Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8581/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Örülülök hogy meg tudtátok mégis nyitni őket :-) Ügye, szépek? <3 Na erre kellett nekem ennyi idő. a tökéletes fehérnemű, a tökéletes tortadísz (ilyet akartam), a tökléles cipő, combfix; stb......... :-)

Csabika csodagyönyörű baba; gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!! Vicus, én engedelmeddel bejelöltelek ma a faceen :-) Írtam üzit is hogy én vagyok :-) Ott jobban látnám Csabikádat :-)

Hogy áll a tejci dolog? Ügyesen próbálkozik a szopival?

Én édesen most is rugdos; nagyon aktív baba, az biztos! :-) Puszi kislányok! Irszi

2014. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8582/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vicca! :))

Krisztikém szerintem is jól húzta be az ovudat :))) hajrá, drukkolok!

Köszönöm lányok olyan édes :)))

Íme a történetem


Hétfő este azt hittem hogy ismét jóslózok, viszont a fájások hossza 1-1,5 percesek voltak és nem 30-40 mp. Elkezdtem irogatni, először 15 perc, aztán 10 perc. Mondtam a férjemnek szerintem kezdődik. De félig meg azt hittem csak vaklárma, mondtam megvárok még 1-2 ilyet hogy mi lesz. Na akkor egy elég hosszú fájás jött rám, mondtam indulunk... Néztük folyamatosan az órát, mire Budapestre felértünk (40 perc), addigra már 7 percenként jöttek a fájások. Beértünk a szülőszobára, becsengettünk, kérdezték mibe segíthetnek, mondtam hogy úgy 5 perces fájásaim vannak. Kérték hogy jöjjek be, megvizsgál az ügyeletes, ha beindul, értesítik a szülésznőt. A vizsgálat alatt kiderült 2 újnyira nyitva vagyok. Elvették a papírokat, leleteim, kiskönyvem, és bekisértek a vajúdóba. Rákötöttek a CTG-re, átöltöztem és vártunk... Kiderült közbe hogy a fájások alatt esik a szívhang meg aztán megint fel az egekbe. Egyre erősebb fájásaim voltak. Akkor behívták a szülésznőt , gyorsan ott volt, mondtam neki nagyon fáj, ellenőrizte a méhszájat, még mindig 2 újnyi.A fájások alatt végig rosszul vettem a levegőt, Judit segített hogy kell, mert azt mondta ezért van össze vissza a szívhang.Be is állt rendesen utána. Olyan fájdalmaim voltak, hogy az ágy szélén a rácsot görbítettem. Mondta Judit, hogy ne tiltakozzak az érzéstelenítő ellen, de nem erőszak, mondtam akkor kérek. Ezt viszont a dokinak kell engedélyezni.Fájások között elmentem zuhanyozni, fájáson nem segített, viszont elment a nyákdugóm. Judit mondta kicsit tágultam már megint. Már akkor 7 óra volt reggel, és akkor szóltak Gidainak. Jött is rögtön, és burkot repesztett mert nem tágultam, akkor mondta hogy meconiumos a magzatvíz :( Több se kellett nekem a frász kerülgetett, rettegtem hogy valami baj lesz pont most itt a végén, se a szívhang nem jó, ráadásul belekakilt, én meg nem tágulok. Aztán újra küldtek zuhanyozni, akkor már elviselhetetlen fájdalmam volt, Gidai biztonsági okokból nem adhatott EDÁT mert mondta minél előbb meg kell születnie, és ettől elnyomnánk a fájásokat. Na több se kellett nekem nagyon féltem. Aztán Judit mondja már bő 3 újnyi lett a méhszáj, nospás kotyvalékot adtak vénásan, hogy segítsen kicsit a fájdalmamon, de mint a halottnak a csók.A férjem végig bent volt, segített a zuhanyzóba is, majd eltörtem a kezét, bele kapaszkodtam

