Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5731/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok! Lilla, nem vonulok vissza konkrétan, csak nem hiszem hogy minden nap írok. Ki tudja hogy lesz; szólni akartam előre. :-) vagy ide vagy a blogomba tuti írok azért...... ma pl. csak ide van időm. Nagyon szorítok hogy sikerüljön ez a ciklusod, és ne kelljen inszemre menned..


Évike, ne félj, sima kis rutinműtét! Az egy baleset volt, egy műhiba. Százezer millióból egy.

Amikor a méhszájseb műtétem volt, nekem is vénás altatásom volt; nagyon féltem de egy pillanat alatt kiütöttek! Egy szippantás gázt is kaptam! Semmire nem emlékszem, a szobában tértem magamhoz, és a férjem simogatta a hátam. Ennyi! Nem szabad halogatni, semmi értelme sajnos!


Krisztike, az én telefonom is gatya!:-) Reméljük hamar rendbe hozzák! Mikor lesz a laparod????????????????

MELIIIIIII! :-))))))))))))))))))) IMÁDLAK, ÉS IMÁDOM A POCIDAT? ÉS A CSODACSEMETÉKET A POCIKÁDBAN!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor mész????????????? Úgy izgulok!!!!!!!!!!! Kíváncsi vagyok hogy látszanak-e már mind! :-)

Lányok, nekem csak vacak 2 tüszőm lett ( a múltkor 7, és abból 5 volt jó!!!!!), és repesztőt sem kapok...... Elmagyarázta hogy miért nem, és oké, elhiszem.

Lh tesztelek ma óta, és azt mondta, a héten meglesz! Amikor pozitív az LH, 24 órával utána inszem!

Hát, kíváncsi vagyok! Nem kell pihenni, semmi. Lóg a t@knya minden gyereknek az oviban, előre kivagyok hogy nehogy beteg legyek!!!!!!!!!

Már valami halványan látszik az LH tesztemen, szerintem szerdán lesz pozitív, és csütörtökön inszemezünk. :-)))))))))))))))

Megkaptam a cucc szállító szütyőkét, és az instrukciókat. IZGULOK!!!!!!!!!!!!!!! 7.3 mm a nyálkahártyám. Szorítsatok! Irszi

2013. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5732/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem ez olyan izgalmas!!!:-)drukkolok nagyon!!<3Most 100% hogy sikrul Draga Irszi!:-)jaj de varom a pozi tesztedet es hogy majd sirunk megint a boldogsagtol!!!:-)))<3<3<3

Telcsimet nem adtam le mert nem volt cseretelefon bent majd szolnak ertesitenek mikor.Vegul is hasznalhato amugy csak tolto-csatlakozo hibaja van.

Lilla es meg annyi kerdes a laparrol h.milyen vizsgalatok eloztek meg konkretan,hol xsinaltak oket es magat a lapart hol csinaltak?Koszonjuk az eddigieket is!:-)Mondjuk en zugloba tartozom haziorvosilag meg ideiglenes lakcimileg...nem tudom mi mitol fugg h.hol csinaljak...igazabol a megelezo vizsgalatoktol "felek"a torturaktol mert allitolag kell menni mindenhova ...:-\ nincs kedvem a torturahoz pedig menni kell kezdeni kell.Plusz sose tudhatom mikor jon meg...majd megbeszelem a dokimmal hogy adjon elotte clostit mert akkor legalabb tudni fogja mikor irjanak be mutetre...akkor kiszamithato a mensi.

Meli legyel nagyon boldog!!!:-)))egy csomot gondolok raTOK :-)vegre tobbesszamban vagy!:-))) tenyleg mikor mesz az ultrahangra?!mar tukon ulunk de gondolom te is!:-)

Evikem megy a drukk neked is!:-)Vica remelem most sikerul neked is es babas leszel vegre!Mar nagyon kozel vagyunk Csajok!!

Puszi Mindenkinek!!!

2013. szept. 17. 07:36
 5733/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága kislányok :)


Úgy érzem, most nagyon pörögnek az események és ez olyan jó :)


Irszike, tuti sikeres lesz az inszem!!!!! Nagyon-nagyon drukkolok!!!


MIvel indokolta, hogy nem ad repesztőt???? Nagyon várom már a csütörtököt, annyira fogok neked szorítani :))))


Lányok, érzem itt feszíteni a pocimban a babát, vagy babákat.


HÉTFŐN meló után megyek UH-ra :) Jaj Istenem, utána azonnal jövök a hírekkel :)

Szorííííííííííííítsatok nagyon :)


Ma is csináltam egy tesztcsíkot, hát full pozi lett :)


Lányok! Szívből kívánok Nektek mielőbbi babásodást :)

Ez csodálatos érzés :)


M.

2013. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5734/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ugye, nem haragszotok rám, hogy sikerült????

M.

2013. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5735/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli,ez nagyon buta kérdés volt!!Csodálatos érzés hogy sikerült neked,és szükségünk is van erre a pozitív dologra,mert így tudunk erőt meríteni belőled.Ilyet mégegyszer ne is kérdezz!Jó hallani a boldogságod!Livi
2013. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5736/9202 anonim ***** válasza:
57%

NAGYON SZERETLEK TITEKET CSAJOK :)

M.

2013. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5737/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Drága Meli, annyira örül itt mindenki a babádnak, hogy haragudnánk rá ne viccelj már!!!!!!! Követünk sorba Meli!!!!!

ÉN ha szép marad a görbén legkorábban szept 26-án fogok tesztelni ha kibirom addig!!!!!

[link]

Ki a következő aki tesztelés előtt áll?

2013. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5738/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nagyon szép a görbéd :) Küldök pozi energiát a pozit tesztedhez :)

M.

2013. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5739/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Hát már hogy haragudnánk Meli!!!!

Te vagy az etalon, a példa, a reménysugár....és még sorolhatnám. :-)))))

És úgy örülök neked!

Irszi örülök, ha írsz, mert hát érdekel mindenkit, ha történik valami:-)Még ha csak akkor írsz, amikor történik, az is jó ám:-)

Na ezt nagyon jól megfogalmaztam:)

Azért inszem után nem kellene pihizned picit?

Azt mondta doki, h mehetsz is dolgozni?

Miért nem ad repesztőt?

Krisztike nekem a Bajcsy-Zsilinszky Kórházban (X.ker.)csinálták, mert oda tartozik az orvosom.

Előtte kell labor, EKG, mellkas röntgen, és végül aneszteziológusi vizsgálat.

Az aneszteziológust az orvosom hívta fel a Bajcsyban, és kért nekem időpontot, az összes többit a Béke téri rendelőben egy délelőtt alatt letudtam az aneszteziológus előtt, mert oda már az összes elkészült lelettel kell menni.

Szóval hamar megvan minden.

Igen sajnos a menzesz kiszámíthatósága fontos, de biztos minden megoldható!! Az orvosod tudni fogja a megoldást, akár Closty, akár más.

Vica nagyon szép a görbéd!!

Bírd ki 26-áig! valahogy :-)

puszi

2013. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5740/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Vica most én is mérem.Akkor együtt mérjük,csak te előrébb vagy.Jujj izgulok,remélem az enyém is olyan szép lesz mint a tied. :) Livi

2013. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!