Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8661/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hazáértünk! :))) Tegnap voltam dokinál, jaj Lányok, kicsit megnyugodtam és olyan jo volt látni :) 3, 7 centi már és folyamatosan mozgolódott. Kaptam 2 képet is de sajna teloról nem tudom feltenni. 3-án megyek a 12 hetes genetikára, újra lathatom. :) Azt mondta sajna van valami gyulladasom így betadin kúpoznom kell 2 naponta.

Irszi, ezek a kepek nagyon jok es jaj de szexik :) gondolom a férjed legszivesebben körbetapétázná velük a házat :) kitartást a böksdöséshez, ügyi vagy a diétával. A szomszédasszonyod meg kezd üldözési mániás lenni, ne hagyd hogy rád telepedjen a hülyeségeivel.

Lilla, remelem hamarosan megjön és elkezdődik az új ciklus.

Hajrá Csajok, babásodjatok!

2014. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8662/9202 A kérdező kommentje:

Aztaaaa Irszikem tenyleg eszmeletlen gyonyoruek a kepek!!:))Hu nagyon jok!!Most en is akarok ilyeneket ha majd nagypocim lesz :)A cicijeidmeg nagyon dogosek!;))Micsoda dudak!!:))Remelem nekem is majd igy megnonek :))Pici cicim van olyan tenyeres de jo lesz majd

A a nagy cici kivancsi vagyok milyen erzes :))

A szomszedasszonyodnal sincs minden rendben ha ilyeneket ker toled :// hat a helyedben kivonulnek es elzarkoznek ettol az egesztol.Nehigy mar meg nektek legyen majd emiatt haragosotok meg minden.

Lilla fu sajnalom h.nem jott meg meg.Remelem a doki ad egy franko bogyeszt amitol megjon vegre es johet a babatok!<3

Lia haza tudtatok jonni?Volt a tv-ben h.toroltek tegnapra egy csomo jaratot a nagy viharok es a szel miatt.Remelem ha el tudtatok jonni minden rendben ment.

Itthon vagyok Anyaeknal a Szerelmem is jon holnap mert ebben a ket napban meg dolgozik.Csinaltam marvany szeletet nem reg lett kesz hat picit fogok belole enni :)Amugy hetfotol olyan nagyon puffadok delutan Csajok higy hihetetlen.Ez a 4.nap hat varom mar h.3-4 ora korul elkezdodik -e ma is.Akkor wc-f*sas,es menetrend szeruen este 10-kor megint szaladnom kell :/// Tegnap nem viccelek!1 ora alatt 4*rohantam annyira csikarta.

Pedig nem etkezek mashigy mint eddig.Es a szelek!!!aaaaa orulet.Szedem rendesen a metformint mint eddig nem rom lehet a sok antibiotikum vaghatott tonkre pedig meg utana is szedtem a probiotikumot jo egy hetig...hat kellemetlen.

Ezzel kinlodok amugy jol vagyok.Igaz ejjel nagyon kohogtem ilyen fulladasosan nappal is szoktam de ejjel majd megfulok.

A kedvem jo a kozerzetem jo es ez a lenyeg.Csak elmulik teljesen lassan a betegseg.

Nem tom hanyadik "dpo"-n vagyok az utolso erdemleges egyuttletet szamolom dpo-nak most.8-9.-en lehetek.

Sok sok puszi Mindenkinek!!<3

2014. okt. 23. 13:41
 8663/9202 A kérdező kommentje:

Lia egyszerre irtunk!De jo h.szerencsesen megerkeztetek akkor!!:)Orulok h.lattad a Picurkadat!:))<3<3<3Kis orokmozgo!:)Biztos szepek a kepek!<3:-)

Irszikem meg azt elfelejtettem hogy szep a jeggyurud is!!!Kifigyeltem !;)

2014. okt. 23. 13:44
 8664/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia, jajj de jó hogy már ilyen nagy az a baba! :-) Cuki amikor mozgolódik, igaz? Hány hetes is vagy most? Mikor is mentek a genetikára? Kérjétek meg hogy kapcsolja át majd egy pillanatra 4D-re.......... Az fantasztikus! A gyulladás nem jó; de a Betadine majd rendbe teszi! :-)

Lilla, majd megjön! Ki tudja hogy ezt a hónapot hogyan kell számolni; főleg ha védekeztetek.

Jövő hónapban is fogtok; vagy ez csak erre a hónapra szólt? Kívánom hogy jöjjön meg mihamarab; és tiszta lappal tudj indulni! <3

Krisztike, de jó hogy megint családozol! :-)

Igen a melleim lányok.... :-D Nagyon dögik lettek! Apuka nem annyira van oda tőlük mint várnám; de végül is a kisfiával van elfoglalva idebenn :-)

Szuperul érzem magam; főleg hogy megvannak ezek a fotók! Ezt nem szabad kihagyni; fantasztikus élmény, és fantasztikus látvány :-)

ÉS a babafotók is, szóval kisbabások; szerintem hajrá! És mondom; mi itthon, az unokatesómmal fotóztunk; szóval egy fillérbe sem került!