Judit is fogta a kezem. Majd ismét méhszáj vizsgálat brutális fájdalom, azt mondta eltűnt a méhszáj, megyünk szülni. Előtte mondtam hogy pisilnem kell, aztán utánam jött a wc-be, mert mondtam neki hogy becsinálok, és mondta hogy jöjjek ki onnan, mert már a fej nyomódását érzem. Bementünk a szülőszobába, rögtön felmásztam az ágyra, akkor már tudtam, lassan megszületik :)) 4 tolófájást kellett várnom, utána nyomhattam hát én nyomtam mint az őrült.Judit mondta hogy van haja, látszik szépen a fej.Aztán jött hogy nem nyomhatok, hát nehéz volt megállni, de sikerült. Utána kérdeztem mikor nyomhatok, aztán mondták hogy na most mindent bele, és kicsúszott :))))) Felsírt, készen létbe voltak ott valami dokik, ijesztően táskával, de szerencsére nem nyelt magzatvizet.Aztán a hasamra tették, és a köldökzsinórt kb 2 perc után amikor már nem lüktetett férjem elvágta. Addig engem stoppoltak, az annyira nem fájt csak szúrkált, ami nagyon fájt az a méhem kitisztítása volt.Felöltöztették és ott lehettünk együtt 2 órát :))) Ez a pillanat valami fantasztikus érzés, és mindketten sírtunk :)) A doki és a szülésznő gratulált, mindkettővel maximálisan meg voltam elégedve! :)

2014. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8583/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mai fotó

[link]


[link]

2014. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8584/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica Csabika gyönyörű !!!! :-D <3 Nagyon szép baba:)

Ügyes vagy nagyon, huh de ijesztő lehet szülni :))

És csodálatos is, amikor megfogod végre.

Irszi lassan te jössz:-)))))

Milyen fotóról beszéltek? Én nem láttam.

Kriszti volt ovud tuti!!!! Babásodj!

Lia örülök hogy jól vagy, iszod az inozitolt, és a teát is, és szeded a bromot? Mikor mész UH-ra?

Lívi Te hogy állsz?

Évi hogy vagytok? Epéd?

Én már egészen jól vagyok, vagyis tudok beszélni róla másokkal sírás nélkül. Ez a barnás folyás nem akar múlni, már 6 napja annak, hogy a vérzés elmúlt, de ez még van.:(

Mikor fog ez elmúlni?

Puszi Csajok Mindenkinek!!!

2014. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8585/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok ;-)


Vica gratulálok , gyönyörű kisbaba Csabika Kívánok hosszú boldog és egészséges eletet!!!!


Lányok kitartás!

2014. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8586/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Melikem de jo hogy irtal!:)Koszike remelem meg volt az ovu:)Sok puszi nektek!!;)<3

Lia igen a nagy hasfajasom akkor volt pont ejfel korul hat remelem akkor vagy hajnalra kirepedt es volt is benne jo minosegu pete es talalkoztak is :))Huu nagyon sajnalom hogy sz*rul vagy :/ szegenykem :/ hat nem egyszeru de legalabb tudod hogy terhes vagy vagy nem is tudom mivel vigasztaljalak nem jo a rosszullet remelem mihamarabb elmulik nalad.Nem tudunk mit tenni.Vegyel be magneziumot (bar sztem szeded nem kell mondani :-D)Biztos kislany lesz azert mas mint Bendivel volt :)<3

Lilla draga orulok hogy jobban vagy mar viszonylag <3 Nem tudom mi lehet a barnas valszeg meg tisztul a mehecsked sztem nem baj amugy.De ha nagyon aggaszt menj el a dokihoz!Hallgass a megerzeseidre!<3

Irszikem egyem meg a bBabocadat orulok hogy ilyen aktiv es mindig megorvendeztet egy ki rugdalozassal :))<3Biztos focista lesz :)Az uj Puskas!:)))Raferne a magyar focira megjegyzem :)))Vicaaaam Csabika annyira tunder annyira alszik a kis draga a z ember megragcsalna ugy ahogy van :))Igyal olyan kavet amit Evi mondott vagy valamit tejci ugyben.:)Szepek a ruhacskai is nagyon jol allnak neki :))<3Huuu a szules...nem kertelek szornyuuuuu :))))Hat nem leanyalom.Annyira sajnalom hogy ugy fajt :///Huuu anyam ilyenkor belegondol az ember hogy aztaaaa mennyire fajhat (en amugy is nagyon parazok a szulestol)de milyen boldogsag amikor megpillantod az eleted ertelmet :))<3

Koszonom hogy irirod te is hogy jo helyen van az ovum!:)Viszont ma a 7.dpo-n leesett 36.5-re remelem holnapra visszamaszik:)Raadasul elfelejtettem megmerni es kijottem elotte arcot mosni :/ lehet csak 36.4 lett volna ki tudja mindegy.Olvastam rola h.ilyenkor leeshet aztan visszamegy nem gond.Remelem igy lesz.

