Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 5711/9202 anonim ***** válasza:
51%

Melikém drágám; ezeket Neked küldöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))


[link]


[link]


Irszi

2013. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5712/9202 anonim ***** válasza:
51%

Annyira örülök Meli; nem tudok betelni az örömmel!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként csodaszép virágot kaptál a szerelmedtől! Igazi férfi! :-))))))))))))))))))))))))

Mesélj el mindent; mikor teszteltél, hogyan, hogyan mutattad meg neki, melyik teszt volt előbb, mennyi idő múlva jött ki a csík....................

Ki tudja már........... Hányadik nap a beülti óta...... mindent!

Bakker, tuti ikrek hogy ilyen hamar ilyen szép csík lett! Már csak az a kérdés, hogy ketten vagy hárman vannak:-) Bár ha jól számolok; akkor valahogy 3 naposan kerültek vissza egy hete kb. Szóval akár már kimutathatta korán is. Hányadik dpo? VAn aki egy babával is simán halvány pozit tesztel a 8-9. dpo-n! Bár nem ilyen csodaszép erőset!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLYAN NAGYON BOLDOG VAGYOK MELIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5713/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Csajok!


Szívből köszi a drukkolást és hogy tényleg ennyire örültök nekünk :) MEGTÖRTÉNT A CSODA!!!!!!


Irszike, köszi a képeket, édes vagy :)


Ma vagyok a 14.dpo-n, tehát elvileg ma kellene először tesztelnem, ha nem lennék ennyire kíváncsi, hogy már csütörtökön is csináltam digitális tesztet.


Tudjátok, azon az volt írva, hogy + 1-2


Nézzétek a mait!!!!!!



[link]


lehet, hogy tényleg ikrek lesznek????? Gyanús ez a + 2-3 eredmény


M.


De én és a párom olyan de olyan boldogok vagyunk!!!!!!!!

2013. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5714/9202 anonim ***** válasza:
30%

Irszi, az az igazság, hogy én ugye azért is ellőttem tesztet, hogy megnézzem, hogy a repesztő szuri van-e még a szervezetemben, és azt mutatja-e ki, azaz meddig mutat ál pozitívat a teszt.


ezért már a 9.napon is teszteltem, az múlt vasárnap volt, de akkor erősebb pozi lett, és azt hittem akkor még, hogy a repesztőt mutatja ki még mindig. DE aztán kedden is teszteltem, a 11.dpon és azon is pozitív lett, azt át is küldtem nektek.


ekkor már gyanús volt és mindenáron akartam digitálisat csinálni, mert a párom nem tudta, hogy én már nagyon sejtem, hogy baba van :)


És könyörögtem neki, hogy ne várjuk meg a szombatot, hanem csütörtök reggel teszteljünk digitálissal.


Együtt fogtuk egymás kezét, és néztük a kijelzőt. először megjelent a + jel, a szívünk ezerrel vert, a párom alig mert levegőt venni, aztán kiírta az 1-2 eredményt és határtalanul boldog volt.


DE a mai + 2-3 eredmény után madarat lehetett vele fogatni.

azóta a tenyerén hordoz, nem enged semmit cipelni :)


8 éve vártuk :))))))


M.

2013. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5715/9202 anonim ***** válasza:
30%

Ó Melike, most úgy megsirattál! :-) És közben annyira mosolygok, hogy már majdnem fáj a szám! :-)))))))))

Nagyon -nagyon gratulálok még egyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én (is) viszonylag rá vagyok állva az ikrekre, így már egy csomó dolgot kitaláltam hogy hogyan lehetne majd megoldani ha ikreink lesznek.

Pl. nem hiszem hogy vennék ikerbabakocsit.... Egyik csemete a babakocsiban, a másik anyára kötve kendőben :-)

Hosszú út így kizárva ha már 10 hónaposak; vagy akkor apa cipeli a gyerkőcét! :-) Vagy iker esernyőbabakocsi; az nem olyan drága, és jobban kihasználható.

ÓÓÓÓÓÓÓÓ Meli!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))) Annyira nagyon örülök, de annyira!!!!!!!!!!!!!!!! Kíváncsi vagyok mit szól majd a Dévai! Kinézem belőle hogy ...:-) De ismerjük! JAjj, olyan nagyon -nagyon - nagyon jó nektek, annyira megérdemeltétek már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miért kaptál repesztőt egyébként? Nem minden tüszőt szívott le?

