátha segít amit Évike írt.

Kriszti, sajnálom a fogad, alsó vagy felső? Nekem egy felső bölcsességet húztak pár éve, akkor azt mondta a doki, hogy a felső sokkal hamarabb gyógyul és így is lett.

A görbékkel sajnos tényleg az van, amit írtál, hogy igazából bármi lehet. Akkor is lehet pé, ha azt nem mozgatja, vagy akkor sem, ha minden arra utal. Én visszakerestem a tavaly év eleji görbéimet neked, becsatolok kettőt. Én ezek alapján szépen meg is nyugodtam, van emelkedés, éreztem az ovut, volt tojcsis nyák, majd elmentem cikluskövetésre és kajak azt mondta a doki, hogy akármennyire is arra utal a görbe, de nincs pé-m! Vagyis ha van is, akkor is reped a tüsző kb. 15 mm-nél, ami azt jelenti hogy nem jó minőségű és elég kevés az esély, hogy abból sikerülni fog :( És sajna igaza lett, nem lettem terhes és fel is hagytam a méregetéssel. Szerintem nálam a pete minőségén biztos segített az inozitol.

[link]

[link]

Irszi, én is behaltam volna, ha rám szállt volna egy szitakötő :) A szomszéd csetepatét nem lehet jó végignézni, pláne hogy véletlenül se keveredj bele semmibe, vigyázz magadra!

Évi, hamarosan kibújnak a fogacskák és alhattok végre jó nagyokat! Nekem Bendi szó szerint lefaragta a fa kiságy felső lécét mikor már tudott állni, folyton rágott, mert szintén az öklét dugdosta, sajna ezt végi kell szenvedni, de hamarosan jobb lesz.

Én talán picit jobban vagyok, közel sem a régi állapot, de ez a b6 tényleg jó, sokkal kevesebbet vagyok rosszul, reggel a legrosszabb, de délután már sokszor el is felejtem. A hasam viszont tegnap ijesztően fájt :( Olyan érzés volt, mikor Bendivel anno keményedett, hogy ilyen görcs szerűen behúzta. Aztán este elmentünk patikába magnéziumért, de mint kiderült sima magnéziumot nem adnak csak receptre, szuper. És kicsit sem hatotta meg a patikust, hogy fáj a hasam. Ennyit erről. Ma postáz ki a tesóm panangint, jövő hétfő kedd magasságában itt lesz, remélem az picit segít. Azon is gondolkoztam, hogy lehet azért van, mert mostanában kellene újra megjönnie, ma vagyok 8 hetes már! :) Bár nem ilyen mensis fájás, csak fájás, remélem minden rendben lesz. Az is lehet, hogy azért fáj mert nő a méhem, jaj de rossz hogy nem tudom. Holnap délelőtt uh! A doki itt úgy van, mármint a nőgyógyász, hogy ha a terhesség panasz mentes, akkor egyetlen egyszer nem fogunk nődokival talizni, még a szülésnél sem! Ha van valami panasz, azt el kell mondani a védőnőnek, aki ha úgy látja jónak, akkor beutalhat dokihoz. És az ilyet hogy 8 hetesen görcsöl a hasam sajnos kinevetik, itt az a hozzáállás, hogy 12 hétig ha el akar menni, akkor menjen, még progipótlást sem adnak! Lányok, komolyan mondom, hogy akármennyire is szidja mindenki a magyar egészségügyet, de mindenki összeteheti a két kezét, hogy ennyire jó otthon! Ja és itt pláne nem fognak túl sokat tanítani a szoptatásról, mert szülés után ha letelik a 2 óra várakozási idő, akkor lehet összepakolni és menni haza, szép kilátások. Először szülő anyák ha szeretnének maradhatnak egy éjszakát bent.

Lia

2014. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8614/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nekem meg megjott a mensim :O 6 nappal elobb mint szokott!!!A nagy ovus fajashoz kepest meg 12 napra.Hat erdekes ez a ciklus remelem a kovi rendben lesz.

Irszikem szep a salacska :) Hat nekem keves fiunev tetszik kb.a Viktor,Tamas es Adam :) Lanynevekbe konnyebb ott sok a szep nev :) szamomra legalabbis de tenyleg nem egyszeru.

Lia irj h.mi volt ultrahangon!:))Koszi a ciklusokat!:)

En is linkelem az enyemet.

Total meglepodtem a mensin.Nem.is fajt elotte a hasam...meg semmi.Reggel csinaltam egy tesztet amugy nega lett persze de gondoltam h.a 11.dpon vagyok ahoz kepest ahogy behuzta a ciklus.hu es persze hogy nega.Erre meg megjon du.1-kor.Nagyon beteg lettem amugy.Horghurotom van (volt mar onnan tudom) nagyon kohogok faj a mellkasom,sipol,kopettel jar a kohoges,es neha picit folyik az orrom is.Lazam nincs.Reggeli hom 37.lett sztem a betegseg miatt.Gozolok gyogyteakkal es gyogyteat iszom,ACC 200 szedem,vitamint,mezet,fokhagymat,kalmopyrint,rubophent,rengeteg folyadekot.Megprobalom magam kikuralni.Ha nem eleg h.kihuztak a fogam jott a betegseg es meg a mensim is ...seholse akarok lenni leginkabb. :/

Lia varunk a jo hirekkel!Legalabb felviditasz engem is :)

Puszi Mindenkinek!!