Kicciri millio puszi neked!<3

Livi Evi hogy vagytok?:)Mindenkinek puszi!!

2014. szept. 30. 07:32
 8587/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, szuper ügyes voltál és Csabika is, hogy nem ivott a vízből. Ahogy olvastam a soraidat felelevenedett az én szülésem :) Az a mérhetetlen fájdalom és a boldog sírás, mikor végre megláthatom életem értelmét, az egy leírhatatlan érzés. Csabika nagyon szép kisfiú, ma már egy hetes :) Elindult a tejed? Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy emiatt ne stresszelj. Én megfáztam mikor Bebe pár hetes volt és egyik pillanatról a másikra alig volt tejem, este mentem tápszer receptért az ügyeletre sírva. Majd beszéltem a saját házidokinkkal aki azt mondta hogy ezek a mai tápok már nagyon nagyon jók, nem fújja fel a babákat és nagyon hasonlít az anyatejhez. Én összesen 6-8 hétig etettem Bendit tejjel, de akkor már táppal kiegészítve.

Kriszti, amikor nagyon fájt a pocid, együtt voltatok aznap este? Nálunk úgy volt most, hogy szombat este fájdogált a hasam, vasárnap hajnalban mikor kimentem pisilni, akkor már nagyon nagyon fájt és reggelre elmúlott. Mi együtt voltunk péntek, szombat, vasárnap este és bizony a kiskatonák végre célba is értek :) Hajrá, babásodj!!!

Lilla, szerintem hívd fel a dokit, hogy ő mit gondol az elhúzódó barnázásról, de ez lehet hogy normális, minden kitisztul :(

Én a teát már nem iszom 2 hete, és a méhpempőt sem eszem azóta, helyette most szedek terhesvitamint, folsav, d vitamin, c vitamin és inozitolt. Az inozitolra azt írta a dokim, hogy végig mehet a terhesség alatt. A bromot a 11 héten kell elkezdenem leépíteni, a pajzsmirigy gyógyszer meg marad egyelőre, otthon majd megyek vérvételre és attól függ hogy állok, hogy marad vagy elhagyható esetleg az is. És kenem a progi krémet, de már csak napi egyszer, mert így is megveszek a hányingertől :) Most szombaton lesz uh! :)

Lia

2014. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8588/9202 anonim ***** válasza:
57%

Puszi lányok!Aki még akar az ismerősöm lenni a facebookon az szóljon,jelöljön :)

Megjött 4 napja vagy 3...nem is tudom.Mindegy.Csak a szokásos.Liám kitartás a hányinger elmúlik úgy is.Kriszti szorítok hogy ez a hónapod jó legyen.

Most úgy beleuntam a dolgokba,nem görcsölök,ahogy mondani szokták.Egyszer csak jön....de jó lenne minél előbb mert decemberben 35 leszek :) Imádlak titeket!Puszi Livi

2014. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8589/9202 A kérdező kommentje:

Lia akkor szedj a hanyinger ellen magneziumot,mindenhol azt olvasom azt szedetik a hanyingeres kismamakkal:)Varjuk a szombati ultrahangot :)) Persze egyutt voltunk irtam is nektek h.szex utan kezdodott az iszonyu fajdalom!:)

Livi megjott nem baj majd a kovi honap sikeres lesz!;)Az inozitol majd jol odavag neked ;))<3

Sok puszi Csajok!:)

2014. szept. 30. 14:08
 8590/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lia, nekem a B6 vitamin nagyon sokat segített anno hányinger ellen!!!
2014. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!