Én úgy tudom, az a 10. napra teljesen kiürül!

Meli, tuti ikrek! :-) Nem tippelgetek tovább, majd az ultrahang megmondja! ÖRÜLÖK NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5716/9202 anonim ***** válasza:

Repesztőt azért adnak, hogy támogassák a szervezetet hcg hormonnal.

tudod, hogy a petefészekben lévő sárgatestek termelik a progeszteront, ami a terhesség fennmaradásához kell.


Na, és ha baba jön össze, akkor a hcg jelenlétével a szervezet üzen a petefészekben lévő sárgatestnek, hogy sikeres a terhesség, ezért ezerrel kezdjen el nőni és termelni a több progeszteront.


Én is azért kaptam, hogy nagyobbak legyenek a sárgatestek (állítólag eléggé kicsik voltak leszívás után).


De most már akkorák lehetnek, hogy szétfeszítik az egész petefészkemet és baromira fáj :(


M.

2013. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5717/9202 anonim ***** válasza:
51%

Kit érdekel ha fáj, Meli???????? Hisz ott van a ti csodás kincsetek a pocidban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emlékszel, hogy irigykedtünk minden fájdalomra! :-)

Én is baromira irigyellek most téged; a fájdalomért is!

Már az én pocim is kezd fájni, növögetnek a tüszőim, az biztos. Feszít, de jó, mert legalább dolgozik a szuri! MAjd a hét közepén már nem leszek ilyen boldog a hasfeszüléstől!!!!!!

KISMAMA VAgy MELI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))) Irszi

2013. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5718/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Meli, gyorsan emelkedik a hcg szinted :)))))

Az én ovum szerintem megvolt

[link]


Vica

2013. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5719/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lányok!!

Meli olyan nagyon örülök nektek!!!

Olyan boldog vagyok, hogy sikerült neked! :)

Ikrek jaj istenem de izgalmas:)

Irszikém Te leszel a következő:)

Illetve nem, mert Vica, aztán Te :-)Időben úgy stimmel.

Meli megtörte az átkot:-))

Szóval a trágárságszűrőn fennakadt írásomban írtam is talán, hogy nekem, ha megjön azonnal hívnom kell az ARO-t, aztán 4-5.nap be is kell mennem, megnéznek, és kaphatom is a szurikat én is:)

MA vagyok a 15.cn-on, szóval két hét múlva talán indulhat a móka.

Nekem ma hajnalban lehetett ovum, voltunk is együtt tegnap este, de ma olyan fáradt vagyok, h csakis aludni vágyom.

Az uram persze nagyon nézeget jajjjj :);-)

krisztike írtam neked azt is, hogy minél hamarabb lapar!!!!!!

És akinek nem volt átjárhatósági szigorúan!! Tanuljatok az én példámból csajok. Én el voltam záródva mindkét oldalon 10 hónapig feleslegesen ment az idő, aztán a laparon nyitották meg nekem. Ennek lesz 1 éve januárban.

Lívi, Évi hogy vagytok?

Puszi Mindenkinek

2013. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5720/9202 Kicciri ***** válasza:
51%

Sziasztok!

Nagyon jól beindultak a dolgok! Meli épp péntek 13-án osztottad meg a nagy hírt! Fura mi? Most már az uh-n is látnia kell a dokinak! Jaj, jó ez lányok ♡♡♡ pihenj sokat, majd mi vigyázunk Rad ☆-☆

Vica, Irszi, Lilla : ki lesz a következő?????

Kriszti, Livi, Encsi, Évi, Kini? Hogy vagytok? Ugye nem hagytam ki senkit?

Gina , Szilvi ezt Nektek küldom ♡♡♡♡♡


Nálam semmi különös :-/ elmúlt a mensi, voltunk is együtt. ..

Igazából lassan készülünk nyaralni. Az a sejtesem, h a Majorcai nyaralast kapom szulinapomra ;-) hat nem super?

Ja nálam ugynezki nem működik a jóslat , mert szeptember 30-án leszek 29 és ha 28-at irok be akkor meg más a neme a babának. Szóval v fiú v lányom lesz ;-)

Mindenkinek drukkolok! Puszika!

2013. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!