2014. okt. 4. 14:32
 8615/9202 A kérdező kommentje:
2014. okt. 4. 14:35
 8616/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti sajnálom :( sajnos en nem vetette. Hőt igy nem tudok hozzászólni ;( össze vissza jartam dolgozni igy nem sikerült betartani az időpontot :((

Irszi nagyon jó ez a kép de én is elszaladtam volna :D

Lia,,2 ora múlva mehet haza??Jesszus ez olyan furcsa :(

Ádi még mindig kinlodik..volt ma anyósom és sogornom :) hoztak rucikat a picinek :)) annyira cukik :)

Puszi mindenkinek :)

Évi

2014. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8617/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hazaértünk uh-ról, hasi uh volt így túl sok mindent nem láttunk, de már majdnem 2 centi a picurkánk, erős szívverése van és méhen belül növöget, szóval minden a legnagyobb rendben, boldogság!!! :)

Kriszti, nagyon sajnálom hogy megjött. Lehet azért hamarabb mert megbetegedtél :( Jobbulást, testileg és lelkileg is, remélem a következő ciklus már a tiéd lesz és együtt leszel babás Livivel és Lillával!

Lia

2014. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8618/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, rendesen megjött???

Csabikám hasfájós, eléggé szenvedünk, ma vettünk neki infakol cseppet, és visszatértünk a Milumil tápszerre. Szopni nem akar, sehogyse, vettem most bimbóvédőt, próbálkozok azzal is :)

2014. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8619/9202 A kérdező kommentje:

Lia ez csodalatos!!!Eljeeeen!:))Szupi hirek!;))Hat nagypuszi a pocakodra :-D<3

Evikem bizti aranyos rucikat kaptatok :)nem baj hanem tudod a hot -eddig en se tudtam-jaaa es most seee :-D Adikanak puszi a fogacskaira!Remelem mar elkezd hatni ez a rengeteg puszi :)<3

Vicam szegeny Csabika neki is sok puszi a pocakjara!Jah amugy rendesen megjott.De tegnap delutan nagyon lazas is lettem nem ment le sehogy.Szerelmem vizesruhazta a bokaimat es a csuklomat es a homlokomat.Most is lazam van.Nem birok aludni se bevettem egy Rubophent.Wleg jol elkaptt a betegseg sajna hetfoi fogorvost muszaj lemondanom.Mehetek haziorvoshoz meg szerencse hogy 5 percre van.Naon ramatyul vagyok.:/

Lia nagyon orulok nektek!:)Amugy igazad van az egeszseguggyel kapcs. Ez durva hogy Angliaba mi megy itthonhoz kepest.De remelem minden OK lesz veletek!!Nem lehet maskepp!!:)Na nem birok mar irni Puszi Mindenkinek.<3

2014. okt. 5. 03:52
 8620/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Visszaolvastam mindent, mert kicsit lemaradtam, húzós hetem volt, és pénteken elutaztunk vidékre csapatépítőre. Tegnap este jöttem haza, nagyon fáradt vagyok, túráztunk, ettünk , ittunk, nagyon jó volt, kimulattam magam ;) :)

Köszönöm drágák vagytok már sokkal jobban vagyok:)A barnázás is elmúlt végre, azt hiszem már pénteken sem volt.

Lia nagyon örülök nektek!! :) <3, és most már hangos GRATULA!!!

Krisztike sajnálom, hogy ennyi sz...rság jött egyszerre:((

Ez mindig így van. Jobbulást <3 !!!Nagyon érdekes amit Lia mondott a a görbéről, nekem egyszer volt olyan hogy szépen méregettem, volt is ovum (a görbe szerint), picit el is kezdett emelkedni, aztán a 16. nap körül mentem a dokihoz utro-ért, mondtam nézzük már meg volt-e?? Ere azt mondta itt nem volt ovulácio..., sem sárgatestet, sem folyadékot nem látott a douglasban. :((( Becsapós ez is , mint a HCG.

Én akkor hagytam abba a mérést. De Te ne hagyd abba, még nem csinálod régóta! A hormonok működését jól lehet látni belőle.

Irszi nagyon jó az a kép, én is utálom a pókokat és a darazsakat pl, de a szitakötőket imádom, annyira szépek és olyan ritkán lehet látni:) vigyázz magadra, nehogy azzal a barom szomszéddal összefuss egyszer egyedül.

Vica mit jelent az hogy a kórházban elcseszték a szoptatást? Szegénykém, ez olyan rossz lehet, én sajnos nem tudom mit kell csinálni ilyenkor:((, de biztos jók azok a könyvek, amiket Vica ajánlott, meg amit Évi mondott a rózsa viasszal, ezeket én is megjegyzem, hátha egyszer kell majd.

Évi kitartás a fogacskákhoz, és az éjszakázáshoz!

puszi csajok jók legyetek.

Lívi, Lilla, Kriszti babásodjatok (junk) :-D ;-)

2014. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!