Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5771/9202 anonim ***** válasza:
57%

vica, kérjük a görbédet, remélem szépen fent van!

Krisztike, nagyon szivat a telcsid :(

Irszike, imádom, hogy pozitív vagy, igen, kismama vagy, tessék ezt gondolni :)

Ott van már a megtermékenyült sejtecskéd és jön lefelé :)

5-7 nap múlva beágyazódás kezdődik :)


Nagyon izgi :)


Én ezer %-osan éreztem, hogy csütörtök este ágyazódott be a babám. Iszonyat késszúrás volt, de csak 2 mp-ig tartott, akkor tapadt oda, tuti!!!!!

Ekkor a 7.dpom kezdődött el ezen a napon.


Most őrülten fájnak a cickóim, és éjjelente érzem a petefészkeimet. Szép nagy sárgatestek nőnek benne hatalmasra még a 12.hétig, addig fog ennyire feszíteni.


Hála még nincs hányingerem :) Hurrá, ez jóóóóóóóóó :)

Még megy a 3 in 1 kávécska napi kétszer :)


Nem kívánom az édességet, pedig eddig meghaltam érte :)


A méhemben érzem azt a kellemes kis feszítő érzést, ebből tudom, hogy ott a baba.


Holnap tesztelek digitálissal.


Hétfőn meg délután 3-kor kiderül a rejtély, hogy hány baba van :)

Drukkoljatok nagyon :)


lehet, hogy 1 babám van, aki olyan nagyon kis erős és ezerrel termeli a hcg-t :)

Vagy két babám van :)


M.

2013. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5772/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, grtaula az évfordulóhoz, NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK ÉLETETEK VÉGÉIG :)


Livike, szex, szex, szex!!!!!! tessék gyártani a babát :)


M.

2013. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5773/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ez nagyon jóóóóóóóóó görbe :)

M.

2013. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5774/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Lilla Boldog Hazassagi évfordulót ♡ legyetek boldogok!

Hatalmas hátast dobnek, most esnenk mindnyájan teherbe :

Lányok, kitartóan drukkolok mindenkinek!

Viccesen megjegyzem:mensis hasfajasom van a 12.cn-on nahát. ....

Millió puszika!

2013. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5775/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lilla boldog házassági évfordulót:))Nekünk még csak az első volt augusztusba :)))))

Meli szerintem 3 lesz :)) huuuu nem lesz könnyű de tudom sikerül :))

Vica nagyon szép a görbéd:)))

Irszi olvastam a blogodat és nagyon tetszik ahogy elképzeled:)))) lehet pont ez kell ami nekem eddig nem ment...

Velem semmi különös,kenem szépen a ezt a híg krémet ami össze vissza folyik grr:((ma rendbe rakom a papirjaimat és hétfőn megkeresem a dokimat vagy ha nem akkor valamelyik nap amikor nappalos leszek...és izgulok hogy mit mondd:(((

Facebookon a PCOS oldalon volt szó a psziho cáféról,azon gondolkoztam,hogy lehet nekem az előző kapcsolatból maradtak lelkileg mélyen dolgok,ami miatt nem jön a kis angyalkánk!!!???Nem tudom de gondolkozok pszichológuson vagy kineziológuson...

Évi

2013. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5776/9202 anonim ***** válasza:
24%

Évi, szerintem tényleg van abban valami, hogy akkor jön a baba, amikor minden lelki terhet le tudunk dobni magunkról és összes kis zsigerünkkel a babára tudunk koncentrálni, elhisszük hogy most bizony sikerül.


Én most jutottam el arra a pontra, amikor úgy tudtam nekivágni a babának, hogy 1000%-osan biztos voltam benne, hogy igen, sikerülni fog!!!!!!!!


M.

2013. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5777/9202 anonim ***** válasza:
24%

Köszönöm Meli,hogy ezt megírtad.Megpróbálom helyre rakni magamat és újult erővel előre haladni :)

4szeres Puszi

(1neked 3 a babáknak) :) :D

2013. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5778/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, hinned kell magadban, mert anélkül nem megy!

Tudom, hogy szépen fel tudsz készülni a babára és sikerülni is fog!!!!


Nagyon drukkolok!


M.

2013. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5779/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lilla, boldog házassági évfordulót!

Vica, bocsi, kicsit össze vagyok zavarodva! :-)))))))))))))) <3 Akkor izgulok lassan, hogy pozitív legyen a teszted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, én elképzeltem azt is hogy egy helyes kis seprűvel kitakarítom a fejem, mielőtt elkezdek a babánkra koncentrálni, és álmodozni róla. Sokszor nehéz, de csinálom! Próbáld ki! Minden gondolatot kisöprök, csak az lehet benne, amit én akkor akarok! :-)

Meli, háát.. én két babára tippelek, csak eddig nem akartam mondani! :-) Remélem látszani fog(nak), bár hallottam olyat hogy az eső uh-n még kitakarta az egyik a másikat!

Eddig szunyókáltam :-) A férjemmel megyünk egy kicsit pecázni. Nekem hozza a napozóágyat a párnával, én csak kint leszek a jó levegőn, aztán hazahoz egy -két óra múlva! :-)

Izgi!!!!!!!!!!!!! Olyan jó semmit sem csinálni!!!!!!!!!! Ma is még csak neteztem, és az ebédemet melegítettem meg :-) Jó kis királylány lennék........ :-) Imádlak titeket lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sokat segítetek nagyon!!!!!!!!!

Melike, rátok pedig nagyon büszke vagyok!!!!!!!!!

Szerintetek ha emelném a napi 2 *2 Utrogestan úgy hogy délben is használnék egyet, az nem ártana?

Illetve mit szedjek méhlazításra? MAgnézium? VAn Schüssler sóm, is, vagy inkább Magne B6? De háby mg-mosat, és mennyit naponta? Köszi!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5780/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meliiii, a 7. dpon, azaz tegnap meg tegnapelőtt én is éles késszurka szerűt éreztem, mindhárom terhességemnél, úgyhogy nagyon remélem hogy az enyém is úgy betapadt, hogy ki se tapad onnan 9 hónapig :D


Vica

2013. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!