Egy fehér vasalt lepedőt csiptettünk a falra; ez volt a háttér :-)

Köszönöm a megértést a h.......szomszédokkal kapcs.! Már nem tudom melyik a rosszabb! De komolyan.......

Remélem lecseng ez az őrület mihamarabb! Már a szomszédasszonyt is kerülöm; de ha összefutunk megmondom neki hogy mi ebből a részéből a dolognak szeretnénk kimaradni abszolút, szóval ő mesélhet; de én kizárólag mint hallgató vagyok hajlandó ebben részt venni; nem kérdezgetek senkit; mert nem akarom hogy erről szóljon az életem -így is erről szól már 2 hete............

Köszönöm a biztatást! :-) I.

2014. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8665/9202 Kicciri ***** válasza:
Csajok merre vagytok?
2014. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8666/9202 Kicciri ***** válasza:

Köszönöm amit irtatok.

Van egy lengyel sofőr hu lányok odáig vagyok érte. ..... a kémia nagyon ott van közöttünk ;-) szívesen bemutatnam Ciconak, aztán eldobnam a kulcsokat. Egyszerűen kiszemeltem magamnak és flortolunk. Bár ez még nagyon az elején van. Azt mondta a barátnőm h van párja. Nem tudom. Nekem meg azt mondta Martin, h 7 napot dolgozik. Ha én lennék a barátnője, kiakadnek.

De ti merre vagytok?

2014. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8667/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt Vica!

Csodaszép vagy Irszikém és te is Krisztikém :) Lilla mikor mész a dokihoz, megjött már?

Lia de szuper lehetett látni a kis picurid!!!

Hajrá Kicciri kapd el azt a pasit :)))

Évike mi újság, hogy vagytok?


Mi jól vagyunk, megvettük Csabikának a baba mama kiságyat, hát lányok az nagy találmány, olyanokat alszik benne, én meg a saját ágyamba, mégis karnyújtásra van tőlem, és fogja a kezem :)))) Ha felriad valami miatt, csak megfogom a kezét, odahúzza a kis szájához ás úgy alszik tovább :)))) Ma éjjel 2-kor evett és reggel fél 9-ig aludt, új rekord :))) Hasmenése múlóba, jön helyre a kis bélflórácskája hála a normaflornak. Holnap megyünk a védőnőhöz, lemérik hány kg, cm :)))

Most vettünk neki BioGaia nevű gyógyszert, ami szintén probiotikum, mert a normaflort csak 5 napig szedhette, ezt meg tovább lehet.

Teszek fel képet nektek hogy alszik az új ágyába :))

[link]

[link]

2014. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8668/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Ez lemaradt :)

2014. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8669/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!!

Krisztikém most láttam az üzit nagyon szép párocska vagytok!!! :-) <3, valamiért barna hajúnak képzeltelek, és szőke vagy te is :-))))

Vicus nagy ötlet ez az ágy:-) Csabika tündér:)

Kicciri örülök, hogy ismerkedsz!Remélem kialakul valami;-)

Nekem ma reggelre megjött :-))) De jó:) 40 napra.

rohanok dolgozni, puszi Csajok

Irszikém gyönyörűek a fotók:)

2014. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8670/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem en is akarok majd ilyen pocakofotokat most mar biztos igy a kepeidet latva!:)Nagyon izleses szep fotok!!:)<3

Kicciri naaaaaa!!:)))Szuper vegre valami pasi akivel mukodik a kemia!!:))Igaza van Vicanak!Kapd el!:)A baratno ugy aggaszto kicsit teged feltelek nehogy ugy legyel szerelmes majd aztan meg csak a szenvedes jon.Tudod csak okosan!<3Szurkolok!<3

Vica a babaagy tok jo Csabika meg ennivaloan gyonyoru baba!!:))A kis kezeit az ember bekapna!:))<3Lehet h.azert is aludt uj rekordot mert erzi h.meg vagy nyugodva hogy ott a baba-agy nem felsz mar h.osszenyomod ot es te is nyugodtabban tudsz pihenni!:)<3Biztos hogy megerzi!:)

Kuldtem kepet mindenkinek remelem :)Vica es Livi koszi a szep szavakat!:)Evikem probald meg megegyszer ha nem nyitja meg nem tudom mi van de majd elkuldom megint!:)

Csinaltam egy tesztet hat negativ.Most vagyok utana 12 nappal (aktus,ami szamitasba johet) Gondolom most se sikerult.Varom a mensit.Meg 2-4 nap sztem kb.

Sok puszi Mindenkinek!Irjatok h.ki hogy van :)<3

2014. okt. 27. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!